Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Jean-Baptiste Charpentier Starší na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Jean-Baptiste Charpentier Starší: údaje v několika řádcích
Human Concretion je hvězdou: 200 návštěv v posledních dvanácti měsících, což představuje 22% všech zobrazení umělce Jean-Baptiste Charpentier Starší. Následují Slunce Obnovené a Danger of Death (T05007). Součet prohlídek stránky umělce (500 prohlídek) a děl (700 prohlídek) činí celkem 1 200. Zájem klesl o 100% v období od Srp 2026 do Zář 2026. Nejlepší měsíc: Čec 2026 (1 000 návštěv). Návštěvy vykazují preferenci pro Monochromní (Intenzita barev), což představuje 78% návštěv oproti 46% v katalogu.
Jean-Baptiste Charpentier Starší: 7 děl, na která se lidé dívají jako první
Každý níže uvedený dílo byl otevřen skutečnými návštěvníky na ArtsDot.com během posledních dvanácti měsíců. Prvním v pořadí je nejčastěji prohlíženým dílem umělce Jean-Baptiste Charpentier Starší.
-
1
Human Concretion, 1935
200 návštěv · 22,2%
-
2
Slunce Obnovené, 1966
200 návštěv · 22,2%
-
3
Danger of Death (T05007), 1954
100 návštěv · 11,1%
-
4
Automatic Drawing, 1916
100 návštěv · 11,1%
-
5
LE DUC DE PENTHIEVRE
100 návštěv · 11,1%
-
6
Shirt Front and Fork, 1922
100 návštěv · 11,1%
-
7
According to the Laws of Chance, 1933
100 návštěv · 11,1%
Kdy lidé navštěvují stránku Jean-Baptiste Charpentier Starší?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Tabulka dat
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 100 |
| Čec 2026 | 400 | 600 |
| Srp 2026 | 100 | 0 |
| Zář 2026 | 0 | 0 |
Kdy jsou díla umělce Jean-Baptiste Charpentier Starší prohlížena?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si vybírají návštěvníci Jean-Baptiste Charpentier Starší ve srovnání s tím, co vytvořil samotný umělec?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Tabulka dat
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 12,5% | 11,1% |
| Měkké stínění | 33,3% | 0,0% |
| Střední jas | 12,5% | 22,2% |
| Jasná rovnováha | 33,3% | 44,4% |
| Luminózní | 8,3% | 22,2% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 58,3% | 88,9% |
| Jemné odstíny | 8,3% | 0,0% |
| Vyvážená jemnost | 25,0% | 11,1% |
| Jasná barevná přítomnost | 8,3% | 0,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Neutrální tóny | 55,6% | 71,4% |
| Zemité tóny | 27,8% | 0,0% |
| Tmavé tóny | 11,1% | 14,3% |
| Monochromní | 5,6% | 14,3% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 45,8% | 77,8% |
| Vyvážená | 45,8% | 22,2% |
| Živobylé | 8,3% | 0,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 12,5% | 22,2% |
| Jemný | 16,7% | 22,2% |
| Vyvážený | 8,3% | 0,0% |
| Výrazný | 20,8% | 11,1% |
| Prohlášení | 41,7% | 44,4% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 4,2% | 0,0% |
| Jemně promíchaná paleta | 12,5% | 0,0% |
| Vyvážená harmonie | 12,5% | 22,2% |
| Silná barevná jednotnost | 33,3% | 11,1% |
| Jednotná paleta | 37,5% | 66,7% |
Jaké jsou nejlepší díla Jean-Baptiste Charpentier Starší měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Tabulka dat
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Human Concretion | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ptáci v akváriu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bird's Nest | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Boy feeding chicks. | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| LOUIS JEAN MARIE DE BOURBON… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Terrestrial Forest Form | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Star | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Head with mustache | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Before my Birth | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| PORTRAIT D'ALFRED BUREAU, B… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Jakými jazyky mluví publikum umělce Jean-Baptiste Charpentier Starší?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Kolik je denních návštěv u Jean-Baptiste Charpentier Starší a v následujících třech týdnech?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Tabulka dat
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj | 0 |
| út 13 Říj | 0 |
| st 14 Říj | 0 |
| čt 15 Říj | 0 |
| pá 16 Říj | 0 |
| so 17 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 0 |
| po 19 Říj (předpověď) | 0 |
| út 20 Říj (předpověď) | 0 |
| st 21 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 0 |
| po 26 Říj (předpověď) | 0 |
| út 27 Říj (předpověď) | 0 |
| st 28 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 0 |
| po 2 Lis (předpověď) | 0 |
| út 3 Lis (předpověď) | 0 |
| st 4 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 5 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 6 Lis (předpověď) | 0 |
Časté dotazy o Jean-Baptiste Charpentier Starší
Která díla od Jean-Baptiste Charpentier Starší si lidé nejčastěji prohlížejí?
- Nejprve Human Concretion s 200 návštěvami nebo 22% z celkového počtu zhlédnutí. Nad ním je zařazeno 7 děl.
Jak velké je publikum Jean-Baptiste Charpentier Starší na ArtsDot.com?
- 1 200 návštěv za dvanáct měsíců: 500 na stránce umělce a 700 u jeho děl.
Která díla Jean-Baptiste Charpentier Starší nejlépe odpovídají vkusu návštěvníků?
- Díla s tagem Monochromní (Intenzita barev) tvoří 78% prohlídek, ačkoliv představují pouze 46% katalogu.