Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Herbert F Royle na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Herbert F Royle: údaje v několika řádcích
Inver Alligin, Loch Torridon, Ross shire je hvězdou: 500 návštěv v posledních dvanácti měsících, což představuje 33% všech zobrazení umělce Herbert F Royle. Následují Hay Harvesting a Haymaking Weather, Tawd Vale. Součet prohlídek stránky umělce (500 prohlídek) a děl (1 300 prohlídek) činí celkem 1 800. Nejlepší měsíc: Čec 2026 (1 600 návštěv). Návštěvy vykazují preferenci pro Nesourodá paleta barev (Harmonie barev), což představuje 60% návštěv oproti 27% v katalogu.
Herbert F Royle: 10 děl, na která se lidé dívají jako první
Každý níže uvedený dílo byl otevřen skutečnými návštěvníky na ArtsDot.com během posledních dvanácti měsíců. Prvním v pořadí je nejčastěji prohlíženým dílem umělce Herbert F Royle.
-
1
Inver Alligin, Loch Torridon, Ross shire
500 návštěv · 33,3%
-
2
Hay Harvesting
200 návštěv · 13,3%
-
3
Haymaking Weather, Tawd Vale, 1906
100 návštěv · 6,7%
-
4
Wharfedale
100 návštěv · 6,7%
-
5
Evening in Wharfdale, Yorkshire
100 návštěv · 6,7%
-
6
West Loch Tarbert
100 návštěv · 6,7%
-
7
Eventide
100 návštěv · 6,7%
-
8
On the Wharf near Bolton Abbey, Yorkshire
100 návštěv · 6,7%
-
9
Haytime near Nesfield
100 návštěv · 6,7%
-
10
Hall Farm
100 návštěv · 6,7%
Kdy lidé navštěvují stránku Herbert F Royle?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Tabulka dat
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 400 | 1 200 |
| Srp 2026 | 0 | 100 |
| Zář 2026 | 100 | 0 |
Kdy jsou díla umělce Herbert F Royle prohlížena?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si vybírají návštěvníci Herbert F Royle ve srovnání s tím, co vytvořil samotný umělec?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Tabulka dat
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 0,0% | 0,0% |
| Měkké stínění | 13,6% | 20,0% |
| Střední jas | 50,0% | 60,0% |
| Jasná rovnováha | 31,8% | 20,0% |
| Luminózní | 4,5% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 59,1% | 53,3% |
| Jemné odstíny | 22,7% | 0,0% |
| Vyvážená jemnost | 18,2% | 46,7% |
| Jasná barevná přítomnost | 0,0% | 0,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 50,0% | 46,7% |
| Vyvážená | 45,5% | 53,3% |
| Živobylé | 4,5% | 0,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 4,5% | 0,0% |
| Jemný | 18,2% | 0,0% |
| Vyvážený | 27,3% | 33,3% |
| Výrazný | 18,2% | 33,3% |
| Prohlášení | 31,8% | 33,3% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 27,3% | 60,0% |
| Jemně promíchaná paleta | 18,2% | 0,0% |
| Vyvážená harmonie | 18,2% | 13,3% |
| Silná barevná jednotnost | 27,3% | 13,3% |
| Jednotná paleta | 9,1% | 13,3% |
Jaké jsou nejlepší díla Herbert F Royle měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Tabulka dat
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Evening in Wharfdale, Yorks… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hall Farm | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| A Welsh Barn | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| On the Wharf near Bolton Ab… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Haymaking Weather, Tawd Vale | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| West Loch Tarbert | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Landscape with Sheep | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hay Harvesting | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| River and Viaduct | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Inver Alligin, Loch Torrido… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 500 | 0 | 0 |
Jakými jazyky mluví publikum umělce Herbert F Royle?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Tabulka dat
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| anglicky | 100 | 100,0% |
Kolik je denních návštěv u Herbert F Royle a v následujících třech týdnech?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Tabulka dat
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| po 21 Zář | 0 |
| út 22 Zář | 0 |
| st 23 Zář | 0 |
| čt 24 Zář | 0 |
| pá 25 Zář | 0 |
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj (předpověď) | 0 |
| út 13 Říj (předpověď) | 0 |
| st 14 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 15 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 16 Říj (předpověď) | 0 |
| so 17 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 0 |
| po 19 Říj (předpověď) | 0 |
| út 20 Říj (předpověď) | 0 |
| st 21 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 0 |
| po 26 Říj (předpověď) | 0 |
| út 27 Říj (předpověď) | 0 |
| st 28 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 0 |
Časté dotazy o Herbert F Royle
Která díla od Herbert F Royle si lidé nejčastěji prohlížejí?
- Nejprve Inver Alligin, Loch Torridon, Ross shire s 500 návštěvami nebo 33% z celkového počtu zhlédnutí. Nad ním je zařazeno 10 děl.
Jak velké je publikum Herbert F Royle na ArtsDot.com?
- 1 800 návštěv za dvanáct měsíců: 500 na stránce umělce a 1 300 u jeho děl.
Která díla Herbert F Royle nejlépe odpovídají vkusu návštěvníků?
- Díla s tagem Nesourodá paleta barev (Harmonie barev) tvoří 60% prohlídek, ačkoliv představují pouze 27% katalogu.