Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Gourlay Steell na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
Gourlay Steell: údaje v několika řádcích
Old Pets at Haddo je hvězdou: 200 návštěv v posledních dvanácti měsících, což představuje 25% všech zobrazení umělce Gourlay Steell. Následují A Highland Parting a The Shooting Party. Součet prohlídek stránky umělce (400 prohlídek) a děl (700 prohlídek) činí celkem 1 100. Zájem roste, počet návštěv se mezi Zář 2026 a Říj 2026 zvýšil o 67%. Nejlepší měsíc: Říj 2026 (500 návštěv). Návštěvy vykazují preferenci pro Silná barevná jednotnost (Harmonie barev), což představuje 75% návštěv oproti 43% v katalogu.
Gourlay Steell: 7 děl, na která se lidé dívají jako první
Každý níže uvedený dílo byl otevřen skutečnými návštěvníky na ArtsDot.com během posledních dvanácti měsíců. Prvním v pořadí je nejčastěji prohlíženým dílem umělce Gourlay Steell.
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Tabulka dat
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
0
0
Čec 2026
0
300
Srp 2026
0
0
Zář 2026
0
300
Říj 2026
400
100
Kdy jsou díla umělce Gourlay Steell prohlížena?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si vybírají návštěvníci Gourlay Steell ve srovnání s tím, co vytvořil samotný umělec?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Tabulka dat
Atmosféra
Atmosféra
Díla umělce
Návštěvy
Klasické
57,1%
50,0%
Dramatický
28,6%
50,0%
Zemité tóny
14,3%
0,0%
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Dramatický
40,0%
66,7%
Melancholický
20,0%
33,3%
Reflektivní
20,0%
0,0%
Pokojný
20,0%
0,0%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
14,3%
12,5%
Měkké stínění
35,7%
50,0%
Střední jas
50,0%
37,5%
Jasná rovnováha
0,0%
0,0%
Luminózní
0,0%
0,0%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
28,6%
12,5%
Jemné odstíny
35,7%
25,0%
Vyvážená jemnost
35,7%
62,5%
Jasná barevná přítomnost
0,0%
0,0%
Sytá barva
0,0%
0,0%
Barevná paleta
Barevná paleta
Díla umělce
Návštěvy
Zemité tóny
75,0%
87,5%
Tmavé tóny
8,3%
12,5%
Neutrální tóny
16,7%
0,0%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
28,6%
12,5%
Vyvážená
71,4%
87,5%
Živobylé
0,0%
0,0%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
0,0%
0,0%
Jemný
28,6%
12,5%
Vyvážený
28,6%
25,0%
Výrazný
28,6%
50,0%
Prohlášení
14,3%
12,5%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
0,0%
0,0%
Jemně promíchaná paleta
0,0%
0,0%
Vyvážená harmonie
0,0%
0,0%
Silná barevná jednotnost
42,9%
75,0%
Jednotná paleta
57,1%
25,0%
Jaké jsou nejlepší díla Gourlay Steell měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Tabulka dat
Dílo
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
Říj 2026
Deerstalking on Jura
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
"Andrew" with Charles Evera…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
A study of Highland Cattle
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Nimrod and Alma
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
LLywelyn (1173-1240) and hi…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
A Highland Parting
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
John Hay, Esq., of Letham G…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
Highland Cattle in the Pass…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Favourite Cattle at Windsor
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
A Challenge
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Jakými jazyky mluví publikum umělce Gourlay Steell?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Tabulka dat
Jazyk
Návštěvy
Sdílet
anglicky
500
100,0%
Kolik je denních návštěv u Gourlay Steell a v následujících třech týdnech?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Tabulka dat
Den
Návštěvy
ne 18 Říj
0
po 19 Říj
0
út 20 Říj
0
st 21 Říj
0
čt 22 Říj
0
pá 23 Říj
0
so 24 Říj
0
ne 25 Říj
0
po 26 Říj
0
út 27 Říj
100
st 28 Říj
0
čt 29 Říj
0
pá 30 Říj
0
so 31 Říj
0
ne 1 Lis
100
po 2 Lis
0
út 3 Lis
0
st 4 Lis
0
čt 5 Lis
0
pá 6 Lis
0
so 7 Lis
0
ne 8 Lis (předpověď)
100
po 9 Lis (předpověď)
0
út 10 Lis (předpověď)
100
st 11 Lis (předpověď)
0
čt 12 Lis (předpověď)
0
pá 13 Lis (předpověď)
0
so 14 Lis (předpověď)
0
ne 15 Lis (předpověď)
100
po 16 Lis (předpověď)
0
út 17 Lis (předpověď)
100
st 18 Lis (předpověď)
0
čt 19 Lis (předpověď)
0
pá 20 Lis (předpověď)
0
so 21 Lis (předpověď)
0
ne 22 Lis (předpověď)
100
po 23 Lis (předpověď)
0
út 24 Lis (předpověď)
100
st 25 Lis (předpověď)
0
čt 26 Lis (předpověď)
0
pá 27 Lis (předpověď)
0
so 28 Lis (předpověď)
0
Časté dotazy o Gourlay Steell
Která díla od Gourlay Steell si lidé nejčastěji prohlížejí?
Nejprve Old Pets at Haddo s 200 návštěvami nebo 25% z celkového počtu zhlédnutí. Nad ním je zařazeno 7 děl.
Jak velké je publikum Gourlay Steell na ArtsDot.com?
1 100 návštěv za dvanáct měsíců: 400 na stránce umělce a 700 u jeho děl.
Která díla Gourlay Steell nejlépe odpovídají vkusu návštěvníků?
Díla s tagem Silná barevná jednotnost (Harmonie barev) tvoří 75% prohlídek, ačkoliv představují pouze 43% katalogu.