Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Harry Rutherford na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Krátká verze pro Harry Rutherford
Lidé otevírají Sunday Afternoon, Hyde častěji než jakékoliv jiné dílo od Harry Rutherford: 1 000 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 44% všech zobrazení. Mill Girls, Ashton, Lancashire a The Custodian doplňují pódiun. Harry Rutherford celkem zaznamenal 1 200 návštěv, z toho 400 na stránce umělce a 800 u jednotlivých děl. Trend roste: v období Říj 2026 bylo o 100% více návštěv než v období Zář 2026. Vrcholem byl Čec 2026 s 500 návštěvami. Jedna kategorie vyčnívá: Nejtmavší (Jasnost světla) si připomíná 43% návštěv, přestože tvoří pouze 4% katalogu.
Top 8: díla, která nejčastěji otevírají lidé umělce Harry Rutherford
Žebříček založený na skutečných návštěvách, nikoliv na skóre katalogu: 8 děl umělce Harry Rutherford s nejčastějšími prohlížečemi na ArtsDot.com za posledních dvanáct měsíců.
-
1
Sunday Afternoon, Hyde
1 000 návštěv · 43,5%
-
2
Mill Girls, Ashton, Lancashire, 1948
400 návštěv · 17,4%
-
3
The Custodian, 1947
400 návštěv · 17,4%
-
4
September, Mottram, Cheshire
100 návštěv · 4,3%
-
5
Theatre Royal, Hyde, Tameside, 1926
100 návštěv · 4,3%
-
6
Suburban Summer, 1935
100 návštěv · 4,3%
-
7
Penzance, 1930
100 návštěv · 4,3%
-
8
The Opening of the Chartists' Meeting House, Hyde
100 návštěv · 4,3%
Jaká je popularita stránky Harry Rutherford měsíc od měsíce?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje pod tímto grafem
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 300 | 200 |
| Srp 2026 | 100 | 0 |
| Zář 2026 | 0 | 200 |
| Říj 2026 | 0 | 400 |
Jakou pozornost získávají díla Harry Rutherford celkově?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaké styly děl přitahují návštěvníky Harry Rutherford?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje pod tímto grafem
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 3,9% | 43,5% |
| Měkké stínění | 42,3% | 21,7% |
| Střední jas | 34,6% | 34,8% |
| Jasná rovnováha | 11,5% | 0,0% |
| Luminózní | 7,7% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 30,8% | 30,4% |
| Jemné odstíny | 61,5% | 69,6% |
| Vyvážená jemnost | 7,7% | 0,0% |
| Jasná barevná přítomnost | 0,0% | 0,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 68,4% | 100,0% |
| Neutrální tóny | 26,3% | 0,0% |
| Tmavé tóny | 5,3% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 19,2% | 26,1% |
| Vyvážená | 76,9% | 73,9% |
| Živobylé | 3,9% | 0,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 19,2% | 0,0% |
| Jemný | 30,8% | 69,6% |
| Vyvážený | 19,2% | 4,3% |
| Výrazný | 7,7% | 17,4% |
| Prohlášení | 23,1% | 8,7% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 11,5% | 13,0% |
| Jemně promíchaná paleta | 19,2% | 17,4% |
| Vyvážená harmonie | 23,1% | 21,7% |
| Silná barevná jednotnost | 42,3% | 47,8% |
| Jednotná paleta | 3,9% | 0,0% |
Jak se s sebou srovnávají nejoblíbenější díla umělce Harry Rutherford v průběhu roku?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje pod tímto grafem
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Opening of the Chartist… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| September, Mottram, Cheshire | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sunday Afternoon, Hyde | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 400 |
| Yorkshire Street, Oldham, L… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| View from the Studio Window… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sennen Cove | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Comedians (Hyde Theatre) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Model, Sickert's Class | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Theatre Royal, Hyde, Tamesi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Penzance | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
V jakých jazycích je Harry Rutherford čtená?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Jak vypadají denní návštěvy u Harry Rutherford a jaký je výhled na budoucnost?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje pod tímto grafem
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| po 12 Říj | 0 |
| út 13 Říj | 100 |
| st 14 Říj | 100 |
| čt 15 Říj | 0 |
| pá 16 Říj | 0 |
| so 17 Říj | 0 |
| ne 18 Říj | 0 |
| po 19 Říj | 100 |
| út 20 Říj | 100 |
| st 21 Říj | 0 |
| čt 22 Říj | 0 |
| pá 23 Říj | 0 |
| so 24 Říj | 1 000 |
| ne 25 Říj | 0 |
| po 26 Říj | 0 |
| út 27 Říj | 0 |
| st 28 Říj | 0 |
| čt 29 Říj | 0 |
| pá 30 Říj | 0 |
| so 31 Říj | 0 |
| ne 1 Lis | 0 |
| po 2 Lis (předpověď) | 0 |
| út 3 Lis (předpověď) | 0 |
| st 4 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 5 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 6 Lis (předpověď) | 0 |
| so 7 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 0 |
| po 9 Lis (předpověď) | 0 |
| út 10 Lis (předpověď) | 0 |
| st 11 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 0 |
| so 14 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 0 |
| po 16 Lis (předpověď) | 0 |
| út 17 Lis (předpověď) | 0 |
| st 18 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 0 |
| so 21 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 22 Lis (předpověď) | 0 |
Harry Rutherford: rychlé odpovědi
Které dílo má u Harry Rutherford nejvyšší počet zhlédnutí?
- Je to Sunday Afternoon, Hyde: 1 000 návštěv, což představuje 44% z celkového počtu zhlédnutí umělce Harry Rutherford. Seznam výše pokračuje až do pořadí č. 8.
Kolik návštěv má Harry Rutherford?
- 1 200 za posledních dvanáct měsíců, z toho 400 na stránce umělce a 800 u jednotlivých děl.
Existuje nějaký druh díla od Harry Rutherford, který lidé preferují?
- Ano, Nejtmavší (Jasnost světla): 43% návštěv pro 4% katalogu.