Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Jacques Reattu na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Krátká verze pro Jacques Reattu
Lidé otevírají Jupiter, Mercure, Argus et les Parques častěji než jakékoliv jiné dílo od Jacques Reattu: 400 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 25% všech zobrazení. Plafond du Grand théâtre de Marseille, APOLLON et les Muses jetant des fleurs sur le Temps a Narcisse se mirant dans les eaux de la fontaine liriope doplňují pódiun. Jacques Reattu celkem zaznamenal 2 000 návštěv, z toho 500 na stránce umělce a 1 500 u jednotlivých děl. Trend roste: v období Říj 2026 bylo o 300% více návštěv než v období Zář 2026. Vrcholem byl Čec 2026 s 1 200 návštěvami. Jedna kategorie vyčnívá: Vyvážená jemnost (Nasycení barev) si připomíná 62% návštěv, přestože tvoří pouze 39% katalogu.
Top 10: díla, která nejčastěji otevírají lidé umělce Jacques Reattu
Žebříček založený na skutečných návštěvách, nikoliv na skóre katalogu: 10 děl umělce Jacques Reattu s nejčastějšími prohlížečemi na ArtsDot.com za posledních dvanáct měsíců.
-
1
Jupiter, Mercure, Argus et les Parques
400 návštěv · 25,0%
-
2
Plafond du Grand théâtre de Marseille, APOLLON et les Muses jetant des fleurs sur le Temps
200 návštěv · 12,5%
-
3
Narcisse se mirant dans les eaux de la fontaine liriope
200 návštěv · 12,5%
-
4
Prométhée élevé par le Génie et protégé par Minerve dérobe le feu au ciel
200 návštěv · 12,5%
-
5
Daniel faisant arrêter les vieillards accusateurs de la chaste Suzanne
100 návštěv · 6,2%
-
6
La prédication de St Paul devant l'aréopage
100 návštěv · 6,2%
-
7
Orphée aux Enfers devant Pluton et Proserpine
100 návštěv · 6,2%
-
8
Le triomphe de la Liberté
100 návštěv · 6,2%
-
9
Décor pour le temple de la Raison de Marseille, La Liberté, l'Egalité sous l'égide de la Sagesse gouvernant les peuples
100 návštěv · 6,2%
-
10
La mort d'Abel
100 návštěv · 6,2%
Jaká je popularita stránky Jacques Reattu měsíc od měsíce?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje pod tímto grafem
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 300 | 900 |
| Srp 2026 | 200 | 100 |
| Zář 2026 | 0 | 100 |
| Říj 2026 | 0 | 400 |
Jakou pozornost získávají díla Jacques Reattu celkově?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaké styly děl přitahují návštěvníky Jacques Reattu?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje pod tímto grafem
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 27,8% | 31,2% |
| Měkké stínění | 50,0% | 50,0% |
| Střední jas | 5,6% | 0,0% |
| Jasná rovnováha | 16,7% | 18,8% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 11,1% | 6,2% |
| Jemné odstíny | 33,3% | 31,2% |
| Vyvážená jemnost | 38,9% | 62,5% |
| Jasná barevná přítomnost | 16,7% | 0,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 73,3% | 76,9% |
| Monochromní | 13,3% | 7,7% |
| Neutrální tóny | 6,7% | 15,4% |
| Tmavé tóny | 6,7% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 27,8% | 18,8% |
| Vyvážená | 55,6% | 68,8% |
| Živobylé | 16,7% | 12,5% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 33,3% | 18,8% |
| Jemný | 27,8% | 43,8% |
| Vyvážený | 5,6% | 6,2% |
| Výrazný | 11,1% | 25,0% |
| Prohlášení | 22,2% | 6,2% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 38,9% | 25,0% |
| Jemně promíchaná paleta | 5,6% | 6,2% |
| Vyvážená harmonie | 5,6% | 6,2% |
| Silná barevná jednotnost | 27,8% | 31,2% |
| Jednotná paleta | 22,2% | 31,2% |
Jak se s sebou srovnávají nejoblíbenější díla umělce Jacques Reattu v průběhu roku?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje pod tímto grafem
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Baptism of St Paul | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| La décollation de Saint Paul | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Prométhée élevé par le Géni… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Le triomphe de la Liberté | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| La mort d'Alcibiade | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| La mort d'Abel | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Décor pour le temple de la… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Orphée aux Enfers devant Pl… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| La conversion de Saint Paul | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| La résurrection d'Eutique | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V jakých jazycích je Jacques Reattu čtená?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Jak vypadají denní návštěvy u Jacques Reattu a jaký je výhled na budoucnost?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje pod tímto grafem
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| so 17 Říj | 0 |
| ne 18 Říj | 0 |
| po 19 Říj | 0 |
| út 20 Říj | 0 |
| st 21 Říj | 200 |
| čt 22 Říj | 0 |
| pá 23 Říj | 0 |
| so 24 Říj | 0 |
| ne 25 Říj | 0 |
| po 26 Říj | 0 |
| út 27 Říj | 0 |
| st 28 Říj | 100 |
| čt 29 Říj | 0 |
| pá 30 Říj | 0 |
| so 31 Říj | 0 |
| ne 1 Lis | 200 |
| po 2 Lis | 100 |
| út 3 Lis | 0 |
| st 4 Lis | 0 |
| čt 5 Lis | 0 |
| pá 6 Lis | 0 |
| so 7 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 100 |
| po 9 Lis (předpověď) | 100 |
| út 10 Lis (předpověď) | 0 |
| st 11 Lis (předpověď) | 200 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 0 |
| so 14 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 100 |
| po 16 Lis (předpověď) | 100 |
| út 17 Lis (předpověď) | 0 |
| st 18 Lis (předpověď) | 200 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 0 |
| so 21 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 22 Lis (předpověď) | 100 |
| po 23 Lis (předpověď) | 100 |
| út 24 Lis (předpověď) | 0 |
| st 25 Lis (předpověď) | 200 |
| čt 26 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 27 Lis (předpověď) | 0 |
Jacques Reattu: rychlé odpovědi
Které dílo má u Jacques Reattu nejvyšší počet zhlédnutí?
- Je to Jupiter, Mercure, Argus et les Parques: 400 návštěv, což představuje 25% z celkového počtu zhlédnutí umělce Jacques Reattu. Seznam výše pokračuje až do pořadí č. 10.
Kolik návštěv má Jacques Reattu?
- 2 000 za posledních dvanáct měsíců, z toho 500 na stránce umělce a 1 500 u jednotlivých děl.
Existuje nějaký druh díla od Jacques Reattu, který lidé preferují?
- Ano, Vyvážená jemnost (Nasycení barev): 62% návštěv pro 39% katalogu.