Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce James Docharty na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
James Docharty: údaje v několika řádcích
Head of the Holy Loch je hvězdou: 500 návštěv v posledních dvanácti měsících, což představuje 36% všech zobrazení umělce James Docharty. Následují A Man with a Horse and Cart and a Dog on a Moor a Kilchurn Castle, Loch Awe. Součet prohlídek stránky umělce (200 prohlídek) a děl (1 400 prohlídek) činí celkem 1 600. Zájem klesl o 100% v období od Zář 2026 do Říj 2026. Nejlepší měsíc: Čec 2026 (1 100 návštěv). Návštěvy vykazují preferenci pro Pokojný (Emoční náboj), což představuje 100% návštěv oproti 60% v katalogu.
James Docharty: 7 děl, na která se lidé dívají jako první
Každý níže uvedený dílo byl otevřen skutečnými návštěvníky na ArtsDot.com během posledních dvanácti měsíců. Prvním v pořadí je nejčastěji prohlíženým dílem umělce James Docharty.
-
1
Head of the Holy Loch, 1868
500 návštěv · 35,7%
-
2
A Man with a Horse and Cart and a Dog on a Moor, 1857
200 návštěv · 14,3%
-
3
Kilchurn Castle, Loch Awe
200 návštěv · 14,3%
-
4
In the Trossachs, Loch Achray from the Island, 1866
200 návštěv · 14,3%
-
5
Glen Dee Deer Forest, 1869
100 návštěv · 7,1%
-
6
Morning Mist Clearing off the Hills, 1876
100 návštěv · 7,1%
-
7
Head of Loch Eil
100 návštěv · 7,1%
Kdy lidé navštěvují stránku James Docharty?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Tabulka dat
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 100 | 0 |
| Čec 2026 | 100 | 1 000 |
| Srp 2026 | 0 | 300 |
| Zář 2026 | 0 | 100 |
| Říj 2026 | 0 | 0 |
Kdy jsou díla umělce James Docharty prohlížena?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si vybírají návštěvníci James Docharty ve srovnání s tím, co vytvořil samotný umělec?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Tabulka dat
| Emoční náboj | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Pokojný | 60,0% | 100,0% |
| Klidná | 20,0% | 0,0% |
| Nostalgický | 20,0% | 0,0% |
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 3,0% | 0,0% |
| Měkké stínění | 18,2% | 0,0% |
| Střední jas | 54,5% | 50,0% |
| Jasná rovnováha | 24,2% | 50,0% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 21,2% | 21,4% |
| Jemné odstíny | 54,5% | 57,1% |
| Vyvážená jemnost | 21,2% | 14,3% |
| Jasná barevná přítomnost | 3,0% | 7,1% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 27,3% | 21,4% |
| Vyvážená | 69,7% | 71,4% |
| Živobylé | 3,0% | 7,1% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 0,0% | 0,0% |
| Jemný | 0,0% | 0,0% |
| Vyvážený | 9,1% | 0,0% |
| Výrazný | 18,2% | 14,3% |
| Prohlášení | 72,7% | 85,7% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 0,0% | 0,0% |
| Jemně promíchaná paleta | 6,1% | 14,3% |
| Vyvážená harmonie | 15,2% | 7,1% |
| Silná barevná jednotnost | 54,5% | 57,1% |
| Jednotná paleta | 24,2% | 21,4% |
Jaké jsou nejlepší díla James Docharty měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Tabulka dat
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| A Man with a Horse and Cart… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| A Man with a Horse and Cart… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Head of the Holy Loch | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 300 | 100 | 0 |
| Glen Dee Deer Forest | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| In the Trossachs, Loch Achr… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| In the Trossachs, Loch Achr… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Moorland Road with Cattle | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Glen Dee Deer Forest | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Head of the Holy Loch | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Head of Loch Vennacher | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Jakými jazyky mluví publikum umělce James Docharty?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Kolik je denních návštěv u James Docharty a v následujících třech týdnech?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Tabulka dat
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| ne 18 Říj | 0 |
| po 19 Říj | 0 |
| út 20 Říj | 0 |
| st 21 Říj | 0 |
| čt 22 Říj | 0 |
| pá 23 Říj | 0 |
| so 24 Říj | 0 |
| ne 25 Říj | 0 |
| po 26 Říj | 0 |
| út 27 Říj | 0 |
| st 28 Říj | 0 |
| čt 29 Říj | 0 |
| pá 30 Říj | 0 |
| so 31 Říj | 0 |
| ne 1 Lis | 0 |
| po 2 Lis | 0 |
| út 3 Lis | 0 |
| st 4 Lis | 0 |
| čt 5 Lis | 0 |
| pá 6 Lis | 0 |
| so 7 Lis | 0 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 0 |
| po 9 Lis (předpověď) | 0 |
| út 10 Lis (předpověď) | 0 |
| st 11 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 0 |
| so 14 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 0 |
| po 16 Lis (předpověď) | 0 |
| út 17 Lis (předpověď) | 0 |
| st 18 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 0 |
| so 21 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 22 Lis (předpověď) | 0 |
| po 23 Lis (předpověď) | 0 |
| út 24 Lis (předpověď) | 0 |
| st 25 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 26 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 27 Lis (předpověď) | 0 |
| so 28 Lis (předpověď) | 0 |
Časté dotazy o James Docharty
Která díla od James Docharty si lidé nejčastěji prohlížejí?
- Nejprve Head of the Holy Loch s 500 návštěvami nebo 36% z celkového počtu zhlédnutí. Nad ním je zařazeno 7 děl.
Jak velké je publikum James Docharty na ArtsDot.com?
- 1 600 návštěv za dvanáct měsíců: 200 na stránce umělce a 1 400 u jeho děl.
Která díla James Docharty nejlépe odpovídají vkusu návštěvníků?
- Díla s tagem Pokojný (Emoční náboj) tvoří 100% prohlídek, ačkoliv představují pouze 60% katalogu.