Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Jean Theodoor Toorop na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Krátká verze pro Jean Theodoor Toorop
Lidé otevírají The Desire and the Satisfaction častěji než jakékoliv jiné dílo od Jean Theodoor Toorop: 200 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 14% všech zobrazení. O grave, where is thy Victory a Fatality doplňují pódiun. Jean Theodoor Toorop celkem zaznamenal 1 300 návštěv, z toho 200 na stránce umělce a 1 100 u jednotlivých děl. Vrcholem byl Čec 2026 s 1 300 návštěvami. Jedna kategorie vyčnívá: Jednotná paleta (Harmonie barev) si připomíná 71% návštěv, přestože tvoří pouze 35% katalogu.
Top 10: díla, která nejčastěji otevírají lidé umělce Jean Theodoor Toorop
Žebříček založený na skutečných návštěvách, nikoliv na skóre katalogu: 10 děl umělce Jean Theodoor Toorop s nejčastějšími prohlížečemi na ArtsDot.com za posledních dvanáct měsíců.
-
1
The Desire and the Satisfaction, 1893
200 návštěv · 14,3%
-
2
O grave, where is thy Victory, 1892
100 návštěv · 7,1%
-
3
Fatality, 1893
100 návštěv · 7,1%
-
4
Song of the Times, 1893
100 návštěv · 7,1%
-
5
Preparing The Meal, 1883
100 návštěv · 7,1%
-
6
The Three Fiancees
100 návštěv · 7,1%
-
7
Portrait of Theo Neuhuys, 1919
100 návštěv · 7,1%
-
8
Crucifixion, 1928
100 návštěv · 7,1%
-
9
Bridge in London
100 návštěv · 7,1%
-
10
Trio fleuri, 1886
100 návštěv · 7,1%
Jaká je popularita stránky Jean Theodoor Toorop měsíc od měsíce?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje pod tímto grafem
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 200 | 1 100 |
| Srp 2026 | 0 | 0 |
| Zář 2026 | 0 | 0 |
Jakou pozornost získávají díla Jean Theodoor Toorop celkově?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaké styly děl přitahují návštěvníky Jean Theodoor Toorop?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje pod tímto grafem
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 23,5% | 14,3% |
| Měkké stínění | 14,7% | 21,4% |
| Střední jas | 29,4% | 28,6% |
| Jasná rovnováha | 29,4% | 35,7% |
| Luminózní | 2,9% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 32,4% | 21,4% |
| Jemné odstíny | 14,7% | 7,1% |
| Vyvážená jemnost | 41,2% | 64,3% |
| Jasná barevná přítomnost | 11,8% | 7,1% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 60,7% | 46,2% |
| Neutrální tóny | 32,1% | 38,5% |
| Tmavé tóny | 7,1% | 15,4% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 35,3% | 21,4% |
| Vyvážená | 38,2% | 64,3% |
| Živobylé | 26,5% | 14,3% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 14,7% | 21,4% |
| Jemný | 32,4% | 28,6% |
| Vyvážený | 17,6% | 21,4% |
| Výrazný | 17,6% | 14,3% |
| Prohlášení | 17,6% | 14,3% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 8,8% | 0,0% |
| Jemně promíchaná paleta | 8,8% | 7,1% |
| Vyvážená harmonie | 8,8% | 7,1% |
| Silná barevná jednotnost | 38,2% | 14,3% |
| Jednotná paleta | 35,3% | 71,4% |
Jak se s sebou srovnávají nejoblíbenější díla umělce Jean Theodoor Toorop v průběhu roku?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje pod tímto grafem
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The new generation | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| O grave, where is thy Victo… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Three Fiancees | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Fatality | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Broek in Waterland | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The vagabonds | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Song of the Times | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Preparing The Meal | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Brussels students | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fatalism | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V jakých jazycích je Jean Theodoor Toorop čtená?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Jak vypadají denní návštěvy u Jean Theodoor Toorop a jaký je výhled na budoucnost?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje pod tímto grafem
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| čt 24 Zář | 0 |
| pá 25 Zář | 0 |
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 100 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj | 0 |
| út 13 Říj | 0 |
| st 14 Říj | 0 |
| čt 15 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 16 Říj (předpověď) | 0 |
| so 17 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 0 |
| po 19 Říj (předpověď) | 0 |
| út 20 Říj (předpověď) | 0 |
| st 21 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 0 |
| po 26 Říj (předpověď) | 0 |
| út 27 Říj (předpověď) | 0 |
| st 28 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 0 |
| po 2 Lis (předpověď) | 0 |
| út 3 Lis (předpověď) | 0 |
| st 4 Lis (předpověď) | 0 |
Jean Theodoor Toorop: rychlé odpovědi
Které dílo má u Jean Theodoor Toorop nejvyšší počet zhlédnutí?
- Je to The Desire and the Satisfaction: 200 návštěv, což představuje 14% z celkového počtu zhlédnutí umělce Jean Theodoor Toorop. Seznam výše pokračuje až do pořadí č. 10.
Kolik návštěv má Jean Theodoor Toorop?
- 1 300 za posledních dvanáct měsíců, z toho 200 na stránce umělce a 1 100 u jednotlivých děl.
Existuje nějaký druh díla od Jean Theodoor Toorop, který lidé preferují?
- Ano, Jednotná paleta (Harmonie barev): 71% návštěv pro 35% katalogu.