Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Hendrik Gerritsz Pot na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Krátká verze pro Hendrik Gerritsz Pot
Lidé otevírají Portrait Jakob van de Merckt častěji než jakékoliv jiné dílo od Hendrik Gerritsz Pot: 100 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 50% všech zobrazení. Portrait of a Woman in Black and a Large Cartwheel Ruff, Holding a Glove doplňují pódiun. Hendrik Gerritsz Pot celkem zaznamenal 1 400 návštěv, z toho 1 200 na stránce umělce a 200 u jednotlivých děl. Trend mírně klesá: v období Zář 2026 bylo o 67% méně návštěv než v období Srp 2026. Vrcholem byl Čec 2026 s 1 000 návštěvami. Jedna kategorie vyčnívá: Nejtmavší (Jasnost světla) si připomíná 100% návštěv, přestože tvoří pouze 60% katalogu.
Top 2: díla, která nejčastěji otevírají lidé umělce Hendrik Gerritsz Pot
Žebříček založený na skutečných návštěvách, nikoliv na skóre katalogu: 2 děl umělce Hendrik Gerritsz Pot s nejčastějšími prohlížečemi na ArtsDot.com za posledních dvanáct měsíců.
Jaká je popularita stránky Hendrik Gerritsz Pot měsíc od měsíce?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje pod tímto grafem
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 800 | 200 |
| Srp 2026 | 300 | 0 |
| Zář 2026 | 100 | 0 |
Jakou pozornost získávají díla Hendrik Gerritsz Pot celkově?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaké styly děl přitahují návštěvníky Hendrik Gerritsz Pot?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje pod tímto grafem
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 60,0% | 100,0% |
| Měkké stínění | 22,0% | 0,0% |
| Střední jas | 16,0% | 0,0% |
| Jasná rovnováha | 2,0% | 0,0% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 52,0% | 50,0% |
| Jemné odstíny | 24,0% | 50,0% |
| Vyvážená jemnost | 20,0% | 0,0% |
| Jasná barevná přítomnost | 4,0% | 0,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 86,8% | 100,0% |
| Tmavé tóny | 7,9% | 0,0% |
| Neutrální tóny | 5,3% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 60,0% | 50,0% |
| Vyvážená | 36,0% | 50,0% |
| Živobylé | 4,0% | 0,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 22,0% | 0,0% |
| Jemný | 34,0% | 50,0% |
| Vyvážený | 12,0% | 50,0% |
| Výrazný | 14,0% | 0,0% |
| Prohlášení | 18,0% | 0,0% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 4,0% | 0,0% |
| Jemně promíchaná paleta | 4,0% | 0,0% |
| Vyvážená harmonie | 12,0% | 0,0% |
| Silná barevná jednotnost | 44,0% | 50,0% |
| Jednotná paleta | 36,0% | 50,0% |
Jak se s sebou srovnávají nejoblíbenější díla umělce Hendrik Gerritsz Pot v průběhu roku?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje pod tímto grafem
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Portrait of Anna Hooftman (… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of Jean Fontaine (… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Officers of the Civic Guard… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of Andries Hooftma… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| portrait of a gentleman | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Merry Company in a Brothel | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of a Young Woman | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of a man dressed a… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Officers of the Civic Guard… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Merry Company at Table | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V jakých jazycích je Hendrik Gerritsz Pot čtená?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Jak vypadají denní návštěvy u Hendrik Gerritsz Pot a jaký je výhled na budoucnost?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje pod tímto grafem
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| pá 25 Zář | 0 |
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj | 0 |
| út 13 Říj | 100 |
| st 14 Říj | 0 |
| čt 15 Říj | 0 |
| pá 16 Říj (předpověď) | 0 |
| so 17 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 0 |
| po 19 Říj (předpověď) | 0 |
| út 20 Říj (předpověď) | 100 |
| st 21 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 0 |
| po 26 Říj (předpověď) | 0 |
| út 27 Říj (předpověď) | 200 |
| st 28 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 0 |
| po 2 Lis (předpověď) | 0 |
| út 3 Lis (předpověď) | 200 |
| st 4 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 5 Lis (předpověď) | 0 |
Hendrik Gerritsz Pot: rychlé odpovědi
Které dílo má u Hendrik Gerritsz Pot nejvyšší počet zhlédnutí?
- Je to Portrait Jakob van de Merckt: 100 návštěv, což představuje 50% z celkového počtu zhlédnutí umělce Hendrik Gerritsz Pot. Seznam výše pokračuje až do pořadí č. 2.
Kolik návštěv má Hendrik Gerritsz Pot?
- 1 400 za posledních dvanáct měsíců, z toho 1 200 na stránce umělce a 200 u jednotlivých děl.
Existuje nějaký druh díla od Hendrik Gerritsz Pot, který lidé preferují?
- Ano, Nejtmavší (Jasnost světla): 100% návštěv pro 60% katalogu.