Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Giovanni Salvi Da Sassoferrato na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Giovanni Salvi Da Sassoferrato v kostku
Za posledních dvanáct měsíců byl dílem s nejvyšším počtem zhlédnutí u umělce Giovanni Salvi Da Sassoferrato na ArtsDot.com dílo The Madonna and Child (after Rahael): 300 návštěv, což představuje 43% všech zhlédnutí děl tohoto umělce. Následuje jich The Holy Family with Saints John the Baptist and Elizabeth (after Raphael) a The Holy Family with Two Female Figures. Celkem bylo zaznamenáno 800 návštěv u Giovanni Salvi Da Sassoferrato: 100 návštěv stránky umělce a 700 návštěv stránek jednotlivých děl. Zájem mírně opadl: počet návštěv klesl o 100% z Srp 2026 na Zář 2026. Neaktivnějším měsícem byl Čec 2026 s 600 návštěvami. Návštěvníci mají sklon k Nejtmavší (Jasnost světla): 71% návštěv směřovalo k dílům tohoto typu, která tvoří 43% katalogu umělce.
5 nejvíce prohlížených děl umělce Giovanni Salvi Da Sassoferrato
Toto je 5 děl umělce Giovanni Salvi Da Sassoferrato, která byla na ArtsDot.com za posledních dvanáct měsíců nejčastěji otevína, seřazených od těch nejvíce prohlédnutých.
-
1
The Madonna and Child (after Rahael)
300 návštěv · 42,9%
-
2
The Holy Family with Saints John the Baptist and Elizabeth (after Raphael), 1645
100 návštěv · 14,3%
-
3
The Holy Family with Two Female Figures
100 návštěv · 14,3%
-
4
Madonna in Prayer
100 návštěv · 14,3%
-
5
Madonna and Child
100 návštěv · 14,3%
Kolik lidí měsíčně navštěvuje stránku Giovanni Salvi Da Sassoferrato?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 100 | 0 |
| Čec 2026 | 0 | 600 |
| Srp 2026 | 0 | 100 |
| Zář 2026 | 0 | 0 |
Jak často jsou prohlíženy díla autora Giovanni Salvi Da Sassoferrato?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaké díla si vybírají návštěvníci Giovanni Salvi Da Sassoferrato?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 42,9% | 71,4% |
| Měkké stínění | 50,0% | 28,6% |
| Střední jas | 7,1% | 0,0% |
| Jasná rovnováha | 0,0% | 0,0% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 21,4% | 28,6% |
| Jemné odstíny | 42,9% | 57,1% |
| Vyvážená jemnost | 28,6% | 0,0% |
| Jasná barevná přítomnost | 7,1% | 14,3% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 42,9% | 28,6% |
| Vyvážená | 50,0% | 57,1% |
| Živobylé | 7,1% | 14,3% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 0,0% | 0,0% |
| Jemný | 7,1% | 0,0% |
| Vyvážený | 0,0% | 0,0% |
| Výrazný | 14,3% | 14,3% |
| Prohlášení | 78,6% | 85,7% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 14,3% | 28,6% |
| Jemně promíchaná paleta | 14,3% | 0,0% |
| Vyvážená harmonie | 14,3% | 0,0% |
| Silná barevná jednotnost | 50,0% | 71,4% |
| Jednotná paleta | 7,1% | 0,0% |
Která díla umělce Giovanni Salvi Da Sassoferrato jsou nejčastěji prohlížena měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Madonna and Child (afte… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 100 | 0 |
| The Virgin in Prayer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saint Catherine of Siena wi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Madonna and Child | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Mystic Marriage of Sain… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Madonna and Child | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Madonna in Prayer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Madonna in Prayer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Monsignor Ottaviano Prati | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Holy Family with Saints… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Jakými jazyky se používají návštěvníci Giovanni Salvi Da Sassoferrato?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Kolik návštěv má Giovanni Salvi Da Sassoferrato denně a co následuje poté?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| čt 24 Zář | 0 |
| pá 25 Zář | 0 |
| so 26 Zář | 100 |
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj | 0 |
| út 13 Říj | 0 |
| st 14 Říj | 0 |
| čt 15 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 16 Říj (předpověď) | 0 |
| so 17 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 0 |
| po 19 Říj (předpověď) | 0 |
| út 20 Říj (předpověď) | 0 |
| st 21 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 0 |
| po 26 Říj (předpověď) | 0 |
| út 27 Říj (předpověď) | 0 |
| st 28 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 0 |
| po 2 Lis (předpověď) | 0 |
| út 3 Lis (předpověď) | 0 |
| st 4 Lis (předpověď) | 0 |
Otázky týkající se Giovanni Salvi Da Sassoferrato na ArtsDot.com
Která díla umělce Giovanni Salvi Da Sassoferrato jsou nejoblíbenější?
- Nejobliíbenějším dílem je The Madonna and Child (after Rahael) se 300 návštěvami (43% všech zobrazení umělce Giovanni Salvi Da Sassoferrato). Výše uvedené pořadí obsahuje 5 nejvíce prohlížených děl.
Kolik lidí se dívá na Giovanni Salvi Da Sassoferrato na ArtsDot.com?
- Za posledních dvanáct měsíců získal/a Giovanni Salvi Da Sassoferrato celkem 800 návštěv: 100 na stránce umělce a 700 na stránkách jednotlivých děl.
Jaké díla preferují návštěvníci Giovanni Salvi Da Sassoferrato?
- Preferují Nejtmavší (Jasnost světla): 71% návštěv oproti 43% v katalogu umělce.