Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Giancinto Gianni na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Giancinto Gianni v kostku
Za posledních dvanáct měsíců byl dílem s nejvyšším počtem zhlédnutí u umělce Giancinto Gianni na ArtsDot.com dílo The Mediterranean Fleet at Malta, June 1876 HMS 'Sultan', 'Hibernia', 'Devastation' and 'Helicon' in Harbour: 400 návštěv, což představuje 33% všech zhlédnutí děl tohoto umělce. Následuje jich Grand Harbour, Valletta a The Mediterranean Fleet at Malta June 1876 HMS 'Helicon', 'Swiftsure', 'Pallas', 'Hercules' and 'Invincible' in Harbour. Celkem bylo zaznamenáno 2 300 návštěv u Giancinto Gianni: 1 800 návštěv stránky umělce a 500 návštěv stránek jednotlivých děl. Zánikající pozornost roste: počet návštěv vzrostl o 1100% v období od Zář 2026 do Říj 2026. Neaktivnějším měsícem byl Říj 2026 s 1 200 návštěvami. Návštěvníci mají sklon k Klidný (Kontrast): 58% návštěv směřovalo k dílům tohoto typu, která tvoří 19% katalogu umělce.
8 nejvíce prohlížených děl umělce Giancinto Gianni
Toto je 8 děl umělce Giancinto Gianni, která byla na ArtsDot.com za posledních dvanáct měsíců nejčastěji otevína, seřazených od těch nejvíce prohlédnutých.
-
1
The Mediterranean Fleet at Malta, June 1876 HMS 'Sultan', 'Hibernia', 'Devastation' and 'Helicon' in Harbour, 1876
400 návštěv · 33,3%
-
2
Grand Harbour, Valletta, 1869
200 návštěv · 16,7%
-
3
The Mediterranean Fleet at Malta June 1876 HMS 'Helicon', 'Swiftsure', 'Pallas', 'Hercules' and 'Invincible' in Harbour, 1876
100 návštěv · 8,3%
-
4
Fort St Elmo from the Upper Barracca, Valletta, 1887
100 návštěv · 8,3%
-
5
Indian Cavalry Camp, Malta, 1878
100 návštěv · 8,3%
-
6
HMS 'Alexandra', 1886
100 návštěv · 8,3%
-
7
HMS 'Alexandra' Leaving Malta
100 návštěv · 8,3%
-
8
View of the Grand Harbour, Moonlight, 1885
100 návštěv · 8,3%
Kolik lidí měsíčně navštěvuje stránku Giancinto Gianni?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 100 | 0 |
| Čec 2026 | 200 | 400 |
| Srp 2026 | 300 | 0 |
| Zář 2026 | 100 | 0 |
| Říj 2026 | 1 100 | 100 |
Jak často jsou prohlíženy díla autora Giancinto Gianni?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaké díla si vybírají návštěvníci Giancinto Gianni?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
| Emoční náboj | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nostalgický | 20,0% | 44,4% |
| Pokojný | 40,0% | 33,3% |
| Klidná | 20,0% | 11,1% |
| Výrazný | 20,0% | 11,1% |
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 4,8% | 0,0% |
| Měkké stínění | 0,0% | 0,0% |
| Střední jas | 38,1% | 58,3% |
| Jasná rovnováha | 47,6% | 33,3% |
| Luminózní | 9,5% | 8,3% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 47,6% | 58,3% |
| Jemné odstíny | 42,9% | 25,0% |
| Vyvážená jemnost | 4,8% | 16,7% |
| Jasná barevná přítomnost | 4,8% | 0,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 19,1% | 16,7% |
| Vyvážená | 71,4% | 66,7% |
| Živobylé | 9,5% | 16,7% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 19,1% | 58,3% |
| Jemný | 14,3% | 8,3% |
| Vyvážený | 23,8% | 16,7% |
| Výrazný | 33,3% | 16,7% |
| Prohlášení | 9,5% | 0,0% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 23,8% | 58,3% |
| Jemně promíchaná paleta | 4,8% | 0,0% |
| Vyvážená harmonie | 23,8% | 8,3% |
| Silná barevná jednotnost | 33,3% | 8,3% |
| Jednotná paleta | 14,3% | 25,0% |
Která díla umělce Giancinto Gianni jsou nejčastěji prohlížena měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Mediterranean Fleet at… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Grand Harbour, Valletta | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Mediterranean Fleet at… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fort St Elmo from the Upper… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| View of the Grand Harbour,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| HMS 'Captain' in Heavy Weat… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grand Harbour | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| View of Capri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Valletta from near Manoel I… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grand Harbour The Three Cit… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Jakými jazyky se používají návštěvníci Giancinto Gianni?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit údaje
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| anglicky | 600 | 100,0% |
Kolik návštěv má Giancinto Gianni denně a co následuje poté?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| st 14 Říj | 0 |
| čt 15 Říj | 0 |
| pá 16 Říj | 0 |
| so 17 Říj | 0 |
| ne 18 Říj | 0 |
| po 19 Říj | 0 |
| út 20 Říj | 100 |
| st 21 Říj | 0 |
| čt 22 Říj | 100 |
| pá 23 Říj | 0 |
| so 24 Říj | 0 |
| ne 25 Říj | 0 |
| po 26 Říj | 0 |
| út 27 Říj | 100 |
| st 28 Říj | 0 |
| čt 29 Říj | 0 |
| pá 30 Říj | 200 |
| so 31 Říj | 0 |
| ne 1 Lis | 0 |
| po 2 Lis | 0 |
| út 3 Lis | 0 |
| st 4 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 5 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 6 Lis (předpověď) | 100 |
| so 7 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 0 |
| po 9 Lis (předpověď) | 0 |
| út 10 Lis (předpověď) | 100 |
| st 11 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 100 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 100 |
| so 14 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 0 |
| po 16 Lis (předpověď) | 0 |
| út 17 Lis (předpověď) | 100 |
| st 18 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 100 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 100 |
| so 21 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 22 Lis (předpověď) | 0 |
| po 23 Lis (předpověď) | 0 |
| út 24 Lis (předpověď) | 100 |
Otázky týkající se Giancinto Gianni na ArtsDot.com
Která díla umělce Giancinto Gianni jsou nejoblíbenější?
- Nejobliíbenějším dílem je The Mediterranean Fleet at Malta, June 1876 HMS 'Sultan', 'Hibernia', 'Devastation' and 'Helicon' in Harbour se 400 návštěvami (33% všech zobrazení umělce Giancinto Gianni). Výše uvedené pořadí obsahuje 8 nejvíce prohlížených děl.
Kolik lidí se dívá na Giancinto Gianni na ArtsDot.com?
- Za posledních dvanáct měsíců získal/a Giancinto Gianni celkem 2 300 návštěv: 1 800 na stránce umělce a 500 na stránkách jednotlivých děl.
Jaké díla preferují návštěvníci Giancinto Gianni?
- Preferují Klidný (Kontrast): 58% návštěv oproti 19% v katalogu umělce.