Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Hendrik Frans Van Lint na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Hendrik Frans Van Lint: údaje v několika řádcích
Rome, A View of San Giovanni dei Fiorentini je hvězdou: 100 návštěv v posledních dvanácti měsících, což představuje 12% všech zobrazení umělce Hendrik Frans Van Lint. Následují Giacomo van Lint a An Italianate landscape with figures resting, a fortress, bridge and mountains beyond. Součet prohlídek stránky umělce (800 prohlídek) a děl (700 prohlídek) činí celkem 1 500. Zájem klesl o 50% v období od Srp 2026 do Zář 2026. Nejlepší měsíc: Čec 2026 (1 100 návštěv). Návštěvy vykazují preferenci pro Střední jas (Jasnost světla), což představuje 88% návštěv oproti 56% v katalogu.
Hendrik Frans Van Lint: 8 děl, na která se lidé dívají jako první
Každý níže uvedený dílo byl otevřen skutečnými návštěvníky na ArtsDot.com během posledních dvanácti měsíců. Prvním v pořadí je nejčastěji prohlíženým dílem umělce Hendrik Frans Van Lint.
-
1
Rome, A View of San Giovanni dei Fiorentini
100 návštěv · 12,5%
-
2
Giacomo van Lint
100 návštěv · 12,5%
-
3
An Italianate landscape with figures resting, a fortress, bridge and mountains beyond
100 návštěv · 12,5%
-
4
A classical river landscape with figures on a path and a palace in the distance
100 návštěv · 12,5%
-
5
The watermill or the Marriage of Isaac and Rebecca
100 návštěv · 12,5%
-
6
A Landscape with the Nurture of Jupiter
100 návštěv · 12,5%
-
7
Italianate pastoral landscape capriccio ruins
100 návštěv · 12,5%
-
8
An extensive Italianate wooded landscape
100 návštěv · 12,5%
Kdy lidé navštěvují stránku Hendrik Frans Van Lint?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Tabulka dat
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 100 |
| Čec 2026 | 500 | 600 |
| Srp 2026 | 200 | 0 |
| Zář 2026 | 100 | 0 |
Kdy jsou díla umělce Hendrik Frans Van Lint prohlížena?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si vybírají návštěvníci Hendrik Frans Van Lint ve srovnání s tím, co vytvořil samotný umělec?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Tabulka dat
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 5,9% | 12,5% |
| Měkké stínění | 23,5% | 0,0% |
| Střední jas | 55,9% | 87,5% |
| Jasná rovnováha | 11,8% | 0,0% |
| Luminózní | 2,9% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 23,5% | 25,0% |
| Jemné odstíny | 76,5% | 75,0% |
| Vyvážená jemnost | 0,0% | 0,0% |
| Jasná barevná přítomnost | 0,0% | 0,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 35,3% | 25,0% |
| Vyvážená | 64,7% | 75,0% |
| Živobylé | 0,0% | 0,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 0,0% | 0,0% |
| Jemný | 26,5% | 25,0% |
| Vyvážený | 2,9% | 0,0% |
| Výrazný | 35,3% | 25,0% |
| Prohlášení | 35,3% | 50,0% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 11,8% | 25,0% |
| Jemně promíchaná paleta | 5,9% | 0,0% |
| Vyvážená harmonie | 29,4% | 12,5% |
| Silná barevná jednotnost | 47,1% | 62,5% |
| Jednotná paleta | 5,9% | 0,0% |
Jaké jsou nejlepší díla Hendrik Frans Van Lint měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Tabulka dat
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| View of Tivoli | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape with figures and… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Villa Madama, Rome | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Tor de Schiavi (Villa Gordi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape with a Watermill… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| View of Borghetto | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| View of Rome | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Giacomo van Lint | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Italian Landscape, the Pala… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A View of the Piazza Navona… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Jakými jazyky mluví publikum umělce Hendrik Frans Van Lint?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Tabulka dat
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| anglicky | 200 | 66,7% |
| ukrajinsky | 100 | 33,3% |
Kolik je denních návštěv u Hendrik Frans Van Lint a v následujících třech týdnech?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Tabulka dat
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 400 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj | 0 |
| út 13 Říj | 100 |
| st 14 Říj | 200 |
| čt 15 Říj | 0 |
| pá 16 Říj | 100 |
| so 17 Říj (předpověď) | 600 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 0 |
| po 19 Říj (předpověď) | 0 |
| út 20 Říj (předpověď) | 100 |
| st 21 Říj (předpověď) | 300 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 100 |
| so 24 Říj (předpověď) | 700 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 0 |
| po 26 Říj (předpověď) | 0 |
| út 27 Říj (předpověď) | 200 |
| st 28 Říj (předpověď) | 400 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 200 |
| so 31 Říj (předpověď) | 800 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 0 |
| po 2 Lis (předpověď) | 0 |
| út 3 Lis (předpověď) | 200 |
| st 4 Lis (předpověď) | 400 |
| čt 5 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 6 Lis (předpověď) | 200 |
Časté dotazy o Hendrik Frans Van Lint
Která díla od Hendrik Frans Van Lint si lidé nejčastěji prohlížejí?
- Nejprve Rome, A View of San Giovanni dei Fiorentini s 100 návštěvami nebo 12% z celkového počtu zhlédnutí. Nad ním je zařazeno 8 děl.
Jak velké je publikum Hendrik Frans Van Lint na ArtsDot.com?
- 1 500 návštěv za dvanáct měsíců: 800 na stránce umělce a 700 u jeho děl.
Která díla Hendrik Frans Van Lint nejlépe odpovídají vkusu návštěvníků?
- Díla s tagem Střední jas (Jasnost světla) tvoří 88% prohlídek, ačkoliv představují pouze 56% katalogu.