Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce James Mcintosh Patrick na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Krátká verze pro James Mcintosh Patrick
Lidé otevírají The Knapp Road, Rossie Priory častěji než jakékoliv jiné dílo od James Mcintosh Patrick: 500 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 15% všech zobrazení. A city garden a Boreland mill, kirkmichael doplňují pódiun. James Mcintosh Patrick celkem zaznamenal 2 300 návštěv, z toho 300 na stránce umělce a 2 000 u jednotlivých děl. Trend roste: v období Říj 2026 bylo o 33% více návštěv než v období Zář 2026. Vrcholem byl Čec 2026 s 1 300 návštěvami. Jedna kategorie vyčnívá: Měkké stínění (Jasnost světla) si připomíná 56% návštěv, přestože tvoří pouze 30% katalogu.
Top 10: díla, která nejčastěji otevírají lidé umělce James Mcintosh Patrick
Žebříček založený na skutečných návštěvách, nikoliv na skóre katalogu: 10 děl umělce James Mcintosh Patrick s nejčastějšími prohlížečemi na ArtsDot.com za posledních dvanáct měsíců.
-
1
The Knapp Road, Rossie Priory
500 návštěv · 14,7%
-
2
A city garden
300 návštěv · 8,8%
-
3
Boreland mill, kirkmichael
300 návštěv · 8,8%
-
4
The old course
300 návštěv · 8,8%
-
5
The Tay Bridge from My Studio Window
200 návštěv · 5,9%
-
6
White Poplar, Carse of Gowrie
200 návštěv · 5,9%
-
7
The Carse of Gowrie, near Rossie Priory
200 návštěv · 5,9%
-
8
Callum's hill, crieff
200 návštěv · 5,9%
-
9
Quarry Farm
100 návštěv · 2,9%
-
10
Professor aylwin d. hitchin
100 návštěv · 2,9%
Jaká je popularita stránky James Mcintosh Patrick měsíc od měsíce?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje pod tímto grafem
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 100 |
| Čec 2026 | 200 | 1 100 |
| Srp 2026 | 0 | 200 |
| Zář 2026 | 100 | 200 |
| Říj 2026 | 0 | 400 |
Jakou pozornost získávají díla James Mcintosh Patrick celkově?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaké styly děl přitahují návštěvníky James Mcintosh Patrick?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje pod tímto grafem
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 8,0% | 2,9% |
| Měkké stínění | 30,0% | 55,9% |
| Střední jas | 56,0% | 29,4% |
| Jasná rovnováha | 6,0% | 11,8% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 24,0% | 14,7% |
| Jemné odstíny | 52,0% | 70,6% |
| Vyvážená jemnost | 18,0% | 11,8% |
| Jasná barevná přítomnost | 6,0% | 2,9% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 47,4% | 54,5% |
| Neutrální tóny | 36,8% | 36,4% |
| Tmavé tóny | 15,8% | 9,1% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 20,0% | 14,7% |
| Vyvážená | 74,0% | 79,4% |
| Živobylé | 6,0% | 5,9% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 6,0% | 8,8% |
| Jemný | 26,0% | 26,5% |
| Vyvážený | 20,0% | 11,8% |
| Výrazný | 30,0% | 32,4% |
| Prohlášení | 18,0% | 20,6% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 18,0% | 17,6% |
| Jemně promíchaná paleta | 12,0% | 14,7% |
| Vyvážená harmonie | 22,0% | 32,4% |
| Silná barevná jednotnost | 42,0% | 35,3% |
| Jednotná paleta | 6,0% | 0,0% |
Jak se s sebou srovnávají nejoblíbenější díla umělce James Mcintosh Patrick v průběhu roku?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje pod tímto grafem
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Tay Bridge from My Stud… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| A city garden | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Boreland mill, kirkmichael | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 100 | 0 |
| Ross-shire Landscape near P… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Midsummer, east fife | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Knapp Road, Rossie Prio… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 100 | 100 |
| Pitermo Farm near Lundie An… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| William briggs | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The old course | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| David Gardiner, Provost of… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V jakých jazycích je James Mcintosh Patrick čtená?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Jak vypadají denní návštěvy u James Mcintosh Patrick a jaký je výhled na budoucnost?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje pod tímto grafem
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| so 17 Říj | 0 |
| ne 18 Říj | 0 |
| po 19 Říj | 0 |
| út 20 Říj | 0 |
| st 21 Říj | 0 |
| čt 22 Říj | 0 |
| pá 23 Říj | 300 |
| so 24 Říj | 0 |
| ne 25 Říj | 100 |
| po 26 Říj | 0 |
| út 27 Říj | 0 |
| st 28 Říj | 0 |
| čt 29 Říj | 0 |
| pá 30 Říj | 0 |
| so 31 Říj | 0 |
| ne 1 Lis | 0 |
| po 2 Lis | 300 |
| út 3 Lis | 0 |
| st 4 Lis | 0 |
| čt 5 Lis | 0 |
| pá 6 Lis | 0 |
| so 7 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 0 |
| po 9 Lis (předpověď) | 100 |
| út 10 Lis (předpověď) | 0 |
| st 11 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 100 |
| so 14 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 0 |
| po 16 Lis (předpověď) | 100 |
| út 17 Lis (předpověď) | 0 |
| st 18 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 100 |
| so 21 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 22 Lis (předpověď) | 0 |
| po 23 Lis (předpověď) | 100 |
| út 24 Lis (předpověď) | 0 |
| st 25 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 26 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 27 Lis (předpověď) | 100 |
James Mcintosh Patrick: rychlé odpovědi
Které dílo má u James Mcintosh Patrick nejvyšší počet zhlédnutí?
- Je to The Knapp Road, Rossie Priory: 500 návštěv, což představuje 15% z celkového počtu zhlédnutí umělce James Mcintosh Patrick. Seznam výše pokračuje až do pořadí č. 10.
Kolik návštěv má James Mcintosh Patrick?
- 2 300 za posledních dvanáct měsíců, z toho 300 na stránce umělce a 2 000 u jednotlivých děl.
Existuje nějaký druh díla od James Mcintosh Patrick, který lidé preferují?
- Ano, Měkké stínění (Jasnost světla): 56% návštěv pro 30% katalogu.