Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Jeremiah Davison na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Krátká verze pro Jeremiah Davison
Lidé otevírají Elizabeth Macdonald of Largie, Wife of Charles Lockhart of Lee and Carnwath častěji než jakékoliv jiné dílo od Jeremiah Davison: 300 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 25% všech zobrazení. The Honourable John Ponsonby a Lady Elizabeth Cavendish, Lady Ponsonby doplňují pódiun. Jeremiah Davison celkem zaznamenal 1 300 návštěv, z toho 300 na stránce umělce a 1 000 u jednotlivých děl. Trend mírně klesá: v období Zář 2026 bylo o 100% méně návštěv než v období Srp 2026. Vrcholem byl Čec 2026 s 800 návštěvami. Jedna kategorie vyčnívá: Prohlášení (Kontrast) si připomíná 67% návštěv, přestože tvoří pouze 26% katalogu.
Top 7: díla, která nejčastěji otevírají lidé umělce Jeremiah Davison
Žebříček založený na skutečných návštěvách, nikoliv na skóre katalogu: 7 děl umělce Jeremiah Davison s nejčastějšími prohlížečemi na ArtsDot.com za posledních dvanáct měsíců.
-
1
Elizabeth Macdonald of Largie, Wife of Charles Lockhart of Lee and Carnwath
300 návštěv · 25,0%
-
2
The Honourable John Ponsonby, 1743
200 návštěv · 16,7%
-
3
Lady Elizabeth Cavendish, Lady Ponsonby, 1745
200 návštěv · 16,7%
-
4
Perseus and Andromeda (after Guido Reni), 1745
200 návštěv · 16,7%
-
5
Elizabeth Macdonald of Largie, Wife of Charles Lockhart of Lee and Carnwath
100 návštěv · 8,3%
-
6
Lady Rachel Cavendish, Countess of Orford, 1745
100 návštěv · 8,3%
-
7
Bulstrode Peachey Knight (d.1735)
100 návštěv · 8,3%
Jaká je popularita stránky Jeremiah Davison měsíc od měsíce?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje pod tímto grafem
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 200 |
| Čec 2026 | 300 | 500 |
| Srp 2026 | 0 | 300 |
| Zář 2026 | 0 | 0 |
Jakou pozornost získávají díla Jeremiah Davison celkově?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaké styly děl přitahují návštěvníky Jeremiah Davison?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje pod tímto grafem
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 77,8% | 33,3% |
| Měkké stínění | 11,1% | 25,0% |
| Střední jas | 7,4% | 33,3% |
| Jasná rovnováha | 3,7% | 8,3% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 22,2% | 33,3% |
| Jemné odstíny | 40,7% | 16,7% |
| Vyvážená jemnost | 33,3% | 25,0% |
| Jasná barevná přítomnost | 3,7% | 25,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 85,0% | 33,3% |
| Neutrální tóny | 10,0% | 33,3% |
| Tmavé tóny | 5,0% | 33,3% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 59,3% | 33,3% |
| Vyvážená | 40,7% | 66,7% |
| Živobylé | 0,0% | 0,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 22,2% | 0,0% |
| Jemný | 29,6% | 25,0% |
| Vyvážený | 14,8% | 8,3% |
| Výrazný | 7,4% | 0,0% |
| Prohlášení | 25,9% | 66,7% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 7,4% | 16,7% |
| Jemně promíchaná paleta | 14,8% | 16,7% |
| Vyvážená harmonie | 14,8% | 0,0% |
| Silná barevná jednotnost | 48,1% | 58,3% |
| Jednotná paleta | 14,8% | 8,3% |
Jak se s sebou srovnávají nejoblíbenější díla umělce Jeremiah Davison v průběhu roku?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje pod tímto grafem
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Frederick Louis, Prince of… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sir Abraham Elton (1703–176… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Augusta of Saxe Gotha (1719… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Elizabeth Macdonald of Larg… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Midshipman Sir Thomas Frank… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| John Campbell, 3rd Earl of… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Frederick Louis (1707–1751)… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Elizabeth Knight | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| James Douglas, 14th Earl of… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Elizabeth Macdonald of Larg… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
V jakých jazycích je Jeremiah Davison čtená?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Jak vypadají denní návštěvy u Jeremiah Davison a jaký je výhled na budoucnost?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje pod tímto grafem
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| čt 24 Zář | 0 |
| pá 25 Zář | 0 |
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 100 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj | 0 |
| út 13 Říj | 0 |
| st 14 Říj | 0 |
| čt 15 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 16 Říj (předpověď) | 0 |
| so 17 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 0 |
| po 19 Říj (předpověď) | 0 |
| út 20 Říj (předpověď) | 0 |
| st 21 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 0 |
| po 26 Říj (předpověď) | 0 |
| út 27 Říj (předpověď) | 0 |
| st 28 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 0 |
| po 2 Lis (předpověď) | 0 |
| út 3 Lis (předpověď) | 0 |
| st 4 Lis (předpověď) | 0 |
Jeremiah Davison: rychlé odpovědi
Které dílo má u Jeremiah Davison nejvyšší počet zhlédnutí?
- Je to Elizabeth Macdonald of Largie, Wife of Charles Lockhart of Lee and Carnwath: 300 návštěv, což představuje 25% z celkového počtu zhlédnutí umělce Jeremiah Davison. Seznam výše pokračuje až do pořadí č. 7.
Kolik návštěv má Jeremiah Davison?
- 1 300 za posledních dvanáct měsíců, z toho 300 na stránce umělce a 1 000 u jednotlivých děl.
Existuje nějaký druh díla od Jeremiah Davison, který lidé preferují?
- Ano, Prohlášení (Kontrast): 67% návštěv pro 26% katalogu.