Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Jean Bruno Gassies na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Jean Bruno Gassies v kostku
Za posledních dvanáct měsíců byl dílem s nejvyšším počtem zhlédnutí u umělce Jean Bruno Gassies na ArtsDot.com dílo Paysage d'Ecosse: 200 návštěv, což představuje 40% všech zhlédnutí děl tohoto umělce. Následuje jich Français Virgile lisant son Énéide devant Auguste English Virgil reading his Aeneid to Augustus a View of Loch Lomond. Celkem bylo zaznamenáno 1 000 návštěv u Jean Bruno Gassies: 500 návštěv stránky umělce a 500 návštěv stránek jednotlivých děl. Zájem mírně opadl: počet návštěv klesl o 100% z Srp 2026 na Zář 2026. Neaktivnějším měsícem byl Čec 2026 s 900 návštěvami. Návštěvníci mají sklon k Střední jas (Jasnost světla): 80% návštěv směřovalo k dílům tohoto typu, která tvoří 40% katalogu umělce.
4 nejvíce prohlížených děl umělce Jean Bruno Gassies
Toto je 4 děl umělce Jean Bruno Gassies, která byla na ArtsDot.com za posledních dvanáct měsíců nejčastěji otevína, seřazených od těch nejvíce prohlédnutých.
Kolik lidí měsíčně navštěvuje stránku Jean Bruno Gassies?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 400 | 500 |
| Srp 2026 | 100 | 0 |
| Zář 2026 | 0 | 0 |
Jak často jsou prohlíženy díla autora Jean Bruno Gassies?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaké díla si vybírají návštěvníci Jean Bruno Gassies?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 30,0% | 20,0% |
| Měkké stínění | 10,0% | 0,0% |
| Střední jas | 40,0% | 80,0% |
| Jasná rovnováha | 20,0% | 0,0% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 20,0% | 0,0% |
| Jemné odstíny | 20,0% | 60,0% |
| Vyvážená jemnost | 60,0% | 40,0% |
| Jasná barevná přítomnost | 0,0% | 0,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 20,0% | 20,0% |
| Vyvážená | 80,0% | 80,0% |
| Živobylé | 0,0% | 0,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 0,0% | 0,0% |
| Jemný | 20,0% | 20,0% |
| Vyvážený | 10,0% | 0,0% |
| Výrazný | 30,0% | 40,0% |
| Prohlášení | 40,0% | 40,0% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 0,0% | 0,0% |
| Jemně promíchaná paleta | 0,0% | 0,0% |
| Vyvážená harmonie | 20,0% | 0,0% |
| Silná barevná jednotnost | 80,0% | 100,0% |
| Jednotná paleta | 0,0% | 0,0% |
Která díla umělce Jean Bruno Gassies jsou nejčastěji prohlížena měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Helen delivered by Castor a… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Diane et Endymion | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| INTERIEUR DE L'EGLISE DE SA… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Français Horace au tombeau… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| L'Amour et Céphale | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| La paix, la justice, la for… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Français Virgile lisant son… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Français la Transfiguration… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| View of Loch Lomond | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Paysage d'Ecosse | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
Jakými jazyky se používají návštěvníci Jean Bruno Gassies?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit údaje
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| česky | 200 | 100,0% |
Kolik návštěv má Jean Bruno Gassies denně a co následuje poté?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| út 22 Zář | 0 |
| st 23 Zář | 0 |
| čt 24 Zář | 0 |
| pá 25 Zář | 0 |
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 100 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 600 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj | 0 |
| út 13 Říj (předpověď) | 0 |
| st 14 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 15 Říj (předpověď) | 700 |
| pá 16 Říj (předpověď) | 0 |
| so 17 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 0 |
| po 19 Říj (předpověď) | 100 |
| út 20 Říj (předpověď) | 0 |
| st 21 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 900 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 0 |
| po 26 Říj (předpověď) | 200 |
| út 27 Říj (předpověď) | 0 |
| st 28 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 1 100 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 0 |
| po 2 Lis (předpověď) | 200 |
Otázky týkající se Jean Bruno Gassies na ArtsDot.com
Která díla umělce Jean Bruno Gassies jsou nejoblíbenější?
- Nejobliíbenějším dílem je Paysage d'Ecosse se 200 návštěvami (40% všech zobrazení umělce Jean Bruno Gassies). Výše uvedené pořadí obsahuje 4 nejvíce prohlížených děl.
Kolik lidí se dívá na Jean Bruno Gassies na ArtsDot.com?
- Za posledních dvanáct měsíců získal/a Jean Bruno Gassies celkem 1 000 návštěv: 500 na stránce umělce a 500 na stránkách jednotlivých děl.
Jaké díla preferují návštěvníci Jean Bruno Gassies?
- Preferují Střední jas (Jasnost světla): 80% návštěv oproti 40% v katalogu umělce.