Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Jan Sluyters na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Jan Sluyters: údaje v několika řádcích
Sawmill Het Luipaard je hvězdou: 500 návštěv v posledních dvanácti měsících, což představuje 26% všech zobrazení umělce Jan Sluyters. Následují Elisha and the Son of the Shunammite Woman a Landscape by Moonlight II. Součet prohlídek stránky umělce (500 prohlídek) a děl (1 500 prohlídek) činí celkem 2 000. Nejlepší měsíc: Čec 2026 (1 700 návštěv). Návštěvy vykazují preferenci pro Zemité tóny (Barevná paleta), což představuje 81% návštěv oproti 52% v katalogu.
Jan Sluyters: 10 děl, na která se lidé dívají jako první
Každý níže uvedený dílo byl otevřen skutečnými návštěvníky na ArtsDot.com během posledních dvanácti měsíců. Prvním v pořadí je nejčastěji prohlíženým dílem umělce Jan Sluyters.
-
1
Sawmill Het Luipaard
500 návštěv · 26,3%
-
2
Elisha and the Son of the Shunammite Woman, 1904
300 návštěv · 15,8%
-
3
Landscape by Moonlight II, 1911
100 návštěv · 5,3%
-
4
Houses in the snow print
100 návštěv · 5,3%
-
5
Townview, Amsterdam ''Het Rokin''
100 návštěv · 5,3%
-
6
Portrait of the 20-year-old Ina Leaves, 1932
100 návštěv · 5,3%
-
7
Still life with standing nude
100 návštěv · 5,3%
-
8
Still Life with Spring Flowers, 1926
100 návštěv · 5,3%
-
9
Still life with fruit
100 návštěv · 5,3%
-
10
Paris cityview
100 návštěv · 5,3%
Kdy lidé navštěvují stránku Jan Sluyters?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Tabulka dat
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 500 | 1 200 |
| Srp 2026 | 0 | 0 |
| Zář 2026 | 0 | 300 |
Kdy jsou díla umělce Jan Sluyters prohlížena?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si vybírají návštěvníci Jan Sluyters ve srovnání s tím, co vytvořil samotný umělec?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Tabulka dat
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 15,6% | 21,1% |
| Měkké stínění | 34,4% | 47,4% |
| Střední jas | 37,5% | 26,3% |
| Jasná rovnováha | 6,2% | 5,3% |
| Luminózní | 6,2% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 25,0% | 10,5% |
| Jemné odstíny | 40,6% | 52,6% |
| Vyvážená jemnost | 18,8% | 31,6% |
| Jasná barevná přítomnost | 12,5% | 0,0% |
| Sytá barva | 3,1% | 5,3% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 52,2% | 81,2% |
| Tmavé tóny | 21,7% | 6,2% |
| Neutrální tóny | 13,0% | 6,2% |
| Monochromní | 4,3% | 6,2% |
| Pastelové barvy | 8,7% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 31,2% | 31,6% |
| Vyvážená | 53,1% | 63,2% |
| Živobylé | 15,6% | 5,3% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 18,8% | 5,3% |
| Jemný | 15,6% | 31,6% |
| Vyvážený | 9,4% | 5,3% |
| Výrazný | 25,0% | 15,8% |
| Prohlášení | 31,2% | 42,1% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 25,0% | 36,8% |
| Jemně promíchaná paleta | 21,9% | 5,3% |
| Vyvážená harmonie | 28,1% | 26,3% |
| Silná barevná jednotnost | 15,6% | 26,3% |
| Jednotná paleta | 9,4% | 5,3% |
Jaké jsou nejlepší díla Jan Sluyters měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Tabulka dat
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Elisha and the Son of the S… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape by Moonlight II | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Hat with flowers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still life with standing nu… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Houses in the Jordaan | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sawmill Het Luipaard | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 500 | 0 | 0 |
| Recumbent female nude | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Moon night | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of an art collecto… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still life with fruit | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
Jakými jazyky mluví publikum umělce Jan Sluyters?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Tabulka dat
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| estonsky | 100 | 100,0% |
Kolik je denních návštěv u Jan Sluyters a v následujících třech týdnech?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Tabulka dat
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| st 23 Zář | 0 |
| čt 24 Zář | 0 |
| pá 25 Zář | 0 |
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 100 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 100 |
| ne 11 Říj | 100 |
| po 12 Říj | 100 |
| út 13 Říj | 0 |
| st 14 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 15 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 16 Říj (předpověď) | 0 |
| so 17 Říj (předpověď) | 100 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 100 |
| po 19 Říj (předpověď) | 200 |
| út 20 Říj (předpověď) | 0 |
| st 21 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 100 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 100 |
| po 26 Říj (předpověď) | 200 |
| út 27 Říj (předpověď) | 0 |
| st 28 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 100 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 100 |
| po 2 Lis (předpověď) | 300 |
| út 3 Lis (předpověď) | 0 |
Časté dotazy o Jan Sluyters
Která díla od Jan Sluyters si lidé nejčastěji prohlížejí?
- Nejprve Sawmill Het Luipaard s 500 návštěvami nebo 26% z celkového počtu zhlédnutí. Nad ním je zařazeno 10 děl.
Jak velké je publikum Jan Sluyters na ArtsDot.com?
- 2 000 návštěv za dvanáct měsíců: 500 na stránce umělce a 1 500 u jeho děl.
Která díla Jan Sluyters nejlépe odpovídají vkusu návštěvníků?
- Díla s tagem Zemité tóny (Barevná paleta) tvoří 81% prohlídek, ačkoliv představují pouze 52% katalogu.