Gustav WentzelStatistiky návštěvnosti a nejvyhledávanější díla
1859
–
1927
Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Gustav Wentzel na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
Krátká verze pro Gustav Wentzel
Lidé otevírají A Carpenter's Workshop častěji než jakékoliv jiné dílo od Gustav Wentzel: 300 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 30% všech zobrazení. Farm in Asker, winter a Norwegian Nattoget Night train doplňují pódiun. Gustav Wentzel celkem zaznamenal 1 400 návštěv, z toho 500 na stránce umělce a 900 u jednotlivých děl. Vrcholem byl Čec 2026 s 1 200 návštěvami. Jedna kategorie vyčnívá: Nostalgický (Atmosféra) si připomíná 100% návštěv, přestože tvoří pouze 27% katalogu.
Top 5: díla, která nejčastěji otevírají lidé umělce Gustav Wentzel
Žebříček založený na skutečných návštěvách, nikoliv na skóre katalogu: 5 děl umělce Gustav Wentzel s nejčastějšími prohlížečemi na ArtsDot.com za posledních dvanáct měsíců.
Jaká je popularita stránky Gustav Wentzel měsíc od měsíce?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje pod tímto grafem
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
0
0
Čec 2026
500
700
Srp 2026
0
0
Zář 2026
0
100
Říj 2026
0
100
Jakou pozornost získávají díla Gustav Wentzel celkově?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaké styly děl přitahují návštěvníky Gustav Wentzel?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje pod tímto grafem
Atmosféra
Atmosféra
Díla umělce
Návštěvy
Zemité tóny
46,7%
0,0%
Nostalgický
26,7%
100,0%
Dramatický
20,0%
0,0%
Klasické
6,7%
0,0%
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Reflektivní
33,3%
100,0%
Závažný a tklivý
40,0%
0,0%
Pohodlné a uklidňující
13,3%
0,0%
Klidná
6,7%
0,0%
Melancholický
6,7%
0,0%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
32,4%
30,0%
Měkké stínění
21,6%
0,0%
Střední jas
24,3%
30,0%
Jasná rovnováha
18,9%
10,0%
Luminózní
2,7%
30,0%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
59,5%
80,0%
Jemné odstíny
29,7%
20,0%
Vyvážená jemnost
2,7%
0,0%
Jasná barevná přítomnost
8,1%
0,0%
Sytá barva
0,0%
0,0%
Barevná paleta
Barevná paleta
Díla umělce
Návštěvy
Neutrální tóny
38,5%
66,7%
Zemité tóny
46,2%
33,3%
Tmavé tóny
7,7%
0,0%
Monochromní
3,9%
0,0%
Přírodní motivy
3,9%
0,0%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
64,9%
90,0%
Vyvážená
24,3%
10,0%
Živobylé
10,8%
0,0%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
13,5%
0,0%
Jemný
16,2%
30,0%
Vyvážený
5,4%
0,0%
Výrazný
24,3%
10,0%
Prohlášení
40,5%
60,0%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
29,7%
20,0%
Jemně promíchaná paleta
18,9%
0,0%
Vyvážená harmonie
16,2%
10,0%
Silná barevná jednotnost
27,0%
70,0%
Jednotná paleta
8,1%
0,0%
Jak se s sebou srovnávají nejoblíbenější díla umělce Gustav Wentzel v průběhu roku?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje pod tímto grafem
Dílo
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
Říj 2026
A Carpenter's Workshop
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
100
100
Burial of a sailor in the c…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Breakfast II. The Artist's…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
In the Boat House
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Portrait of the Painter Har…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Portrait of the Painter Tho…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Interior in Paris
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Breakfast I. The Artist's M…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The retired Farmers
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Confirmation Party
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
V jakých jazycích je Gustav Wentzel čtená?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Jak vypadají denní návštěvy u Gustav Wentzel a jaký je výhled na budoucnost?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje pod tímto grafem
Den
Návštěvy
so 17 Říj
100
ne 18 Říj
0
po 19 Říj
0
út 20 Říj
0
st 21 Říj
0
čt 22 Říj
0
pá 23 Říj
0
so 24 Říj
0
ne 25 Říj
0
po 26 Říj
0
út 27 Říj
0
st 28 Říj
0
čt 29 Říj
0
pá 30 Říj
0
so 31 Říj
0
ne 1 Lis
0
po 2 Lis
0
út 3 Lis
300
st 4 Lis
100
čt 5 Lis
0
pá 6 Lis
0
so 7 Lis (předpověď)
100
ne 8 Lis (předpověď)
0
po 9 Lis (předpověď)
0
út 10 Lis (předpověď)
300
st 11 Lis (předpověď)
100
čt 12 Lis (předpověď)
0
pá 13 Lis (předpověď)
0
so 14 Lis (předpověď)
100
ne 15 Lis (předpověď)
0
po 16 Lis (předpověď)
0
út 17 Lis (předpověď)
400
st 18 Lis (předpověď)
100
čt 19 Lis (předpověď)
0
pá 20 Lis (předpověď)
0
so 21 Lis (předpověď)
100
ne 22 Lis (předpověď)
0
po 23 Lis (předpověď)
0
út 24 Lis (předpověď)
400
st 25 Lis (předpověď)
100
čt 26 Lis (předpověď)
0
pá 27 Lis (předpověď)
0
Gustav Wentzel: rychlé odpovědi
Které dílo má u Gustav Wentzel nejvyšší počet zhlédnutí?
Je to A Carpenter's Workshop: 300 návštěv, což představuje 30% z celkového počtu zhlédnutí umělce Gustav Wentzel. Seznam výše pokračuje až do pořadí č. 5.
Kolik návštěv má Gustav Wentzel?
1 400 za posledních dvanáct měsíců, z toho 500 na stránce umělce a 900 u jednotlivých děl.
Existuje nějaký druh díla od Gustav Wentzel, který lidé preferují?
Ano, Nostalgický (Atmosféra): 100% návštěv pro 27% katalogu.