Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Henry Wolf na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Henry Wolf: údaje v několika řádcích
William Makepeace Thackeray je hvězdou: 400 návštěv v posledních dvanácti měsících, což představuje 4% všech zobrazení umělce Henry Wolf. Následují A Gentlewoman a Napoleon before the Sphinx. Součet prohlídek stránky umělce (1 900 prohlídek) a děl (8 400 prohlídek) činí celkem 10 300. Zájem roste, počet návštěv se mezi Zář 2026 a Říj 2026 zvýšil o 20%. Nejlepší měsíc: Čec 2026 (8 500 návštěv). Podle zařízení: počítače (92%), telefony (7%) a tablety (1%). Návštěvy vykazují preferenci pro Luminózní (Jasnost světla), což představuje 28% návštěv oproti 16% v katalogu.
Henry Wolf: 10 děl, na která se lidé dívají jako první
Každý níže uvedený dílo byl otevřen skutečnými návštěvníky na ArtsDot.com během posledních dvanácti měsíců. Prvním v pořadí je nejčastěji prohlíženým dílem umělce Henry Wolf.
-
1
William Makepeace Thackeray, 1911
400 návštěv · 4,1%
-
2
A Gentlewoman, 1906
300 návštěv · 3,1%
-
3
Napoleon before the Sphinx, 1888
300 návštěv · 3,1%
-
4
Who Sits at the Little Marble Tables, 1887
200 návštěv · 2,0%
-
5
The Walk to Bethlehem, 1897
200 návštěv · 2,0%
-
6
The Lovers, 1895
200 návštěv · 2,0%
-
7
Lying in Wait, 1885
200 návštěv · 2,0%
-
8
Mrs. Marie Sterner, 1899
200 návštěv · 2,0%
-
9
Cynthia Sherwood, 1895
200 návštěv · 2,0%
-
10
At Kissingen, 1890
200 návštěv · 2,0%
Kdy lidé navštěvují stránku Henry Wolf?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Tabulka dat
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 200 |
| Čec 2026 | 700 | 7 800 |
| Srp 2026 | 200 | 300 |
| Zář 2026 | 500 | 0 |
| Říj 2026 | 500 | 100 |
Kdy jsou díla umělce Henry Wolf prohlížena?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si vybírají návštěvníci Henry Wolf ve srovnání s tím, co vytvořil samotný umělec?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Tabulka dat
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 0,0% | 0,0% |
| Měkké stínění | 0,0% | 0,0% |
| Střední jas | 16,0% | 12,2% |
| Jasná rovnováha | 68,0% | 60,2% |
| Luminózní | 16,0% | 27,6% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 98,0% | 92,9% |
| Jemné odstíny | 2,0% | 7,1% |
| Vyvážená jemnost | 0,0% | 0,0% |
| Jasná barevná přítomnost | 0,0% | 0,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 80,0% | 76,5% |
| Vyvážená | 20,0% | 23,5% |
| Živobylé | 0,0% | 0,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 0,0% | 0,0% |
| Jemný | 6,0% | 10,2% |
| Vyvážený | 8,0% | 5,1% |
| Výrazný | 8,0% | 11,2% |
| Prohlášení | 78,0% | 73,5% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 4,0% | 0,0% |
| Jemně promíchaná paleta | 0,0% | 1,0% |
| Vyvážená harmonie | 0,0% | 0,0% |
| Silná barevná jednotnost | 44,0% | 43,9% |
| Jednotná paleta | 52,0% | 55,1% |
Jaké jsou nejlepší díla Henry Wolf měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Tabulka dat
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Reverie | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Quiet Hour | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mrs. Marie Sterner | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Mercedes | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Indian Hunting Scene | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Challenge | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Henry Irving at Home | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| San Antonio Mission | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Bucking Bronco | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Winter | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Jaká zařízení používá publikum umělce Henry Wolf?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Tabulka dat
| Zařízení | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| počítače | 9 500 | 92,2% |
| telefony | 700 | 6,8% |
| tablety | 100 | 1,0% |
Jakými jazyky mluví publikum umělce Henry Wolf?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Tabulka dat
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| španělsky | 300 | 50,0% |
| anglicky | 100 | 16,7% |
| korejsky | 100 | 16,7% |
| turecky | 100 | 16,7% |
Kolik je denních návštěv u Henry Wolf a v následujících třech týdnech?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Tabulka dat
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| po 12 Říj | 100 |
| út 13 Říj | 0 |
| st 14 Říj | 0 |
| čt 15 Říj | 0 |
| pá 16 Říj | 100 |
| so 17 Říj | 0 |
| ne 18 Říj | 0 |
| po 19 Říj | 0 |
| út 20 Říj | 0 |
| st 21 Říj | 0 |
| čt 22 Říj | 100 |
| pá 23 Říj | 0 |
| so 24 Říj | 0 |
| ne 25 Říj | 400 |
| po 26 Říj | 0 |
| út 27 Říj | 0 |
| st 28 Říj | 0 |
| čt 29 Říj | 0 |
| pá 30 Říj | 100 |
| so 31 Říj | 0 |
| ne 1 Lis | 100 |
| po 2 Lis (předpověď) | 0 |
| út 3 Lis (předpověď) | 0 |
| st 4 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 5 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 6 Lis (předpověď) | 0 |
| so 7 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 100 |
| po 9 Lis (předpověď) | 0 |
| út 10 Lis (předpověď) | 0 |
| st 11 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 0 |
| so 14 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 100 |
| po 16 Lis (předpověď) | 0 |
| út 17 Lis (předpověď) | 0 |
| st 18 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 0 |
| so 21 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 22 Lis (předpověď) | 100 |
Časté dotazy o Henry Wolf
Která díla od Henry Wolf si lidé nejčastěji prohlížejí?
- Nejprve William Makepeace Thackeray s 400 návštěvami nebo 4% z celkového počtu zhlédnutí. Nad ním je zařazeno 10 děl.
Jak velké je publikum Henry Wolf na ArtsDot.com?
- 10 300 návštěv za dvanáct měsíců: 1 900 na stránce umělce a 8 400 u jeho děl.
Jaká zařízení přitahují publikum Henry Wolf?
- Publikum pochází z počítače (92%), telefony (7%) a tablety (1%); počítače tvoří 92% návštěv.
Která díla Henry Wolf nejlépe odpovídají vkusu návštěvníků?
- Díla s tagem Luminózní (Jasnost světla) tvoří 28% prohlídek, ačkoliv představují pouze 16% katalogu.