Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Jean Dubuffet na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Krátká verze pro Jean Dubuffet
Lidé otevírají The Cow with the Subtile Nose častěji než jakékoliv jiné dílo od Jean Dubuffet: 700 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 5% všech zobrazení. The Cow With The Subtle Nose a Life without the man III doplňují pódiun. Jean Dubuffet celkem zaznamenal 16 100 návštěv, z toho 3 400 na stránce umělce a 12 700 u jednotlivých děl. Trend mírně klesá: v období Zář 2026 bylo o 69% méně návštěv než v období Srp 2026. Vrcholem byl Čec 2026 s 12 500 návštěvami. Počet návštěv rozdělený podle počítače (75%), telefony (21%) a tablety (4%). Jedna kategorie vyčnívá: Jemný (Kontrast) si připomíná 30% návštěv, přestože tvoří pouze 14% katalogu.
Top 10: díla, která nejčastěji otevírají lidé umělce Jean Dubuffet
Žebříček založený na skutečných návštěvách, nikoliv na skóre katalogu: 10 děl umělce Jean Dubuffet s nejčastějšími prohlížečemi na ArtsDot.com za posledních dvanáct měsíců.
-
1
The Cow with the Subtile Nose
700 návštěv · 4,8%
-
2
The Cow With The Subtle Nose, 1954
600 návštěv · 4,1%
-
3
Life without the man III, 1960
500 návštěv · 3,4%
-
4
Grand Maitre of the Outsider, 1947
400 návštěv · 2,8%
-
5
Bodies of Women (Corps de dames), 1950
400 návštěv · 2,8%
-
6
Actor in a Ruff, 1961
300 návštěv · 2,1%
-
7
Sketchbook El Golea, II, 1948
300 návštěv · 2,1%
-
8
Monsieur Plume with Creases in his Trousers (Portrait of Henri Michaux), 1947
200 návštěv · 1,4%
-
9
Six Fish and Bird, 1943
200 návštěv · 1,4%
-
10
Grand jazz band
200 návštěv · 1,4%
Jaká je popularita stránky Jean Dubuffet měsíc od měsíce?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje pod tímto grafem
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 200 |
| Čec 2026 | 1 600 | 10 900 |
| Srp 2026 | 1 200 | 1 400 |
| Zář 2026 | 600 | 200 |
Jakou pozornost získávají díla Jean Dubuffet celkově?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaké styly děl přitahují návštěvníky Jean Dubuffet?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje pod tímto grafem
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 6,0% | 10,3% |
| Měkké stínění | 8,0% | 15,9% |
| Střední jas | 24,0% | 20,7% |
| Jasná rovnováha | 38,0% | 35,2% |
| Luminózní | 24,0% | 17,9% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 74,0% | 65,5% |
| Jemné odstíny | 16,0% | 23,4% |
| Vyvážená jemnost | 6,0% | 7,6% |
| Jasná barevná přítomnost | 4,0% | 3,5% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Neutrální tóny | 72,1% | 63,7% |
| Zemité tóny | 14,0% | 25,0% |
| Tmavé tóny | 4,7% | 8,9% |
| Monochromní | 4,7% | 2,4% |
| Pastelové barvy | 4,7% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 60,0% | 58,6% |
| Vyvážená | 38,0% | 33,8% |
| Živobylé | 2,0% | 7,6% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 16,0% | 7,6% |
| Jemný | 14,0% | 30,3% |
| Vyvážený | 2,0% | 4,1% |
| Výrazný | 20,0% | 13,1% |
| Prohlášení | 48,0% | 44,8% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 6,0% | 11,7% |
| Jemně promíchaná paleta | 8,0% | 11,0% |
| Vyvážená harmonie | 6,0% | 7,6% |
| Silná barevná jednotnost | 14,0% | 10,3% |
| Jednotná paleta | 66,0% | 59,3% |
Jak se s sebou srovnávají nejoblíbenější díla umělce Jean Dubuffet v průběhu roku?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje pod tímto grafem
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grand Maitre of the Outsider | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 400 | 0 | 0 |
| Six Fish and Bird | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Grand jazz band | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Monsieur Plume with Creases… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The low hours | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Triumph and Glory | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Arab palm trees | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Weaver's vision | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Cow with the Subtile No… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 500 | 100 |
| Hunt for the Two Horned Cre… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Telefony, tablety nebo počítače: jak je Jean Dubuffet vnímán/a?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Zobrazit údaje pod tímto grafem
| Zařízení | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| počítače | 12 000 | 74,5% |
| telefony | 3 400 | 21,1% |
| tablety | 700 | 4,3% |
V jakých jazycích je Jean Dubuffet čtená?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit údaje pod tímto grafem
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| finsky | 300 | 21,4% |
| anglicky | 200 | 14,3% |
| španělsky | 200 | 14,3% |
| rusky | 200 | 14,3% |
| estonsky | 100 | 7,1% |
| korejsky | 100 | 7,1% |
| litevsky | 100 | 7,1% |
| polsky | 100 | 7,1% |
| rumunsky | 100 | 7,1% |
Jak vypadají denní návštěvy u Jean Dubuffet a jaký je výhled na budoucnost?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje pod tímto grafem
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| čt 24 Zář | 200 |
| pá 25 Zář | 0 |
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 100 |
| po 28 Zář | 100 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 100 |
| čt 1 Říj | 400 |
| pá 2 Říj | 300 |
| so 3 Říj | 200 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 200 |
| st 7 Říj | 400 |
| čt 8 Říj | 300 |
| pá 9 Říj | 200 |
| so 10 Říj | 200 |
| ne 11 Říj | 500 |
| po 12 Říj | 100 |
| út 13 Říj | 200 |
| st 14 Říj | 100 |
| čt 15 Říj (předpověď) | 500 |
| pá 16 Říj (předpověď) | 300 |
| so 17 Říj (předpověď) | 200 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 300 |
| po 19 Říj (předpověď) | 100 |
| út 20 Říj (předpověď) | 200 |
| st 21 Říj (předpověď) | 300 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 600 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 300 |
| so 24 Říj (předpověď) | 300 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 400 |
| po 26 Říj (předpověď) | 100 |
| út 27 Říj (předpověď) | 300 |
| st 28 Říj (předpověď) | 400 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 700 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 400 |
| so 31 Říj (předpověď) | 300 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 500 |
| po 2 Lis (předpověď) | 200 |
| út 3 Lis (předpověď) | 300 |
| st 4 Lis (předpověď) | 500 |
Jean Dubuffet: rychlé odpovědi
Které dílo má u Jean Dubuffet nejvyšší počet zhlédnutí?
- Je to The Cow with the Subtile Nose: 700 návštěv, což představuje 5% z celkového počtu zhlédnutí umělce Jean Dubuffet. Seznam výše pokračuje až do pořadí č. 10.
Kolik návštěv má Jean Dubuffet?
- 16 100 za posledních dvanáct měsíců, z toho 3 400 na stránce umělce a 12 700 u jednotlivých děl.
Prohlížejí se lidé na díla Jean Dubuffet na telefonu nebo na počítači?
- Obě: podíl návštěv podle počítače (75%), telefony (21%) a tablety (4%); vede počítače s podílem 75%.
Existuje nějaký druh díla od Jean Dubuffet, který lidé preferují?
- Ano, Jemný (Kontrast): 30% návštěv pro 14% katalogu.