Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce James Aumonier na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
James Aumonier: údaje v několika řádcích
The Thames Embankment, London je hvězdou: 700 návštěv v posledních dvanácti měsících, což představuje 27% všech zobrazení umělce James Aumonier. Následují The Black Mountains a The Silver Lining of the Cloud. Součet prohlídek stránky umělce (400 prohlídek) a děl (2 100 prohlídek) činí celkem 2 500. Zájem roste, počet návštěv se mezi Zář 2026 a Říj 2026 zvýšil o 200%. Nejlepší měsíc: Čec 2026 (1 300 návštěv). Návštěvy vykazují preferenci pro Zemité tóny (Barevná paleta), což představuje 60% návštěv oproti 35% v katalogu.
James Aumonier: 10 děl, na která se lidé dívají jako první
Každý níže uvedený dílo byl otevřen skutečnými návštěvníky na ArtsDot.com během posledních dvanácti měsíců. Prvním v pořadí je nejčastěji prohlíženým dílem umělce James Aumonier.
-
1
The Thames Embankment, London, 1882
700 návštěv · 26,9%
-
2
The Black Mountains, 1905
200 návštěv · 7,7%
-
3
The Silver Lining of the Cloud, 1890
200 návštěv · 7,7%
-
4
The Thames at Great Marlowe, 1876
100 návštěv · 3,8%
-
5
Hampshire Landscape, 1876
100 návštěv · 3,8%
-
6
In the West Country, 1850
100 návštěv · 3,8%
-
7
An Easter Holiday, the Children of Bloomsbury Parochial School in a Wood at Watford, 1874
100 návštěv · 3,8%
-
8
The Orchard
100 návštěv · 3,8%
-
9
Landscape
100 návštěv · 3,8%
-
10
A Sussex Stream
100 návštěv · 3,8%
Kdy lidé navštěvují stránku James Aumonier?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Tabulka dat
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 200 | 1 100 |
| Srp 2026 | 0 | 0 |
| Zář 2026 | 0 | 300 |
| Říj 2026 | 200 | 700 |
Kdy jsou díla umělce James Aumonier prohlížena?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si vybírají návštěvníci James Aumonier ve srovnání s tím, co vytvořil samotný umělec?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Tabulka dat
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 2,1% | 7,7% |
| Měkké stínění | 12,5% | 7,7% |
| Střední jas | 43,8% | 34,6% |
| Jasná rovnováha | 39,6% | 46,2% |
| Luminózní | 2,1% | 3,9% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 10,4% | 11,5% |
| Jemné odstíny | 14,6% | 11,5% |
| Vyvážená jemnost | 41,7% | 38,5% |
| Jasná barevná přítomnost | 33,3% | 38,5% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 35,1% | 60,0% |
| Tmavé tóny | 32,4% | 20,0% |
| Neutrální tóny | 32,4% | 20,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 6,2% | 11,5% |
| Vyvážená | 39,6% | 19,2% |
| Živobylé | 54,2% | 69,2% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 8,3% | 3,9% |
| Jemný | 12,5% | 7,7% |
| Vyvážený | 16,7% | 19,2% |
| Výrazný | 25,0% | 23,1% |
| Prohlášení | 37,5% | 46,2% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 6,2% | 7,7% |
| Jemně promíchaná paleta | 2,1% | 3,9% |
| Vyvážená harmonie | 4,2% | 3,9% |
| Silná barevná jednotnost | 35,4% | 23,1% |
| Jednotná paleta | 52,1% | 61,5% |
Jaké jsou nejlepší díla James Aumonier měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Tabulka dat
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gathering Bait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| An Easter Holiday, the Chil… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Labourer's Home | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Nook in Nature's Garden | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| When the Tide is Out | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| In the West Country | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| In the West Country | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Gathering Bait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| An Easter Holiday, the Chil… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
Jakými jazyky mluví publikum umělce James Aumonier?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Tabulka dat
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| anglicky | 100 | 50,0% |
| francouzsky | 100 | 50,0% |
Kolik je denních návštěv u James Aumonier a v následujících třech týdnech?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Tabulka dat
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| ne 18 Říj | 0 |
| po 19 Říj | 0 |
| út 20 Říj | 100 |
| st 21 Říj | 0 |
| čt 22 Říj | 0 |
| pá 23 Říj | 0 |
| so 24 Říj | 0 |
| ne 25 Říj | 200 |
| po 26 Říj | 300 |
| út 27 Říj | 500 |
| st 28 Říj | 0 |
| čt 29 Říj | 0 |
| pá 30 Říj | 0 |
| so 31 Říj | 0 |
| ne 1 Lis | 0 |
| po 2 Lis | 0 |
| út 3 Lis | 100 |
| st 4 Lis | 0 |
| čt 5 Lis | 0 |
| pá 6 Lis | 0 |
| so 7 Lis | 0 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 0 |
| po 9 Lis (předpověď) | 0 |
| út 10 Lis (předpověď) | 100 |
| st 11 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 0 |
| so 14 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 0 |
| po 16 Lis (předpověď) | 0 |
| út 17 Lis (předpověď) | 100 |
| st 18 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 0 |
| so 21 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 22 Lis (předpověď) | 0 |
| po 23 Lis (předpověď) | 0 |
| út 24 Lis (předpověď) | 100 |
| st 25 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 26 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 27 Lis (předpověď) | 0 |
| so 28 Lis (předpověď) | 0 |
Časté dotazy o James Aumonier
Která díla od James Aumonier si lidé nejčastěji prohlížejí?
- Nejprve The Thames Embankment, London s 700 návštěvami nebo 27% z celkového počtu zhlédnutí. Nad ním je zařazeno 10 děl.
Jak velké je publikum James Aumonier na ArtsDot.com?
- 2 500 návštěv za dvanáct měsíců: 400 na stránce umělce a 2 100 u jeho děl.
Která díla James Aumonier nejlépe odpovídají vkusu návštěvníků?
- Díla s tagem Zemité tóny (Barevná paleta) tvoří 60% prohlídek, ačkoliv představují pouze 35% katalogu.