Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Gotthelf Pach na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Gotthelf Pach v kostku
Za posledních dvanáct měsíců byl dílem s nejvyšším počtem zhlédnutí u umělce Gotthelf Pach na ArtsDot.com dílo Summer Street, from the album Views of Charlestown, New Hampshire: 100 návštěv, což představuje 33% všech zhlédnutí děl tohoto umělce. Následuje jich View West from Pavillion, from the album Views of Charlestown, New Hampshire a Residence of Sherman Paris, Esquire, from the album Views of Charlestown, New Hampshire. Celkem bylo zaznamenáno 600 návštěv u Gotthelf Pach: 400 návštěv stránky umělce a 200 návštěv stránek jednotlivých děl. Neaktivnějším měsícem byl Čec 2026 s 400 návštěvami. Návštěvníci mají sklon k Jednotná paleta (Harmonie barev): 100% návštěv směřovalo k dílům tohoto typu, která tvoří 48% katalogu umělce.
3 nejvíce prohlížených děl umělce Gotthelf Pach
Toto je 3 děl umělce Gotthelf Pach, která byla na ArtsDot.com za posledních dvanáct měsíců nejčastěji otevína, seřazených od těch nejvíce prohlédnutých.
-
1
Summer Street, from the album Views of Charlestown, New Hampshire, 1888
100 návštěv · 33,3%
-
2
View West from Pavillion, from the album Views of Charlestown, New Hampshire, 1888
100 návštěv · 33,3%
-
3
Residence of Sherman Paris, Esquire, from the album Views of Charlestown, New Hampshire, 1888
100 návštěv · 33,3%
Kolik lidí měsíčně navštěvuje stránku Gotthelf Pach?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 100 | 0 |
| Čec 2026 | 300 | 100 |
| Srp 2026 | 0 | 100 |
| Zář 2026 | 0 | 0 |
| Říj 2026 | 0 | 0 |
Jak často jsou prohlíženy díla autora Gotthelf Pach?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaké díla si vybírají návštěvníci Gotthelf Pach?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 9,7% | 0,0% |
| Měkké stínění | 19,4% | 33,3% |
| Střední jas | 48,4% | 66,7% |
| Jasná rovnováha | 22,6% | 0,0% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 3,2% | 33,3% |
| Jemné odstíny | 38,7% | 0,0% |
| Vyvážená jemnost | 48,4% | 66,7% |
| Jasná barevná přítomnost | 9,7% | 0,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 80,7% | 100,0% |
| Neutrální tóny | 16,1% | 0,0% |
| Tmavé tóny | 3,2% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 3,2% | 0,0% |
| Vyvážená | 80,7% | 100,0% |
| Živobylé | 16,1% | 0,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 0,0% | 0,0% |
| Jemný | 6,5% | 0,0% |
| Vyvážený | 3,2% | 0,0% |
| Výrazný | 32,3% | 33,3% |
| Prohlášení | 58,1% | 66,7% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 0,0% | 0,0% |
| Jemně promíchaná paleta | 0,0% | 0,0% |
| Vyvážená harmonie | 0,0% | 0,0% |
| Silná barevná jednotnost | 51,6% | 0,0% |
| Jednotná paleta | 48,4% | 100,0% |
Která díla umělce Gotthelf Pach jsou nejčastěji prohlížena měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Main Street (North), from t… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Scene in Fairy Dell, from t… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Residence of Mr. Alcott, fr… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Wethersfield Ferry, from th… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Wood's Farm Scene, from the… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Eagle Hotel, from the album… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Episcopal Church, from the… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| View South from Pavillion,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Residence of Sherman Paris,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Catholic Church, from the a… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Jakými jazyky se používají návštěvníci Gotthelf Pach?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Kolik návštěv má Gotthelf Pach denně a co následuje poté?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| ne 18 Říj | 0 |
| po 19 Říj | 0 |
| út 20 Říj | 0 |
| st 21 Říj | 0 |
| čt 22 Říj | 0 |
| pá 23 Říj | 0 |
| so 24 Říj | 0 |
| ne 25 Říj | 0 |
| po 26 Říj | 0 |
| út 27 Říj | 0 |
| st 28 Říj | 0 |
| čt 29 Říj | 0 |
| pá 30 Říj | 0 |
| so 31 Říj | 0 |
| ne 1 Lis | 0 |
| po 2 Lis | 0 |
| út 3 Lis | 0 |
| st 4 Lis | 0 |
| čt 5 Lis | 0 |
| pá 6 Lis | 0 |
| so 7 Lis | 0 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 0 |
| po 9 Lis (předpověď) | 0 |
| út 10 Lis (předpověď) | 0 |
| st 11 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 0 |
| so 14 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 0 |
| po 16 Lis (předpověď) | 0 |
| út 17 Lis (předpověď) | 0 |
| st 18 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 0 |
| so 21 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 22 Lis (předpověď) | 0 |
| po 23 Lis (předpověď) | 0 |
| út 24 Lis (předpověď) | 0 |
| st 25 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 26 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 27 Lis (předpověď) | 0 |
| so 28 Lis (předpověď) | 0 |
Otázky týkající se Gotthelf Pach na ArtsDot.com
Která díla umělce Gotthelf Pach jsou nejoblíbenější?
- Nejobliíbenějším dílem je Summer Street, from the album Views of Charlestown, New Hampshire se 100 návštěvami (33% všech zobrazení umělce Gotthelf Pach). Výše uvedené pořadí obsahuje 3 nejvíce prohlížených děl.
Kolik lidí se dívá na Gotthelf Pach na ArtsDot.com?
- Za posledních dvanáct měsíců získal/a Gotthelf Pach celkem 600 návštěv: 400 na stránce umělce a 200 na stránkách jednotlivých děl.
Jaké díla preferují návštěvníci Gotthelf Pach?
- Preferují Jednotná paleta (Harmonie barev): 100% návštěv oproti 48% v katalogu umělce.