Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Henry Bacon na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Henry Bacon v kostku
Za posledních dvanáct měsíců byl dílem s nejvyšším počtem zhlédnutí u umělce Henry Bacon na ArtsDot.com dílo The Erechtheum: 200 návštěv, což představuje 15% všech zhlédnutí děl tohoto umělce. Následuje jich General View of the Acropolis at Sunset a The Parthenon, East Facade. Celkem bylo zaznamenáno 1 200 návštěv u Henry Bacon: 200 návštěv stránky umělce a 1 000 návštěv stránek jednotlivých děl. Neaktivnějším měsícem byl Čec 2026 s 1 200 návštěvami. Návštěvníci mají sklon k Pastelové barvy (Barevná paleta): 50% návštěv směřovalo k dílům tohoto typu, která tvoří 21% katalogu umělce.
9 nejvíce prohlížených děl umělce Henry Bacon
Toto je 9 děl umělce Henry Bacon, která byla na ArtsDot.com za posledních dvanáct měsíců nejčastěji otevína, seřazených od těch nejvíce prohlédnutých.
-
1
The Erechtheum
200 návštěv · 15,4%
-
2
General View of the Acropolis at Sunset
200 návštěv · 15,4%
-
3
The Parthenon, East Facade
200 návštěv · 15,4%
-
4
Gate to the Sea
200 návštěv · 15,4%
-
5
Land, 1877
100 návštěv · 7,7%
-
6
A Leisurely Afternoon, 1885
100 návštěv · 7,7%
-
7
Égalité, 1889
100 návštěv · 7,7%
-
8
The Parthenon, West Facade
100 návštěv · 7,7%
-
9
Spirit of the Sphinx
100 návštěv · 7,7%
Kolik lidí měsíčně navštěvuje stránku Henry Bacon?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 200 | 1 000 |
| Srp 2026 | 0 | 0 |
| Zář 2026 | 0 | 0 |
Jak často jsou prohlíženy díla autora Henry Bacon?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaké díla si vybírají návštěvníci Henry Bacon?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 4,8% | 0,0% |
| Měkké stínění | 4,8% | 15,4% |
| Střední jas | 28,6% | 15,4% |
| Jasná rovnováha | 33,3% | 30,8% |
| Luminózní | 28,6% | 38,5% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 9,5% | 7,7% |
| Jemné odstíny | 57,1% | 53,8% |
| Vyvážená jemnost | 23,8% | 23,1% |
| Jasná barevná přítomnost | 9,5% | 15,4% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Neutrální tóny | 63,2% | 50,0% |
| Pastelové barvy | 21,1% | 50,0% |
| Zemité tóny | 15,8% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 14,3% | 7,7% |
| Vyvážená | 57,1% | 53,8% |
| Živobylé | 28,6% | 38,5% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 57,1% | 61,5% |
| Jemný | 0,0% | 0,0% |
| Vyvážený | 4,8% | 0,0% |
| Výrazný | 0,0% | 0,0% |
| Prohlášení | 38,1% | 38,5% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 4,8% | 7,7% |
| Jemně promíchaná paleta | 9,5% | 15,4% |
| Vyvážená harmonie | 14,3% | 23,1% |
| Silná barevná jednotnost | 61,9% | 46,2% |
| Jednotná paleta | 9,5% | 7,7% |
Která díla umělce Henry Bacon jsou nejčastěji prohlížena měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Her First Earrings | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Leisurely Afternoon | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Goodby | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Land | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Gate to the Sea | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| First Sight of Land | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Égalité | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Land and Goodbye A Pair of… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hauling a Ship | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Theatre of Dionysus | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Jakými jazyky se používají návštěvníci Henry Bacon?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Kolik návštěv má Henry Bacon denně a co následuje poté?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| út 22 Zář | 0 |
| st 23 Zář | 0 |
| čt 24 Zář | 0 |
| pá 25 Zář | 0 |
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj | 0 |
| út 13 Říj (předpověď) | 0 |
| st 14 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 15 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 16 Říj (předpověď) | 0 |
| so 17 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 0 |
| po 19 Říj (předpověď) | 0 |
| út 20 Říj (předpověď) | 0 |
| st 21 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 0 |
| po 26 Říj (předpověď) | 0 |
| út 27 Říj (předpověď) | 0 |
| st 28 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 0 |
| po 2 Lis (předpověď) | 0 |
Otázky týkající se Henry Bacon na ArtsDot.com
Která díla umělce Henry Bacon jsou nejoblíbenější?
- Nejobliíbenějším dílem je The Erechtheum se 200 návštěvami (15% všech zobrazení umělce Henry Bacon). Výše uvedené pořadí obsahuje 9 nejvíce prohlížených děl.
Kolik lidí se dívá na Henry Bacon na ArtsDot.com?
- Za posledních dvanáct měsíců získal/a Henry Bacon celkem 1 200 návštěv: 200 na stránce umělce a 1 000 na stránkách jednotlivých děl.
Jaké díla preferují návštěvníci Henry Bacon?
- Preferují Pastelové barvy (Barevná paleta): 50% návštěv oproti 21% v katalogu umělce.