Inti Castro Publikum a popularita na ArtsDot.com

1983

Co najdete na této stránce?

Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Inti Castro na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.

Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.

Inti Castro: údaje v několika řádcích

Resistancia je hvězdou: 1 300 návštěv v posledních dvanácti měsících, což představuje 32% všech zobrazení umělce Inti Castro. Následují Resignación a POW! WOW! Hawaii 2014 - Inti Mural. Součet prohlídek stránky umělce (11 600 prohlídek) a děl (1 200 prohlídek) činí celkem 12 800. Zájem roste, počet návštěv se mezi Zář 2026 a Říj 2026 zvýšil o 376%. Nejlepší měsíc: Říj 2026 (8 100 návštěv). Nejčastější jazyky publika: španělsky (81%), anglicky (9%) a francouzsky (5%). Nejčastější země diváků: Španělsko (32%), Chile (27%) a Spojené státy americké (7%). Podle zařízení: počítače (50%), telefony (43%) a tablety (7%). Návštěvy vykazují preferenci pro Měkké stínění (Jasnost světla), což představuje 61% návštěv oproti 33% v katalogu.

Inti Castro: 10 děl, na která se lidé dívají jako první

Každý níže uvedený dílo byl otevřen skutečnými návštěvníky na ArtsDot.com během posledních dvanácti měsíců. Prvním v pořadí je nejčastěji prohlíženým dílem umělce Inti Castro.

  1. Resistancia 1 Resistancia 1 300 návštěv · 31,7%
  2. Resignación 2 Resignación 900 návštěv · 22,0%
  3. POW! WOW! Hawaii 2014 - Inti Mural 3 POW! WOW! Hawaii 2014 - Inti Mural 400 návštěv · 9,8%
  4. San Dunguero 4 San Dunguero 300 návštěv · 7,3%
  5. El arriero 5 El arriero 200 návštěv · 4,9%
  6. Resistancia 6 Resistancia 100 návštěv · 2,4%
  7. San Dunguero 7 San Dunguero 100 návštěv · 2,4%
  8. Resistancia 8 Resistancia 100 návštěv · 2,4%
  9. Pecador 9 Pecador 100 návštěv · 2,4%
  10. El arriero 10 El arriero 100 návštěv · 2,4%

Kdy lidé navštěvují stránku Inti Castro?

Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.

Tabulka dat
MěsícProfil umělceStránky děl
Lis 202500
Pro 202500
Led 202600
Úno 202600
Bře 202600
Dub 202600
Kvě 202600
Čen 2026100200
Čec 20261 700700
Srp 20263000
Zář 20261 600100
Říj 20267 900200

Kdy jsou díla umělce Inti Castro prohlížena?

Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.

Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.

Jaké jsou nejlepší díla Inti Castro měsíc po měsíci?

Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.

Tabulka dat
DíloLis 2025Pro 2025Led 2026Úno 2026Bře 2026Dub 2026Kvě 2026Čen 2026Čec 2026Srp 2026Zář 2026Říj 2026
Resignación0000000010000100
untitled00000000001000
San Dunguero00000000100000
POW! WOW! Hawaii 2014 - Int…000000000000
San Dunguero000000000000
El arriero000000000000
untitled00000000000100
Pecador00000001000000
Caudillo000000000000
untitled000000000000

Jaká zařízení používá publikum umělce Inti Castro?

Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.

Tabulka dat
ZařízeníNávštěvySdílet
počítače6 40050,0%
telefony5 50043,0%
tablety9007,0%

Jakými jazyky mluví publikum umělce Inti Castro?

Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.

Tabulka dat
JazykNávštěvySdílet
španělsky6 90081,2%
anglicky8009,4%
francouzsky4004,7%
německy1001,2%
rusky1001,2%
švédsky1001,2%
ukrajinsky1001,2%

Kolik je denních návštěv u Inti Castro a v následujících třech týdnech?

Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.

Tabulka dat
DenNávštěvy
pá 16 Říj200
so 17 Říj0
ne 18 Říj0
po 19 Říj0
út 20 Říj500
st 21 Říj0
čt 22 Říj100
pá 23 Říj0
so 24 Říj200
ne 25 Říj100
po 26 Říj1 500
út 27 Říj300
st 28 Říj1 600
čt 29 Říj700
pá 30 Říj300
so 31 Říj0
ne 1 Lis400
po 2 Lis800
út 3 Lis300
st 4 Lis500
čt 5 Lis200
pá 6 Lis (předpověď)200
so 7 Lis (předpověď)100
ne 8 Lis (předpověď)200
po 9 Lis (předpověď)1 000
út 10 Lis (předpověď)500
st 11 Lis (předpověď)900
čt 12 Lis (předpověď)400
pá 13 Lis (předpověď)200
so 14 Lis (předpověď)100
ne 15 Lis (předpověď)200
po 16 Lis (předpověď)1 100
út 17 Lis (předpověď)500
st 18 Lis (předpověď)1 000
čt 19 Lis (předpověď)500
pá 20 Lis (předpověď)300
so 21 Lis (předpověď)100
ne 22 Lis (předpověď)300
po 23 Lis (předpověď)1 300
út 24 Lis (předpověď)600
st 25 Lis (předpověď)1 200
čt 26 Lis (předpověď)600

Časté dotazy o Inti Castro

Která díla od Inti Castro si lidé nejčastěji prohlížejí?

Nejprve Resistancia s 1 300 návštěvami nebo 32% z celkového počtu zhlédnutí. Nad ním je zařazeno 10 děl.

Jak velké je publikum Inti Castro na ArtsDot.com?

12 800 návštěv za dvanáct měsíců: 11 600 na stránce umělce a 1 200 u jeho děl.

Jaká zařízení přitahují publikum Inti Castro?

Publikum pochází z počítače (50%), telefony (43%) a tablety (7%); počítače tvoří 50% návštěv.

Jakým jazykem mluví publikum umělce Inti Castro?

španělsky (81%), anglicky (9%) a francouzsky (5%). Prvním jazykem je španělsky, který pokrývá 81% návštěvníků.

Která díla Inti Castro nejlépe odpovídají vkusu návštěvníků?

Díla s tagem Měkké stínění (Jasnost světla) tvoří 61% prohlídek, ačkoliv představují pouze 33% katalogu.