Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Jean Charles Cazin na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Jean Charles Cazin: údaje v několika řádcích
LA JOURNEE FAITE je hvězdou: 200 návštěv v posledních dvanácti měsících, což představuje 12% všech zobrazení umělce Jean Charles Cazin. Následují Normandy Village a Hutte de chaume. Součet prohlídek stránky umělce (800 prohlídek) a děl (1 000 prohlídek) činí celkem 1 800. Zájem klesl o 100% v období od Srp 2026 do Zář 2026. Nejlepší měsíc: Čec 2026 (1 300 návštěv). Návštěvy vykazují preferenci pro Střední jas (Jasnost světla), což představuje 69% návštěv oproti 50% v katalogu.
Jean Charles Cazin: 10 děl, na která se lidé dívají jako první
Každý níže uvedený dílo byl otevřen skutečnými návštěvníky na ArtsDot.com během posledních dvanácti měsíců. Prvním v pořadí je nejčastěji prohlíženým dílem umělce Jean Charles Cazin.
-
1
LA JOURNEE FAITE
200 návštěv · 12,5%
-
2
Normandy Village, 1880
100 návštěv · 6,2%
-
3
Hutte de chaume
100 návštěv · 6,2%
-
4
Jean Charles Cazin et son fils Michel
100 návštěv · 6,2%
-
5
Etude de pin
100 návštěv · 6,2%
-
6
La route (Seine et Marne)
100 návštěv · 6,2%
-
7
Château en Ecosse (titre attribué)
100 návštěv · 6,2%
-
8
Agar et Ismaël
100 návštěv · 6,2%
-
9
L'Etang
100 návštěv · 6,2%
-
10
The gossips
100 návštěv · 6,2%
Kdy lidé navštěvují stránku Jean Charles Cazin?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Tabulka dat
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 500 | 800 |
| Srp 2026 | 300 | 200 |
| Zář 2026 | 0 | 0 |
Kdy jsou díla umělce Jean Charles Cazin prohlížena?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si vybírají návštěvníci Jean Charles Cazin ve srovnání s tím, co vytvořil samotný umělec?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Tabulka dat
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 4,0% | 0,0% |
| Měkké stínění | 28,0% | 31,2% |
| Střední jas | 50,0% | 68,8% |
| Jasná rovnováha | 12,0% | 0,0% |
| Luminózní | 6,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 40,0% | 18,8% |
| Jemné odstíny | 36,0% | 43,8% |
| Vyvážená jemnost | 16,0% | 25,0% |
| Jasná barevná přítomnost | 8,0% | 12,5% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 51,2% | 62,5% |
| Neutrální tóny | 32,6% | 18,8% |
| Tmavé tóny | 7,0% | 12,5% |
| Monochromní | 7,0% | 6,2% |
| Pastelové barvy | 2,3% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 38,0% | 18,8% |
| Vyvážená | 52,0% | 68,8% |
| Živobylé | 10,0% | 12,5% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 24,0% | 12,5% |
| Jemný | 28,0% | 25,0% |
| Vyvážený | 8,0% | 6,2% |
| Výrazný | 14,0% | 25,0% |
| Prohlášení | 26,0% | 31,2% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 6,0% | 6,2% |
| Jemně promíchaná paleta | 8,0% | 6,2% |
| Vyvážená harmonie | 4,0% | 0,0% |
| Silná barevná jednotnost | 44,0% | 43,8% |
| Jednotná paleta | 38,0% | 43,8% |
Jaké jsou nejlepší díla Jean Charles Cazin měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Tabulka dat
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Normandy Village | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Route Nationale at Samer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Woman In A Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| L'orage | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Tobias and the Archangel Ra… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| La Garenne d'Equihen | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Etude de pin | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Weary Wayfarers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Etude de pivoines | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Quarry of Monsieur Pasc… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Jakými jazyky mluví publikum umělce Jean Charles Cazin?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Kolik je denních návštěv u Jean Charles Cazin a v následujících třech týdnech?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Tabulka dat
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| út 22 Zář | 0 |
| st 23 Zář | 0 |
| čt 24 Zář | 0 |
| pá 25 Zář | 0 |
| so 26 Zář | 100 |
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 100 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj | 0 |
| út 13 Říj (předpověď) | 0 |
| st 14 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 15 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 16 Říj (předpověď) | 0 |
| so 17 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 0 |
| po 19 Říj (předpověď) | 0 |
| út 20 Říj (předpověď) | 0 |
| st 21 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 0 |
| po 26 Říj (předpověď) | 0 |
| út 27 Říj (předpověď) | 0 |
| st 28 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 0 |
| po 2 Lis (předpověď) | 0 |
Časté dotazy o Jean Charles Cazin
Která díla od Jean Charles Cazin si lidé nejčastěji prohlížejí?
- Nejprve LA JOURNEE FAITE s 200 návštěvami nebo 12% z celkového počtu zhlédnutí. Nad ním je zařazeno 10 děl.
Jak velké je publikum Jean Charles Cazin na ArtsDot.com?
- 1 800 návštěv za dvanáct měsíců: 800 na stránce umělce a 1 000 u jeho děl.
Která díla Jean Charles Cazin nejlépe odpovídají vkusu návštěvníků?
- Díla s tagem Střední jas (Jasnost světla) tvoří 69% prohlídek, ačkoliv představují pouze 50% katalogu.