Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce James Stark na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
James Stark: údaje v několika řádcích
Landscape With A Cottage je hvězdou: 200 návštěv v posledních dvanácti měsících, což představuje 6% všech zobrazení umělce James Stark. Následují Sheep Washing a Travellers On A Wooded Track. Součet prohlídek stránky umělce (500 prohlídek) a děl (2 600 prohlídek) činí celkem 3 100. Zájem klesl o 100% v období od Zář 2026 do Říj 2026. Nejlepší měsíc: Čec 2026 (2 800 návštěv). Podle zařízení: počítače (97%) a telefony (3%). Návštěvy vykazují preferenci pro Vyvážená jemnost (Nasycení barev), což představuje 50% návštěv oproti 28% v katalogu.
James Stark: 10 děl, na která se lidé dívají jako první
Každý níže uvedený dílo byl otevřen skutečnými návštěvníky na ArtsDot.com během posledních dvanácti měsíců. Prvním v pořadí je nejčastěji prohlíženým dílem umělce James Stark.
-
1
Landscape With A Cottage
200 návštěv · 6,2%
-
2
Sheep Washing
200 návštěv · 6,2%
-
3
Travellers On A Wooded Track
200 návštěv · 6,2%
-
4
Milking The Cows
200 návštěv · 6,2%
-
5
A View Through Trees With A Horseman And Other Figures, Cattle And Sheep
100 návštěv · 3,1%
-
6
Travellers Resting On A Wooded Track
100 návštěv · 3,1%
-
7
Distant View Of Windsor
100 návštěv · 3,1%
-
8
Lane Scene, With Horseman Talking To A Woman
100 návštěv · 3,1%
-
9
The Edge Of A Wood
100 návštěv · 3,1%
-
10
Wooded Lane With Cottages And A Figure In Red
100 návštěv · 3,1%
Kdy lidé navštěvují stránku James Stark?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Tabulka dat
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 100 |
| Čec 2026 | 500 | 2 300 |
| Srp 2026 | 0 | 0 |
| Zář 2026 | 0 | 200 |
| Říj 2026 | 0 | 0 |
Kdy jsou díla umělce James Stark prohlížena?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si vybírají návštěvníci James Stark ve srovnání s tím, co vytvořil samotný umělec?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Tabulka dat
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 12,0% | 9,4% |
| Měkké stínění | 30,0% | 31,2% |
| Střední jas | 50,0% | 43,8% |
| Jasná rovnováha | 8,0% | 15,6% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 24,0% | 9,4% |
| Jemné odstíny | 46,0% | 31,2% |
| Vyvážená jemnost | 28,0% | 50,0% |
| Jasná barevná přítomnost | 2,0% | 9,4% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 66,7% | 52,2% |
| Neutrální tóny | 26,7% | 34,8% |
| Tmavé tóny | 6,7% | 13,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 28,0% | 12,5% |
| Vyvážená | 70,0% | 78,1% |
| Živobylé | 2,0% | 9,4% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 0,0% | 3,1% |
| Jemný | 6,0% | 3,1% |
| Vyvážený | 4,0% | 15,6% |
| Výrazný | 30,0% | 15,6% |
| Prohlášení | 60,0% | 62,5% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 8,0% | 6,2% |
| Jemně promíchaná paleta | 6,0% | 3,1% |
| Vyvážená harmonie | 6,0% | 3,1% |
| Silná barevná jednotnost | 34,0% | 28,1% |
| Jednotná paleta | 46,0% | 59,4% |
Jaké jsou nejlepší díla James Stark měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Tabulka dat
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sandling's Ferry | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Landscape With A Cottage | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Distant View Of Windsor | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Faggot Gatherers By A Stream | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| A Wayside Encampment | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape - | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Wooded Landscape With Fig… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Wood Gatherers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Figures And Animals Before… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Woody Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Jaká zařízení používá publikum umělce James Stark?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Tabulka dat
| Zařízení | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| počítače | 3 000 | 96,8% |
| telefony | 100 | 3,2% |
Jakými jazyky mluví publikum umělce James Stark?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Kolik je denních návštěv u James Stark a v následujících třech týdnech?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Tabulka dat
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| pá 16 Říj | 0 |
| so 17 Říj | 0 |
| ne 18 Říj | 0 |
| po 19 Říj | 0 |
| út 20 Říj | 0 |
| st 21 Říj | 0 |
| čt 22 Říj | 0 |
| pá 23 Říj | 0 |
| so 24 Říj | 0 |
| ne 25 Říj | 0 |
| po 26 Říj | 0 |
| út 27 Říj | 0 |
| st 28 Říj | 0 |
| čt 29 Říj | 0 |
| pá 30 Říj | 0 |
| so 31 Říj | 0 |
| ne 1 Lis | 100 |
| po 2 Lis | 0 |
| út 3 Lis | 100 |
| st 4 Lis | 0 |
| čt 5 Lis | 100 |
| pá 6 Lis (předpověď) | 0 |
| so 7 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 100 |
| po 9 Lis (předpověď) | 0 |
| út 10 Lis (předpověď) | 100 |
| st 11 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 100 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 0 |
| so 14 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 200 |
| po 16 Lis (předpověď) | 0 |
| út 17 Lis (předpověď) | 200 |
| st 18 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 200 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 0 |
| so 21 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 22 Lis (předpověď) | 200 |
| po 23 Lis (předpověď) | 0 |
| út 24 Lis (předpověď) | 200 |
| st 25 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 26 Lis (předpověď) | 200 |
Časté dotazy o James Stark
Která díla od James Stark si lidé nejčastěji prohlížejí?
- Nejprve Landscape With A Cottage s 200 návštěvami nebo 6% z celkového počtu zhlédnutí. Nad ním je zařazeno 10 děl.
Jak velké je publikum James Stark na ArtsDot.com?
- 3 100 návštěv za dvanáct měsíců: 500 na stránce umělce a 2 600 u jeho děl.
Jaká zařízení přitahují publikum James Stark?
- Publikum pochází z počítače (97%) a telefony (3%); počítače tvoří 97% návštěv.
Která díla James Stark nejlépe odpovídají vkusu návštěvníků?
- Díla s tagem Vyvážená jemnost (Nasycení barev) tvoří 50% prohlídek, ačkoliv představují pouze 28% katalogu.