Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce John Absolon na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Krátká verze pro John Absolon
Lidé otevírají Home from the Mountains, in Switzerland častěji než jakékoliv jiné dílo od John Absolon: 200 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 20% všech zobrazení. Cinderella Fitting On The Glass Slipper a Knelt In Prayer doplňují pódiun. John Absolon celkem zaznamenal 1 000 návštěv, z toho 100 na stránce umělce a 900 u jednotlivých děl. Vrcholem byl Čec 2026 s 1 000 návštěvami. Jedna kategorie vyčnívá: Nesourodá paleta barev (Harmonie barev) si připomíná 50% návštěv, přestože tvoří pouze 20% katalogu.
Top 7: díla, která nejčastěji otevírají lidé umělce John Absolon
Žebříček založený na skutečných návštěvách, nikoliv na skóre katalogu: 7 děl umělce John Absolon s nejčastějšími prohlížečemi na ArtsDot.com za posledních dvanáct měsíců.
-
1
Home from the Mountains, in Switzerland
200 návštěv · 20,0%
-
2
Cinderella Fitting On The Glass Slipper
200 návštěv · 20,0%
-
3
Knelt In Prayer
200 návštěv · 20,0%
-
4
Isola Dei Pescatori on the Lake Maggiore
100 návštěv · 10,0%
-
5
A Boulogne fisher-girl
100 návštěv · 10,0%
-
6
Cinderella At The Prince's Ball
100 návštěv · 10,0%
-
7
View Of 'the Greek Slave'
100 návštěv · 10,0%
Jaká je popularita stránky John Absolon měsíc od měsíce?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje pod tímto grafem
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 100 | 900 |
| Srp 2026 | 0 | 0 |
| Zář 2026 | 0 | 0 |
| Říj 2026 | 0 | 0 |
Jakou pozornost získávají díla John Absolon celkově?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaké styly děl přitahují návštěvníky John Absolon?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje pod tímto grafem
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 15,6% | 10,0% |
| Měkké stínění | 6,7% | 10,0% |
| Střední jas | 33,3% | 20,0% |
| Jasná rovnováha | 33,3% | 60,0% |
| Luminózní | 11,1% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 31,1% | 0,0% |
| Jemné odstíny | 33,3% | 50,0% |
| Vyvážená jemnost | 31,1% | 50,0% |
| Jasná barevná přítomnost | 4,4% | 0,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Neutrální tóny | 64,3% | 66,7% |
| Zemité tóny | 33,3% | 33,3% |
| Tmavé tóny | 2,4% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 35,6% | 20,0% |
| Vyvážená | 48,9% | 50,0% |
| Živobylé | 15,6% | 30,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 4,4% | 0,0% |
| Jemný | 24,4% | 10,0% |
| Vyvážený | 11,1% | 20,0% |
| Výrazný | 17,8% | 10,0% |
| Prohlášení | 42,2% | 60,0% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 20,0% | 50,0% |
| Jemně promíchaná paleta | 8,9% | 0,0% |
| Vyvážená harmonie | 15,6% | 0,0% |
| Silná barevná jednotnost | 31,1% | 50,0% |
| Jednotná paleta | 24,4% | 0,0% |
Jak se s sebou srovnávají nejoblíbenější díla umělce John Absolon v průběhu roku?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje pod tímto grafem
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Portrait of a Lady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Part of the French Court (f… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Boulogne | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Haddon Hall, Derbyshire | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Coast Scene in Normandy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Knelt In Prayer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| Part of the China Court (fr… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Englishman Abroad | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Break For Refreshment, Harv… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| View Of 'the Greek Slave' | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
V jakých jazycích je John Absolon čtená?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Jak vypadají denní návštěvy u John Absolon a jaký je výhled na budoucnost?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje pod tímto grafem
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| po 12 Říj | 0 |
| út 13 Říj | 0 |
| st 14 Říj | 0 |
| čt 15 Říj | 0 |
| pá 16 Říj | 0 |
| so 17 Říj | 0 |
| ne 18 Říj | 0 |
| po 19 Říj | 0 |
| út 20 Říj | 0 |
| st 21 Říj | 0 |
| čt 22 Říj | 0 |
| pá 23 Říj | 0 |
| so 24 Říj | 0 |
| ne 25 Říj | 0 |
| po 26 Říj | 0 |
| út 27 Říj | 0 |
| st 28 Říj | 0 |
| čt 29 Říj | 0 |
| pá 30 Říj | 0 |
| so 31 Říj | 0 |
| ne 1 Lis | 0 |
| po 2 Lis (předpověď) | 0 |
| út 3 Lis (předpověď) | 0 |
| st 4 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 5 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 6 Lis (předpověď) | 0 |
| so 7 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 0 |
| po 9 Lis (předpověď) | 0 |
| út 10 Lis (předpověď) | 0 |
| st 11 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 0 |
| so 14 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 0 |
| po 16 Lis (předpověď) | 0 |
| út 17 Lis (předpověď) | 0 |
| st 18 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 0 |
| so 21 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 22 Lis (předpověď) | 0 |
John Absolon: rychlé odpovědi
Které dílo má u John Absolon nejvyšší počet zhlédnutí?
- Je to Home from the Mountains, in Switzerland: 200 návštěv, což představuje 20% z celkového počtu zhlédnutí umělce John Absolon. Seznam výše pokračuje až do pořadí č. 7.
Kolik návštěv má John Absolon?
- 1 000 za posledních dvanáct měsíců, z toho 100 na stránce umělce a 900 u jednotlivých děl.
Existuje nějaký druh díla od John Absolon, který lidé preferují?
- Ano, Nesourodá paleta barev (Harmonie barev): 50% návštěv pro 20% katalogu.