Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Honora (Nano) Nagle na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Krátká verze pro Honora (Nano) Nagle
Lidé otevírají Letter 1: Nano Nagle writing to Miss Fitzsimons on 17 July 1769 častěji než jakékoliv jiné dílo od Honora (Nano) Nagle: 1 900 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 50% všech zobrazení. Letter 11: Nano Nagle writing to Teresa Mulally, Dublin on 29 September 1778 a Letter 7: Nano Nagle writing to Miss Fitzsimons, Ursuline Convent, Paris on 28 September 1770. doplňují pódiun. Honora (Nano) Nagle celkem zaznamenal 3 700 návštěv, z toho 500 na stránce umělce a 3 200 u jednotlivých děl. Trend mírně klesá: v období Zář 2026 bylo o 62% méně návštěv než v období Srp 2026. Vrcholem byl Srp 2026 s 2 400 návštěvami. Počet návštěv rozdělený podle počítače (89%) a telefony (11%). Jedna kategorie vyčnívá: Monochromní (Barevná paleta) si připomíná 50% návštěv, přestože tvoří pouze 25% katalogu.
Top 3: díla, která nejčastěji otevírají lidé umělce Honora (Nano) Nagle
Žebříček založený na skutečných návštěvách, nikoliv na skóre katalogu: 3 děl umělce Honora (Nano) Nagle s nejčastějšími prohlížečemi na ArtsDot.com za posledních dvanáct měsíců.
-
1
Letter 1: Nano Nagle writing to Miss Fitzsimons on 17 July 1769, 1769
1 900 návštěv · 50,0%
-
2
Letter 11: Nano Nagle writing to Teresa Mulally, Dublin on 29 September 1778, 1778
1 800 návštěv · 47,4%
-
3
Letter 7: Nano Nagle writing to Miss Fitzsimons, Ursuline Convent, Paris on 28 September 1770., 1770
100 návštěv · 2,6%
Jaká je popularita stránky Honora (Nano) Nagle měsíc od měsíce?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje pod tímto grafem
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 400 | 0 |
| Srp 2026 | 100 | 2 300 |
| Zář 2026 | 0 | 900 |
Jakou pozornost získávají díla Honora (Nano) Nagle celkově?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaké styly děl přitahují návštěvníky Honora (Nano) Nagle?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje pod tímto grafem
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 0,0% | 0,0% |
| Měkké stínění | 0,0% | 0,0% |
| Střední jas | 0,0% | 0,0% |
| Jasná rovnováha | 50,0% | 47,4% |
| Luminózní | 50,0% | 52,6% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 25,0% | 47,4% |
| Jemné odstíny | 50,0% | 50,0% |
| Vyvážená jemnost | 25,0% | 2,6% |
| Jasná barevná přítomnost | 0,0% | 0,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 25,0% | 50,0% |
| Neutrální tóny | 50,0% | 47,4% |
| Pastelové barvy | 25,0% | 2,6% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 0,0% | 0,0% |
| Vyvážená | 50,0% | 47,4% |
| Živobylé | 50,0% | 52,6% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 50,0% | 52,6% |
| Jemný | 25,0% | 0,0% |
| Vyvážený | 0,0% | 0,0% |
| Výrazný | 25,0% | 47,4% |
| Prohlášení | 0,0% | 0,0% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 0,0% | 0,0% |
| Jemně promíchaná paleta | 0,0% | 0,0% |
| Vyvážená harmonie | 0,0% | 0,0% |
| Silná barevná jednotnost | 0,0% | 0,0% |
| Jednotná paleta | 100,0% | 100,0% |
Jak se s sebou srovnávají nejoblíbenější díla umělce Honora (Nano) Nagle v průběhu roku?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje pod tímto grafem
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Letter 11: Nano Nagle writi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 400 | 0 |
| Letter 1: Nano Nagle writin… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 900 | 800 |
| Letter 7: Nano Nagle writin… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Letter 17: Nano Nagle writi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Telefony, tablety nebo počítače: jak je Honora (Nano) Nagle vnímán/a?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Zobrazit údaje pod tímto grafem
| Zařízení | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| počítače | 3 300 | 89,2% |
| telefony | 400 | 10,8% |
V jakých jazycích je Honora (Nano) Nagle čtená?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Jak vypadají denní návštěvy u Honora (Nano) Nagle a jaký je výhled na budoucnost?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje pod tímto grafem
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| po 21 Zář | 0 |
| út 22 Zář | 0 |
| st 23 Zář | 0 |
| čt 24 Zář | 0 |
| pá 25 Zář | 0 |
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj (předpověď) | 0 |
| út 13 Říj (předpověď) | 0 |
| st 14 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 15 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 16 Říj (předpověď) | 0 |
| so 17 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 0 |
| po 19 Říj (předpověď) | 0 |
| út 20 Říj (předpověď) | 0 |
| st 21 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 0 |
| po 26 Říj (předpověď) | 0 |
| út 27 Říj (předpověď) | 0 |
| st 28 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 0 |
Honora (Nano) Nagle: rychlé odpovědi
Které dílo má u Honora (Nano) Nagle nejvyšší počet zhlédnutí?
- Je to Letter 1: Nano Nagle writing to Miss Fitzsimons on 17 July 1769: 1 900 návštěv, což představuje 50% z celkového počtu zhlédnutí umělce Honora (Nano) Nagle. Seznam výše pokračuje až do pořadí č. 3.
Kolik návštěv má Honora (Nano) Nagle?
- 3 700 za posledních dvanáct měsíců, z toho 500 na stránce umělce a 3 200 u jednotlivých děl.
Prohlížejí se lidé na díla Honora (Nano) Nagle na telefonu nebo na počítači?
- Obě: podíl návštěv podle počítače (89%) a telefony (11%); vede počítače s podílem 89%.
Existuje nějaký druh díla od Honora (Nano) Nagle, který lidé preferují?
- Ano, Monochromní (Barevná paleta): 50% návštěv pro 25% katalogu.