Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Gustaf Dalstrom na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Krátká verze pro Gustaf Dalstrom
Lidé otevírají Early Settlers Crossing a River (mural study, St. Joseph, Missouri Post Office and Courthouse) častěji než jakékoliv jiné dílo od Gustaf Dalstrom: 300 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 38% všech zobrazení. Pony Express (mural study, St. Joseph, Missouri Post Office and Courthouse) a Horseless Carriage (mural study, St. Joseph, Missouri Post Office and Courthouse) doplňují pódiun. Gustaf Dalstrom celkem zaznamenal 1 000 návštěv, z toho 300 na stránce umělce a 700 u jednotlivých děl. Vrcholem byl Čec 2026 s 900 návštěvami. Jedna kategorie vyčnívá: Zemité tóny (Barevná paleta) si připomíná 88% návštěv, přestože tvoří pouze 50% katalogu.
Top 6: díla, která nejčastěji otevírají lidé umělce Gustaf Dalstrom
Žebříček založený na skutečných návštěvách, nikoliv na skóre katalogu: 6 děl umělce Gustaf Dalstrom s nejčastějšími prohlížečemi na ArtsDot.com za posledních dvanáct měsíců.
-
1
Early Settlers Crossing a River (mural study, St. Joseph, Missouri Post Office and Courthouse), 1941
300 návštěv · 37,5%
-
2
Pony Express (mural study, St. Joseph, Missouri Post Office and Courthouse), 1941
100 návštěv · 12,5%
-
3
Horseless Carriage (mural study, St. Joseph, Missouri Post Office and Courthouse), 1941
100 návštěv · 12,5%
-
4
Night, Chicago World's Fair, 1933
100 návštěv · 12,5%
-
5
Cloudy Day, 1933
100 návštěv · 12,5%
-
6
Abandoned Farm, 1934
100 návštěv · 12,5%
Jaká je popularita stránky Gustaf Dalstrom měsíc od měsíce?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje pod tímto grafem
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 300 | 600 |
| Srp 2026 | 0 | 100 |
| Zář 2026 | 0 | 0 |
| Říj 2026 | 0 | 0 |
Jakou pozornost získávají díla Gustaf Dalstrom celkově?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaké styly děl přitahují návštěvníky Gustaf Dalstrom?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje pod tímto grafem
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 0,0% | 0,0% |
| Měkké stínění | 0,0% | 0,0% |
| Střední jas | 83,3% | 100,0% |
| Jasná rovnováha | 16,7% | 0,0% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 50,0% | 37,5% |
| Jemné odstíny | 0,0% | 0,0% |
| Vyvážená jemnost | 25,0% | 50,0% |
| Jasná barevná přítomnost | 25,0% | 12,5% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 50,0% | 87,5% |
| Neutrální tóny | 41,7% | 12,5% |
| Tmavé tóny | 8,3% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 41,7% | 37,5% |
| Vyvážená | 25,0% | 50,0% |
| Živobylé | 33,3% | 12,5% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 0,0% | 0,0% |
| Jemný | 0,0% | 0,0% |
| Vyvážený | 8,3% | 12,5% |
| Výrazný | 33,3% | 37,5% |
| Prohlášení | 58,3% | 50,0% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 0,0% | 0,0% |
| Jemně promíchaná paleta | 0,0% | 0,0% |
| Vyvážená harmonie | 8,3% | 37,5% |
| Silná barevná jednotnost | 50,0% | 37,5% |
| Jednotná paleta | 41,7% | 25,0% |
Jak se s sebou srovnávají nejoblíbenější díla umělce Gustaf Dalstrom v průběhu roku?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje pod tímto grafem
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Night, Chicago World's Fair | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Early Settlers Crossing a R… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 100 | 0 | 0 |
| Horseless Carriage (mural s… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Country Barn | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cloudy Day | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Buildings and Foliage | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Abandoned Farm | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Houses on a Hill | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| (Untitled) (mural study, St… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| River Packet Ship (mural st… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V jakých jazycích je Gustaf Dalstrom čtená?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Jak vypadají denní návštěvy u Gustaf Dalstrom a jaký je výhled na budoucnost?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje pod tímto grafem
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| po 12 Říj | 0 |
| út 13 Říj | 0 |
| st 14 Říj | 0 |
| čt 15 Říj | 0 |
| pá 16 Říj | 0 |
| so 17 Říj | 0 |
| ne 18 Říj | 0 |
| po 19 Říj | 0 |
| út 20 Říj | 0 |
| st 21 Říj | 0 |
| čt 22 Říj | 0 |
| pá 23 Říj | 0 |
| so 24 Říj | 0 |
| ne 25 Říj | 0 |
| po 26 Říj | 0 |
| út 27 Říj | 0 |
| st 28 Říj | 0 |
| čt 29 Říj | 0 |
| pá 30 Říj | 0 |
| so 31 Říj | 0 |
| ne 1 Lis | 0 |
| po 2 Lis (předpověď) | 0 |
| út 3 Lis (předpověď) | 0 |
| st 4 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 5 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 6 Lis (předpověď) | 0 |
| so 7 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 0 |
| po 9 Lis (předpověď) | 0 |
| út 10 Lis (předpověď) | 0 |
| st 11 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 0 |
| so 14 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 0 |
| po 16 Lis (předpověď) | 0 |
| út 17 Lis (předpověď) | 0 |
| st 18 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 0 |
| so 21 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 22 Lis (předpověď) | 0 |
Gustaf Dalstrom: rychlé odpovědi
Které dílo má u Gustaf Dalstrom nejvyšší počet zhlédnutí?
- Je to Early Settlers Crossing a River (mural study, St. Joseph, Missouri Post Office and Courthouse): 300 návštěv, což představuje 38% z celkového počtu zhlédnutí umělce Gustaf Dalstrom. Seznam výše pokračuje až do pořadí č. 6.
Kolik návštěv má Gustaf Dalstrom?
- 1 000 za posledních dvanáct měsíců, z toho 300 na stránce umělce a 700 u jednotlivých děl.
Existuje nějaký druh díla od Gustaf Dalstrom, který lidé preferují?
- Ano, Zemité tóny (Barevná paleta): 88% návštěv pro 50% katalogu.