Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Istvan Boldizsar na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Istvan Boldizsar: údaje v několika řádcích
View At Veszprem je hvězdou: 700 návštěv v posledních dvanácti měsících, což představuje 58% všech zobrazení umělce Istvan Boldizsar. Následují A View Of Nagybánya With Kereszthegy a Roman Bridge At Dörgicse. Součet prohlídek stránky umělce (500 prohlídek) a děl (700 prohlídek) činí celkem 1 200. Zájem roste, počet návštěv se mezi Zář 2026 a Říj 2026 zvýšil o 100%. Nejlepší měsíc: Čec 2026 (500 návštěv). Návštěvy vykazují preferenci pro Jemný (Kontrast), což představuje 75% návštěv oproti 26% v katalogu.
Istvan Boldizsar: 6 děl, na která se lidé dívají jako první
Každý níže uvedený dílo byl otevřen skutečnými návštěvníky na ArtsDot.com během posledních dvanácti měsíců. Prvním v pořadí je nejčastěji prohlíženým dílem umělce Istvan Boldizsar.
Kdy lidé navštěvují stránku Istvan Boldizsar?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Tabulka dat
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 200 | 300 |
| Srp 2026 | 0 | 100 |
| Zář 2026 | 200 | 0 |
| Říj 2026 | 100 | 300 |
Kdy jsou díla umělce Istvan Boldizsar prohlížena?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si vybírají návštěvníci Istvan Boldizsar ve srovnání s tím, co vytvořil samotný umělec?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Tabulka dat
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 10,5% | 8,3% |
| Měkké stínění | 36,8% | 83,3% |
| Střední jas | 31,6% | 8,3% |
| Jasná rovnováha | 21,1% | 0,0% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 0,0% | 0,0% |
| Jemné odstíny | 42,1% | 75,0% |
| Vyvážená jemnost | 57,9% | 25,0% |
| Jasná barevná přítomnost | 0,0% | 0,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 10,5% | 8,3% |
| Vyvážená | 79,0% | 91,7% |
| Živobylé | 10,5% | 0,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 0,0% | 0,0% |
| Jemný | 26,3% | 75,0% |
| Vyvážený | 21,1% | 0,0% |
| Výrazný | 31,6% | 25,0% |
| Prohlášení | 21,1% | 0,0% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 36,8% | 66,7% |
| Jemně promíchaná paleta | 21,1% | 8,3% |
| Vyvážená harmonie | 21,1% | 16,7% |
| Silná barevná jednotnost | 21,1% | 8,3% |
| Jednotná paleta | 0,0% | 0,0% |
Jaké jsou nejlepší díla Istvan Boldizsar měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Tabulka dat
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| View At Veszprem | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 200 |
| Lights After Storm | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Port At Lake Balaton | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Park At Kenderes | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Railway Station At Balatonf… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Woodland At Nagybánya | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| The Pier At Foldvár | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Bridge In The Valley | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cornfield | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Garden Of Hotel Hullám | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Jakými jazyky mluví publikum umělce Istvan Boldizsar?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Tabulka dat
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| anglicky | 200 | 100,0% |
Kolik je denních návštěv u Istvan Boldizsar a v následujících třech týdnech?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Tabulka dat
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| ne 18 Říj | 0 |
| po 19 Říj | 100 |
| út 20 Říj | 0 |
| st 21 Říj | 0 |
| čt 22 Říj | 0 |
| pá 23 Říj | 0 |
| so 24 Říj | 0 |
| ne 25 Říj | 0 |
| po 26 Říj | 0 |
| út 27 Říj | 0 |
| st 28 Říj | 0 |
| čt 29 Říj | 0 |
| pá 30 Říj | 0 |
| so 31 Říj | 0 |
| ne 1 Lis | 0 |
| po 2 Lis | 0 |
| út 3 Lis | 0 |
| st 4 Lis | 0 |
| čt 5 Lis | 0 |
| pá 6 Lis | 0 |
| so 7 Lis | 200 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 0 |
| po 9 Lis (předpověď) | 100 |
| út 10 Lis (předpověď) | 0 |
| st 11 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 0 |
| so 14 Lis (předpověď) | 200 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 0 |
| po 16 Lis (předpověď) | 100 |
| út 17 Lis (předpověď) | 0 |
| st 18 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 0 |
| so 21 Lis (předpověď) | 200 |
| ne 22 Lis (předpověď) | 0 |
| po 23 Lis (předpověď) | 100 |
| út 24 Lis (předpověď) | 0 |
| st 25 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 26 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 27 Lis (předpověď) | 0 |
| so 28 Lis (předpověď) | 200 |
Časté dotazy o Istvan Boldizsar
Která díla od Istvan Boldizsar si lidé nejčastěji prohlížejí?
- Nejprve View At Veszprem s 700 návštěvami nebo 58% z celkového počtu zhlédnutí. Nad ním je zařazeno 6 děl.
Jak velké je publikum Istvan Boldizsar na ArtsDot.com?
- 1 200 návštěv za dvanáct měsíců: 500 na stránce umělce a 700 u jeho děl.
Která díla Istvan Boldizsar nejlépe odpovídají vkusu návštěvníků?
- Díla s tagem Jemný (Kontrast) tvoří 75% prohlídek, ačkoliv představují pouze 26% katalogu.