Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce James Gillray na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
James Gillray: údaje v několika řádcích
The Plum-Pudding in Danger je hvězdou: 400 návštěv v posledních dvanácti měsících, což představuje 33% všech zobrazení umělce James Gillray. Následují The Zenith of French Glory a Look at me. Součet prohlídek stránky umělce (200 prohlídek) a děl (1 000 prohlídek) činí celkem 1 200. Zájem roste, počet návštěv se mezi Srp 2026 a Zář 2026 zvýšil o 300%. Nejlepší měsíc: Čec 2026 (600 návštěv). Návštěvy vykazují preferenci pro Luminózní (Jasnost světla), což představuje 50% návštěv oproti 15% v katalogu.
James Gillray: 5 děl, na která se lidé dívají jako první
Každý níže uvedený dílo byl otevřen skutečnými návštěvníky na ArtsDot.com během posledních dvanácti měsíců. Prvním v pořadí je nejčastěji prohlíženým dílem umělce James Gillray.
-
1
The Plum-Pudding in Danger, 1805
400 návštěv · 33,3%
-
2
The Zenith of French Glory, 1793
400 návštěv · 33,3%
-
3
Look at me
200 návštěv · 16,7%
-
4
Sin, Death and the Devil, 1792
100 návštěv · 8,3%
-
5
A noble lord, on an approaching peace, too busy to attend to the expenditure of a million of the public money
100 návštěv · 8,3%
Kdy lidé navštěvují stránku James Gillray?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Tabulka dat
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 100 | 0 |
| Čec 2026 | 100 | 500 |
| Srp 2026 | 0 | 100 |
| Zář 2026 | 0 | 400 |
Kdy jsou díla umělce James Gillray prohlížena?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si vybírají návštěvníci James Gillray ve srovnání s tím, co vytvořil samotný umělec?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Tabulka dat
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 0,0% | 0,0% |
| Měkké stínění | 15,4% | 0,0% |
| Střední jas | 38,5% | 41,7% |
| Jasná rovnováha | 30,8% | 8,3% |
| Luminózní | 15,4% | 50,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 23,1% | 41,7% |
| Jemné odstíny | 46,2% | 16,7% |
| Vyvážená jemnost | 30,8% | 41,7% |
| Jasná barevná přítomnost | 0,0% | 0,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 30,8% | 41,7% |
| Vyvážená | 53,8% | 50,0% |
| Živobylé | 15,4% | 8,3% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 7,7% | 16,7% |
| Jemný | 15,4% | 0,0% |
| Vyvážený | 7,7% | 8,3% |
| Výrazný | 30,8% | 33,3% |
| Prohlášení | 38,5% | 41,7% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 7,7% | 0,0% |
| Jemně promíchaná paleta | 7,7% | 33,3% |
| Vyvážená harmonie | 30,8% | 58,3% |
| Silná barevná jednotnost | 38,5% | 8,3% |
| Jednotná paleta | 15,4% | 0,0% |
Jaké jsou nejlepší díla James Gillray měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Tabulka dat
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Plum-Pudding in Danger | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 200 |
| The Zenith of French Glory | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 100 |
| Dublures of Characters | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sin, Death and the Devil | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Short bodied gillray fashio… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A noble lord, on an approac… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Long Live the Constitution,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Light expelling darkness | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A group of French savants h… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Blood of the Murdered C… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Jakými jazyky mluví publikum umělce James Gillray?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Kolik je denních návštěv u James Gillray a v následujících třech týdnech?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Tabulka dat
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 100 |
| po 28 Zář | 200 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 100 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj | 0 |
| út 13 Říj | 0 |
| st 14 Říj | 200 |
| čt 15 Říj | 0 |
| pá 16 Říj | 0 |
| so 17 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 0 |
| po 19 Říj (předpověď) | 100 |
| út 20 Říj (předpověď) | 0 |
| st 21 Říj (předpověď) | 100 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 0 |
| po 26 Říj (předpověď) | 100 |
| út 27 Říj (předpověď) | 0 |
| st 28 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 0 |
| po 2 Lis (předpověď) | 0 |
| út 3 Lis (předpověď) | 0 |
| st 4 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 5 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 6 Lis (předpověď) | 0 |
Časté dotazy o James Gillray
Která díla od James Gillray si lidé nejčastěji prohlížejí?
- Nejprve The Plum-Pudding in Danger s 400 návštěvami nebo 33% z celkového počtu zhlédnutí. Nad ním je zařazeno 5 děl.
Jak velké je publikum James Gillray na ArtsDot.com?
- 1 200 návštěv za dvanáct měsíců: 200 na stránce umělce a 1 000 u jeho děl.
Která díla James Gillray nejlépe odpovídají vkusu návštěvníků?
- Díla s tagem Luminózní (Jasnost světla) tvoří 50% prohlídek, ačkoliv představují pouze 15% katalogu.