Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Henri Regnault na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Henri Regnault: údaje v několika řádcích
Automedon with the Horses of Achilles je hvězdou: 600 návštěv v posledních dvanácti měsících, což představuje 50% všech zobrazení umělce Henri Regnault. Následují Self portrait a Salome. Součet prohlídek stránky umělce (300 prohlídek) a děl (1 000 prohlídek) činí celkem 1 300. Zájem klesl o 67% v období od Zář 2026 do Říj 2026. Nejlepší měsíc: Čec 2026 (800 návštěv). Návštěvy vykazují preferenci pro Elegance (Atmosféra), což představuje 86% návštěv oproti 10% v katalogu.
Henri Regnault: 6 děl, na která se lidé dívají jako první
Každý níže uvedený dílo byl otevřen skutečnými návštěvníky na ArtsDot.com během posledních dvanácti měsíců. Prvním v pořadí je nejčastěji prohlíženým dílem umělce Henri Regnault.
-
1
Automedon with the Horses of Achilles, 1868
600 návštěv · 50,0%
-
2
Self portrait
200 návštěv · 16,7%
-
3
Salome, 1870
100 návštěv · 8,3%
-
4
Sketch for Automedon with the Horses of Achilles
100 návštěv · 8,3%
-
5
Execution without trial under the Moorish kings in Grenada
100 návštěv · 8,3%
-
6
The spy
100 návštěv · 8,3%
Kdy lidé navštěvují stránku Henri Regnault?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Tabulka dat
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 100 |
| Čec 2026 | 300 | 500 |
| Srp 2026 | 0 | 0 |
| Zář 2026 | 0 | 300 |
| Říj 2026 | 0 | 100 |
Kdy jsou díla umělce Henri Regnault prohlížena?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si vybírají návštěvníci Henri Regnault ve srovnání s tím, co vytvořil samotný umělec?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Tabulka dat
| Atmosféra | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Elegance | 10,0% | 85,7% |
| Dramatický | 50,0% | 14,3% |
| Klasické | 10,0% | 0,0% |
| Zemité tóny | 10,0% | 0,0% |
| Zlatavý luxus | 10,0% | 0,0% |
| Romantický | 10,0% | 0,0% |
| Emoční náboj | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Reflektivní | 30,0% | 85,7% |
| Dramatický | 30,0% | 14,3% |
| Melancholický | 10,0% | 0,0% |
| Výrazný | 10,0% | 0,0% |
| Romantický | 10,0% | 0,0% |
| Závažný a tklivý | 10,0% | 0,0% |
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 42,9% | 66,7% |
| Měkké stínění | 38,1% | 16,7% |
| Střední jas | 9,5% | 16,7% |
| Jasná rovnováha | 0,0% | 0,0% |
| Luminózní | 9,5% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 52,4% | 75,0% |
| Jemné odstíny | 28,6% | 8,3% |
| Vyvážená jemnost | 9,5% | 0,0% |
| Jasná barevná přítomnost | 9,5% | 16,7% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 75,0% | 77,8% |
| Tmavé tóny | 12,5% | 22,2% |
| Monochromní | 6,2% | 0,0% |
| Neutrální tóny | 6,2% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 66,7% | 75,0% |
| Vyvážená | 23,8% | 16,7% |
| Živobylé | 9,5% | 8,3% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 23,8% | 16,7% |
| Jemný | 14,3% | 50,0% |
| Vyvážený | 23,8% | 16,7% |
| Výrazný | 14,3% | 0,0% |
| Prohlášení | 23,8% | 16,7% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 4,8% | 8,3% |
| Jemně promíchaná paleta | 14,3% | 58,3% |
| Vyvážená harmonie | 9,5% | 0,0% |
| Silná barevná jednotnost | 33,3% | 16,7% |
| Jednotná paleta | 38,1% | 16,7% |
Jaké jsou nejlepší díla Henri Regnault měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Tabulka dat
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Automedon with the Horses o… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 300 | 100 |
| General Juan Prim (1814-187… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of a Young Woman | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Juan Prim, October 8, 1868 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Orpheus in the Underworld | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Presumed portrait of the ar… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Spanish scoundrel | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hassan Et Namouna | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The madrilenian | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still Life | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Jakými jazyky mluví publikum umělce Henri Regnault?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Kolik je denních návštěv u Henri Regnault a v následujících třech týdnech?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Tabulka dat
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| pá 16 Říj | 0 |
| so 17 Říj | 0 |
| ne 18 Říj | 0 |
| po 19 Říj | 0 |
| út 20 Říj | 0 |
| st 21 Říj | 0 |
| čt 22 Říj | 100 |
| pá 23 Říj | 0 |
| so 24 Říj | 0 |
| ne 25 Říj | 0 |
| po 26 Říj | 0 |
| út 27 Říj | 0 |
| st 28 Říj | 0 |
| čt 29 Říj | 100 |
| pá 30 Říj | 0 |
| so 31 Říj | 0 |
| ne 1 Lis | 0 |
| po 2 Lis | 0 |
| út 3 Lis | 0 |
| st 4 Lis | 0 |
| čt 5 Lis | 0 |
| pá 6 Lis (předpověď) | 0 |
| so 7 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 0 |
| po 9 Lis (předpověď) | 0 |
| út 10 Lis (předpověď) | 0 |
| st 11 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 0 |
| so 14 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 0 |
| po 16 Lis (předpověď) | 0 |
| út 17 Lis (předpověď) | 0 |
| st 18 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 0 |
| so 21 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 22 Lis (předpověď) | 0 |
| po 23 Lis (předpověď) | 0 |
| út 24 Lis (předpověď) | 0 |
| st 25 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 26 Lis (předpověď) | 0 |
Časté dotazy o Henri Regnault
Která díla od Henri Regnault si lidé nejčastěji prohlížejí?
- Nejprve Automedon with the Horses of Achilles s 600 návštěvami nebo 50% z celkového počtu zhlédnutí. Nad ním je zařazeno 6 děl.
Jak velké je publikum Henri Regnault na ArtsDot.com?
- 1 300 návštěv za dvanáct měsíců: 300 na stránce umělce a 1 000 u jeho děl.
Která díla Henri Regnault nejlépe odpovídají vkusu návštěvníků?
- Díla s tagem Elegance (Atmosféra) tvoří 86% prohlídek, ačkoliv představují pouze 10% katalogu.