Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Henry Woods na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Henry Woods v kostku
Za posledních dvanáct měsíců byl dílem s nejvyšším počtem zhlédnutí u umělce Henry Woods na ArtsDot.com dílo Portia: 200 návštěv, což představuje 18% všech zhlédnutí děl tohoto umělce. Následuje jich Street in Venetia a Venetian water seller. Celkem bylo zaznamenáno 1 600 návštěv u Henry Woods: 700 návštěv stránky umělce a 900 návštěv stránek jednotlivých děl. Zánikající pozornost roste: počet návštěv vzrostl o 100% v období od Zář 2026 do Říj 2026. Neaktivnějším měsícem byl Čec 2026 s 1 300 návštěvami. Návštěvníci mají sklon k Vyvážená (Intenzita barev): 64% návštěv směřovalo k dílům tohoto typu, která tvoří 48% katalogu umělce.
10 nejvíce prohlížených děl umělce Henry Woods
Toto je 10 děl umělce Henry Woods, která byla na ArtsDot.com za posledních dvanáct měsíců nejčastěji otevína, seřazených od těch nejvíce prohlédnutých.
-
1
Portia
200 návštěv · 18,2%
-
2
Street in Venetia
100 návštěv · 9,1%
-
3
Venetian water seller
100 návštěv · 9,1%
-
4
Washing day
100 návštěv · 9,1%
-
5
Entrance to the Grand Canal, Venice
100 návštěv · 9,1%
-
6
Going home
100 návštěv · 9,1%
-
7
The waterwheel
100 návštěv · 9,1%
-
8
A venetian vintage
100 návštěv · 9,1%
-
9
Rosina
100 návštěv · 9,1%
-
10
In The Piazza
100 návštěv · 9,1%
Kolik lidí měsíčně navštěvuje stránku Henry Woods?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 700 | 600 |
| Srp 2026 | 0 | 0 |
| Zář 2026 | 0 | 100 |
| Říj 2026 | 0 | 200 |
Jak často jsou prohlíženy díla autora Henry Woods?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaké díla si vybírají návštěvníci Henry Woods?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 17,4% | 9,1% |
| Měkké stínění | 30,4% | 36,4% |
| Střední jas | 39,1% | 45,5% |
| Jasná rovnováha | 13,0% | 9,1% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 30,4% | 27,3% |
| Jemné odstíny | 43,5% | 45,5% |
| Vyvážená jemnost | 17,4% | 27,3% |
| Jasná barevná přítomnost | 8,7% | 0,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 75,0% | 80,0% |
| Neutrální tóny | 18,8% | 20,0% |
| Tmavé tóny | 6,2% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 43,5% | 36,4% |
| Vyvážená | 47,8% | 63,6% |
| Živobylé | 8,7% | 0,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 0,0% | 0,0% |
| Jemný | 4,3% | 0,0% |
| Vyvážený | 13,0% | 18,2% |
| Výrazný | 26,1% | 27,3% |
| Prohlášení | 56,5% | 54,5% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 13,0% | 27,3% |
| Jemně promíchaná paleta | 17,4% | 18,2% |
| Vyvážená harmonie | 13,0% | 18,2% |
| Silná barevná jednotnost | 43,5% | 27,3% |
| Jednotná paleta | 13,0% | 9,1% |
Která díla umělce Henry Woods jsou nejčastěji prohlížena měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rivals | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Street in Venetia | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| In The Piazza | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| The Fisherman's Courting | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cloisters, the Church of th… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Water Wheels at Savassa… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portia | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Rosina | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| A View of Venice from a Ter… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cupid's spell | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Jakými jazyky se používají návštěvníci Henry Woods?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Kolik návštěv má Henry Woods denně a co následuje poté?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| ne 18 Říj | 0 |
| po 19 Říj | 0 |
| út 20 Říj | 0 |
| st 21 Říj | 0 |
| čt 22 Říj | 0 |
| pá 23 Říj | 0 |
| so 24 Říj | 0 |
| ne 25 Říj | 0 |
| po 26 Říj | 0 |
| út 27 Říj | 0 |
| st 28 Říj | 100 |
| čt 29 Říj | 0 |
| pá 30 Říj | 0 |
| so 31 Říj | 0 |
| ne 1 Lis | 0 |
| po 2 Lis | 0 |
| út 3 Lis | 0 |
| st 4 Lis | 0 |
| čt 5 Lis | 0 |
| pá 6 Lis | 0 |
| so 7 Lis | 0 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 0 |
| po 9 Lis (předpověď) | 0 |
| út 10 Lis (předpověď) | 0 |
| st 11 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 0 |
| so 14 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 0 |
| po 16 Lis (předpověď) | 0 |
| út 17 Lis (předpověď) | 0 |
| st 18 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 0 |
| so 21 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 22 Lis (předpověď) | 0 |
| po 23 Lis (předpověď) | 0 |
| út 24 Lis (předpověď) | 0 |
| st 25 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 26 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 27 Lis (předpověď) | 0 |
| so 28 Lis (předpověď) | 0 |
Otázky týkající se Henry Woods na ArtsDot.com
Která díla umělce Henry Woods jsou nejoblíbenější?
- Nejobliíbenějším dílem je Portia se 200 návštěvami (18% všech zobrazení umělce Henry Woods). Výše uvedené pořadí obsahuje 10 nejvíce prohlížených děl.
Kolik lidí se dívá na Henry Woods na ArtsDot.com?
- Za posledních dvanáct měsíců získal/a Henry Woods celkem 1 600 návštěv: 700 na stránce umělce a 900 na stránkách jednotlivých děl.
Jaké díla preferují návštěvníci Henry Woods?
- Preferují Vyvážená (Intenzita barev): 64% návštěv oproti 48% v katalogu umělce.