István Nagy Statistiky návštěvnosti a nejvyhledávanější díla

1873 – 1937

Co najdete na této stránce?

Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce István Nagy na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.

Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.

Krátká verze pro István Nagy

Lidé otevírají Newspaper Reader častěji než jakékoliv jiné dílo od István Nagy: 200 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 5% všech zobrazení. Swiss-capped Self-portrait a Reader doplňují pódiun. István Nagy celkem zaznamenal 4 000 návštěv, z toho 500 na stránce umělce a 3 500 u jednotlivých děl. Vrcholem byl Čec 2026 s 3 400 návštěvami. Počet návštěv rozdělený podle počítače (90%) a telefony (10%). Jedna kategorie vyčnívá: Nejtmavší (Jasnost světla) si připomíná 47% návštěv, přestože tvoří pouze 36% katalogu.

Top 10: díla, která nejčastěji otevírají lidé umělce István Nagy

Žebříček založený na skutečných návštěvách, nikoliv na skóre katalogu: 10 děl umělce István Nagy s nejčastějšími prohlížečemi na ArtsDot.com za posledních dvanáct měsíců.

  1. Newspaper Reader 1 Newspaper Reader 200 návštěv · 4,7%
  2. Swiss-capped Self-portrait 2 Swiss-capped Self-portrait 200 návštěv · 4,7%
  3. Reader 3 Reader 200 návštěv · 4,7%
  4. Drinking Girl 4 Drinking Girl 200 návštěv · 4,7%
  5. On A Waterfront 5 On A Waterfront 200 návštěv · 4,7%
  6. Little Girl 6 Little Girl 100 návštěv · 2,3%
  7. Hill Landscape 7 Hill Landscape 100 návštěv · 2,3%
  8. Autumn In Bakony 8 Autumn In Bakony 100 návštěv · 2,3%
  9. Hillside With Bushes And With Tree Trunks 9 Hillside With Bushes And With Tree Trunks 100 návštěv · 2,3%
  10. Cows Between Trees 10 Cows Between Trees 100 návštěv · 2,3%

Jaká je popularita stránky István Nagy měsíc od měsíce?

Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.

Zobrazit údaje pod tímto grafem
MěsícProfil umělceStránky děl
Lis 202500
Pro 202500
Led 202600
Úno 202600
Bře 202600
Dub 202600
Kvě 202600
Čen 2026100100
Čec 20262003 200
Srp 2026100200
Zář 202600
Říj 20261000

Jakou pozornost získávají díla István Nagy celkově?

Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.

Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.

Jak se s sebou srovnávají nejoblíbenější díla umělce István Nagy v průběhu roku?

Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.

Zobrazit údaje pod tímto grafem
DíloLis 2025Pro 2025Led 2026Úno 2026Bře 2026Dub 2026Kvě 2026Čen 2026Čec 2026Srp 2026Zář 2026Říj 2026
Transylvania Landscape -000000000000
Little Girl000000000000
Little Boy000000000000
Old Woman00000000100000
Self-portrait -000000000000
Drinking Girl00000000200000
Self-portrait -000000000000
Little Girl With A Dolly00000000100000
Little Girl With Yellow Bab…000000000000
Meadow In Sunset000000000000

Telefony, tablety nebo počítače: jak je István Nagy vnímán/a?

Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.

Zobrazit údaje pod tímto grafem
ZařízeníNávštěvySdílet
počítače3 60090,0%
telefony40010,0%

V jakých jazycích je István Nagy čtená?

Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.

Zobrazit údaje pod tímto grafem
JazykNávštěvySdílet
anglicky100100,0%

Jak vypadají denní návštěvy u István Nagy a jaký je výhled na budoucnost?

Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.

Zobrazit údaje pod tímto grafem
DenNávštěvy
ne 18 Říj0
po 19 Říj0
út 20 Říj0
st 21 Říj0
čt 22 Říj0
pá 23 Říj0
so 24 Říj0
ne 25 Říj0
po 26 Říj0
út 27 Říj0
st 28 Říj0
čt 29 Říj0
pá 30 Říj0
so 31 Říj0
ne 1 Lis0
po 2 Lis0
út 3 Lis0
st 4 Lis0
čt 5 Lis0
pá 6 Lis0
so 7 Lis0
ne 8 Lis (předpověď)0
po 9 Lis (předpověď)0
út 10 Lis (předpověď)0
st 11 Lis (předpověď)0
čt 12 Lis (předpověď)0
pá 13 Lis (předpověď)0
so 14 Lis (předpověď)0
ne 15 Lis (předpověď)0
po 16 Lis (předpověď)0
út 17 Lis (předpověď)0
st 18 Lis (předpověď)0
čt 19 Lis (předpověď)0
pá 20 Lis (předpověď)0
so 21 Lis (předpověď)0
ne 22 Lis (předpověď)0
po 23 Lis (předpověď)0
út 24 Lis (předpověď)0
st 25 Lis (předpověď)0
čt 26 Lis (předpověď)0
pá 27 Lis (předpověď)0
so 28 Lis (předpověď)0

István Nagy: rychlé odpovědi

Které dílo má u István Nagy nejvyšší počet zhlédnutí?

Je to Newspaper Reader: 200 návštěv, což představuje 5% z celkového počtu zhlédnutí umělce István Nagy. Seznam výše pokračuje až do pořadí č. 10.

Kolik návštěv má István Nagy?

4 000 za posledních dvanáct měsíců, z toho 500 na stránce umělce a 3 500 u jednotlivých děl.

Prohlížejí se lidé na díla István Nagy na telefonu nebo na počítači?

Obě: podíl návštěv podle počítače (90%) a telefony (10%); vede počítače s podílem 90%.

Existuje nějaký druh díla od István Nagy, který lidé preferují?

Ano, Nejtmavší (Jasnost světla): 47% návštěv pro 36% katalogu.