Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Giunta Pisano na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Giunta Pisano: údaje v několika řádcích
Crucifix je hvězdou: 500 návštěv v posledních dvanácti měsících, což představuje 36% všech zobrazení umělce Giunta Pisano. Následují St. Franciac. Giunta Pisano a St. Francisc And Six Stories From His Life. Součet prohlídek stránky umělce (1 200 prohlídek) a děl (500 prohlídek) činí celkem 1 700. Nejlepší měsíc: Říj 2026 (900 návštěv). Návštěvy vykazují preferenci pro Jemně promíchaná paleta (Harmonie barev), což představuje 36% návštěv oproti 9% v katalogu.
Giunta Pisano: 7 děl, na která se lidé dívají jako první
Každý níže uvedený dílo byl otevřen skutečnými návštěvníky na ArtsDot.com během posledních dvanácti měsíců. Prvním v pořadí je nejčastěji prohlíženým dílem umělce Giunta Pisano.
-
1
Crucifix, 1240
500 návštěv · 35,7%
-
2
St. Franciac. Giunta Pisano
300 návštěv · 21,4%
-
3
St. Francisc And Six Stories From His Life
200 návštěv · 14,3%
-
4
Double-Sided Processional Cross
100 návštěv · 7,1%
-
5
St. Francisc And Six Stories From His Life
100 návštěv · 7,1%
-
6
Crucifix, 1240
100 návštěv · 7,1%
-
7
St. Francisc And Six Stories From His Life. Detail
100 návštěv · 7,1%
Kdy lidé navštěvují stránku Giunta Pisano?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Tabulka dat
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 100 |
| Čec 2026 | 400 | 200 |
| Srp 2026 | 100 | 0 |
| Zář 2026 | 0 | 0 |
| Říj 2026 | 700 | 200 |
Kdy jsou díla umělce Giunta Pisano prohlížena?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si vybírají návštěvníci Giunta Pisano ve srovnání s tím, co vytvořil samotný umělec?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Tabulka dat
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 0,0% | 0,0% |
| Měkké stínění | 18,2% | 14,3% |
| Střední jas | 45,5% | 42,9% |
| Jasná rovnováha | 18,2% | 35,7% |
| Luminózní | 18,2% | 7,1% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 27,3% | 14,3% |
| Jemné odstíny | 0,0% | 0,0% |
| Vyvážená jemnost | 27,3% | 42,9% |
| Jasná barevná přítomnost | 45,5% | 42,9% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Tmavé tóny | 50,0% | 46,2% |
| Neutrální tóny | 40,0% | 46,2% |
| Zemité tóny | 10,0% | 7,7% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 27,3% | 14,3% |
| Vyvážená | 18,2% | 7,1% |
| Živobylé | 54,5% | 78,6% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 0,0% | 0,0% |
| Jemný | 9,1% | 7,1% |
| Vyvážený | 9,1% | 0,0% |
| Výrazný | 36,4% | 57,1% |
| Prohlášení | 45,5% | 35,7% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 9,1% | 7,1% |
| Jemně promíchaná paleta | 9,1% | 35,7% |
| Vyvážená harmonie | 9,1% | 21,4% |
| Silná barevná jednotnost | 45,5% | 28,6% |
| Jednotná paleta | 27,3% | 7,1% |
Jaké jsou nejlepší díla Giunta Pisano měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Tabulka dat
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Crucifix | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Crucifix | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| St. Franciac. Giunta Pisano | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Crucifix | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| St. Francisc And Six Storie… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 |
| St. Francisc And Six Storie… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| St. Francisc And Six Storie… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| St. Francisc And Six Storie… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| St. Francisc And Six Storie… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Double-Sided Processional C… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
Jakými jazyky mluví publikum umělce Giunta Pisano?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Tabulka dat
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| anglicky | 400 | 80,0% |
| polsky | 100 | 20,0% |
Kolik je denních návštěv u Giunta Pisano a v následujících třech týdnech?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Tabulka dat
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| pá 16 Říj | 100 |
| so 17 Říj | 0 |
| ne 18 Říj | 0 |
| po 19 Říj | 200 |
| út 20 Říj | 0 |
| st 21 Říj | 0 |
| čt 22 Říj | 0 |
| pá 23 Říj | 0 |
| so 24 Říj | 0 |
| ne 25 Říj | 0 |
| po 26 Říj | 0 |
| út 27 Říj | 0 |
| st 28 Říj | 0 |
| čt 29 Říj | 100 |
| pá 30 Říj | 0 |
| so 31 Říj | 0 |
| ne 1 Lis | 200 |
| po 2 Lis | 0 |
| út 3 Lis | 0 |
| st 4 Lis | 0 |
| čt 5 Lis | 0 |
| pá 6 Lis (předpověď) | 0 |
| so 7 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 100 |
| po 9 Lis (předpověď) | 100 |
| út 10 Lis (předpověď) | 0 |
| st 11 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 0 |
| so 14 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 0 |
| po 16 Lis (předpověď) | 0 |
| út 17 Lis (předpověď) | 0 |
| st 18 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 0 |
| so 21 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 22 Lis (předpověď) | 0 |
| po 23 Lis (předpověď) | 0 |
| út 24 Lis (předpověď) | 0 |
| st 25 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 26 Lis (předpověď) | 0 |
Časté dotazy o Giunta Pisano
Která díla od Giunta Pisano si lidé nejčastěji prohlížejí?
- Nejprve Crucifix s 500 návštěvami nebo 36% z celkového počtu zhlédnutí. Nad ním je zařazeno 7 děl.
Jak velké je publikum Giunta Pisano na ArtsDot.com?
- 1 700 návštěv za dvanáct měsíců: 1 200 na stránce umělce a 500 u jeho děl.
Která díla Giunta Pisano nejlépe odpovídají vkusu návštěvníků?
- Díla s tagem Jemně promíchaná paleta (Harmonie barev) tvoří 36% prohlídek, ačkoliv představují pouze 9% katalogu.