Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Jacques Guiaud na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Krátká verze pro Jacques Guiaud
Lidé otevírají Skråva Island in Lofoten častěji než jakékoliv jiné dílo od Jacques Guiaud: 200 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 29% všech zobrazení. Inauguration de la statue Duquesne le 22 septembre 1844 a FUNERAILLES DE L'EMPEREUR NAPOLEON.LE CORTEGE DEBOUCHE SUR LA PLACE DE LA CONCORDE.15 DECEMBRE 1840 doplňují pódiun. Jacques Guiaud celkem zaznamenal 1 100 návštěv, z toho 500 na stránce umělce a 600 u jednotlivých děl. Vrcholem byl Čec 2026 s 1 000 návštěvami. Jedna kategorie vyčnívá: Neutrální tóny (Barevná paleta) si připomíná 71% návštěv, přestože tvoří pouze 36% katalogu.
Top 5: díla, která nejčastěji otevírají lidé umělce Jacques Guiaud
Žebříček založený na skutečných návštěvách, nikoliv na skóre katalogu: 5 děl umělce Jacques Guiaud s nejčastějšími prohlížečemi na ArtsDot.com za posledních dvanáct měsíců.
-
1
Skråva Island in Lofoten
200 návštěv · 28,6%
-
2
Inauguration de la statue Duquesne le 22 septembre 1844
200 návštěv · 28,6%
-
3
FUNERAILLES DE L'EMPEREUR NAPOLEON.LE CORTEGE DEBOUCHE SUR LA PLACE DE LA CONCORDE.15 DECEMBRE 1840
100 návštěv · 14,3%
-
4
Vue extérieure de la tente du fils de l'empereur du Maroc prise à la bataille d'Isly. 14 aout 1844
100 návštěv · 14,3%
-
5
L'ESCALIER DES GEANTS A VENISE
100 návštěv · 14,3%
Jaká je popularita stránky Jacques Guiaud měsíc od měsíce?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje pod tímto grafem
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 500 | 500 |
| Srp 2026 | 0 | 0 |
| Zář 2026 | 0 | 0 |
| Říj 2026 | 0 | 100 |
Jakou pozornost získávají díla Jacques Guiaud celkově?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaké styly děl přitahují návštěvníky Jacques Guiaud?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje pod tímto grafem
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 30,8% | 0,0% |
| Měkké stínění | 23,1% | 0,0% |
| Střední jas | 23,1% | 57,1% |
| Jasná rovnováha | 23,1% | 42,9% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 23,1% | 14,3% |
| Jemné odstíny | 38,5% | 57,1% |
| Vyvážená jemnost | 30,8% | 28,6% |
| Jasná barevná přítomnost | 7,7% | 0,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Neutrální tóny | 36,4% | 71,4% |
| Zemité tóny | 54,5% | 28,6% |
| Tmavé tóny | 9,1% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 38,5% | 14,3% |
| Vyvážená | 53,8% | 85,7% |
| Živobylé | 7,7% | 0,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 15,4% | 0,0% |
| Jemný | 30,8% | 0,0% |
| Vyvážený | 7,7% | 28,6% |
| Výrazný | 15,4% | 28,6% |
| Prohlášení | 30,8% | 42,9% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 0,0% | 0,0% |
| Jemně promíchaná paleta | 7,7% | 0,0% |
| Vyvážená harmonie | 0,0% | 0,0% |
| Silná barevná jednotnost | 46,2% | 28,6% |
| Jednotná paleta | 46,2% | 71,4% |
Jak se s sebou srovnávají nejoblíbenější díla umělce Jacques Guiaud v průběhu roku?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje pod tímto grafem
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| View of Pas Bayard, near Di… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Great Street of Inspruck (s… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Funeral of the Duke of Orlé… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Interior View of the Tent o… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| VUE DU PAS BAYARD, PRES DE… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| L'ESCALIER DES GEANTS A VEN… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Vue extérieure de la tente… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| FUNERAILLES DE L'EMPEREUR N… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Inauguration de la statue D… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| VUE INTERIEURE DE LA TENTE… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V jakých jazycích je Jacques Guiaud čtená?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Jak vypadají denní návštěvy u Jacques Guiaud a jaký je výhled na budoucnost?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje pod tímto grafem
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| čt 15 Říj | 0 |
| pá 16 Říj | 100 |
| so 17 Říj | 0 |
| ne 18 Říj | 0 |
| po 19 Říj | 0 |
| út 20 Říj | 0 |
| st 21 Říj | 0 |
| čt 22 Říj | 0 |
| pá 23 Říj | 0 |
| so 24 Říj | 0 |
| ne 25 Říj | 0 |
| po 26 Říj | 0 |
| út 27 Říj | 0 |
| st 28 Říj | 0 |
| čt 29 Říj | 0 |
| pá 30 Říj | 0 |
| so 31 Říj | 0 |
| ne 1 Lis | 0 |
| po 2 Lis | 0 |
| út 3 Lis | 0 |
| st 4 Lis | 0 |
| čt 5 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 6 Lis (předpověď) | 0 |
| so 7 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 0 |
| po 9 Lis (předpověď) | 0 |
| út 10 Lis (předpověď) | 0 |
| st 11 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 0 |
| so 14 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 0 |
| po 16 Lis (předpověď) | 0 |
| út 17 Lis (předpověď) | 0 |
| st 18 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 0 |
| so 21 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 22 Lis (předpověď) | 0 |
| po 23 Lis (předpověď) | 0 |
| út 24 Lis (předpověď) | 0 |
| st 25 Lis (předpověď) | 0 |
Jacques Guiaud: rychlé odpovědi
Které dílo má u Jacques Guiaud nejvyšší počet zhlédnutí?
- Je to Skråva Island in Lofoten: 200 návštěv, což představuje 29% z celkového počtu zhlédnutí umělce Jacques Guiaud. Seznam výše pokračuje až do pořadí č. 5.
Kolik návštěv má Jacques Guiaud?
- 1 100 za posledních dvanáct měsíců, z toho 500 na stránce umělce a 600 u jednotlivých děl.
Existuje nějaký druh díla od Jacques Guiaud, který lidé preferují?
- Ano, Neutrální tóny (Barevná paleta): 71% návštěv pro 36% katalogu.