Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Gian Lorenzo Bernini na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
Gian Lorenzo Bernini v kostku
Za posledních dvanáct měsíců byl dílem s nejvyšším počtem zhlédnutí u umělce Gian Lorenzo Bernini na ArtsDot.com dílo The Louvre, East Façade (study for the First Project): 900 návštěv, což představuje 5% všech zhlédnutí děl tohoto umělce. Následuje jich Rytířství Proserpiny (zadní pohled) a Apollo and Daphne. Celkem bylo zaznamenáno 18 500 návštěv u Gian Lorenzo Bernini: 4 800 návštěv stránky umělce a 13 700 návštěv stránek jednotlivých děl. Zánikající pozornost roste: počet návštěv vzrostl o 235% v období od Srp 2026 do Zář 2026. Neaktivnějším měsícem byl Čec 2026 s 10 400 návštěvami. O Gian Lorenzo Bernini se čte v španělsky (17%), anglicky (13%) a japonsky (13%). Uživatelé prohlížejí na počítače (61%), telefony (34%) a tablety (5%). Návštěvníci mají sklon k Melancholický (Emoční náboj): 29% návštěv směřovalo k dílům tohoto typu, která tvoří 9% katalogu umělce.
10 nejvíce prohlížených děl umělce Gian Lorenzo Bernini
Toto je 10 děl umělce Gian Lorenzo Bernini, která byla na ArtsDot.com za posledních dvanáct měsíců nejčastěji otevína, seřazených od těch nejvíce prohlédnutých.
Kolik lidí měsíčně navštěvuje stránku Gian Lorenzo Bernini?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Říj 2025
0
0
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
300
400
Čec 2026
500
9 900
Srp 2026
400
1 300
Zář 2026
3 600
2 100
Jak často jsou prohlíženy díla autora Gian Lorenzo Bernini?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaké díla si vybírají návštěvníci Gian Lorenzo Bernini?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
Atmosféra
Atmosféra
Díla umělce
Návštěvy
Dramatický
77,3%
76,1%
Elegance
18,2%
12,0%
Klasické
0,0%
7,7%
Klidná atmosféra
4,5%
4,3%
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Výrazný
31,8%
30,8%
Melancholický
9,1%
29,1%
Reflektivní
13,6%
20,5%
Dramatický
18,2%
9,4%
Záhadný
13,6%
5,1%
Nadějný
0,0%
3,4%
Duchovní
9,1%
0,9%
Klidná
4,5%
0,0%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
14,0%
9,0%
Měkké stínění
38,0%
39,2%
Střední jas
42,0%
33,1%
Jasná rovnováha
4,0%
10,2%
Luminózní
2,0%
8,4%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
56,0%
53,6%
Jemné odstíny
22,0%
19,3%
Vyvážená jemnost
16,0%
22,3%
Jasná barevná přítomnost
6,0%
4,8%
Sytá barva
0,0%
0,0%
Barevná paleta
Barevná paleta
Díla umělce
Návštěvy
Zemité tóny
78,0%
68,8%
Neutrální tóny
14,6%
18,1%
Tmavé tóny
7,3%
6,9%
Pastelové barvy
0,0%
6,2%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
58,0%
52,4%
Vyvážená
36,0%
45,2%
Živobylé
6,0%
2,4%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
6,0%
9,0%
Jemný
6,0%
7,8%
Vyvážený
8,0%
9,0%
Výrazný
20,0%
11,5%
Prohlášení
60,0%
62,6%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
8,0%
12,0%
Jemně promíchaná paleta
8,0%
4,8%
Vyvážená harmonie
14,0%
12,0%
Silná barevná jednotnost
46,0%
41,6%
Jednotná paleta
24,0%
29,5%
Která díla umělce Gian Lorenzo Bernini jsou nejčastěji prohlížena měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
Dílo
Říj 2025
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
David (detail)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
200
Self-Portrait as a Young Man
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
200
0
Paul V
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Tomb of Pope Alexander (Chi…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Daniel and the Lion
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Aeneas, Anchises, and Ascan…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
0
David with the Head of Goli…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Baldacchino
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Pope Urban VIII
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Self-Portrait
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
100
Jaká zařízení používají návštěvníci Gian Lorenzo Bernini?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Zobrazit údaje
Zařízení
Návštěvy
Sdílet
počítače
11 300
61,1%
telefony
6 300
34,1%
tablety
900
4,9%
Jakými jazyky se používají návštěvníci Gian Lorenzo Bernini?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit údaje
Jazyk
Návštěvy
Sdílet
španělsky
800
17,4%
anglicky
600
13,0%
japonsky
600
13,0%
bulharsky
400
8,7%
německy
400
8,7%
litevsky
400
8,7%
turecky
400
8,7%
italsky
200
4,3%
srbsky
200
4,3%
finsky
100
2,2%
Kolik návštěv má Gian Lorenzo Bernini denně a co následuje poté?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
Den
Návštěvy
so 26 Zář
300
ne 27 Zář
1 300
po 28 Zář
400
út 29 Zář
700
st 30 Zář
700
čt 1 Říj
100
pá 2 Říj
900
so 3 Říj
1 000
ne 4 Říj
300
po 5 Říj
1 000
út 6 Říj
800
st 7 Říj
500
čt 8 Říj
800
pá 9 Říj
500
so 10 Říj
600
ne 11 Říj
600
po 12 Říj
700
út 13 Říj
400
st 14 Říj
900
čt 15 Říj
700
pá 16 Říj
200
so 17 Říj (předpověď)
600
ne 18 Říj (předpověď)
700
po 19 Říj (předpověď)
600
út 20 Říj (předpověď)
600
st 21 Říj (předpověď)
600
čt 22 Říj (předpověď)
500
pá 23 Říj (předpověď)
500
so 24 Říj (předpověď)
500
ne 25 Říj (předpověď)
600
po 26 Říj (předpověď)
600
út 27 Říj (předpověď)
500
st 28 Říj (předpověď)
600
čt 29 Říj (předpověď)
500
pá 30 Říj (předpověď)
500
so 31 Říj (předpověď)
500
ne 1 Lis (předpověď)
600
po 2 Lis (předpověď)
600
út 3 Lis (předpověď)
500
st 4 Lis (předpověď)
600
čt 5 Lis (předpověď)
500
pá 6 Lis (předpověď)
500
Otázky týkající se Gian Lorenzo Bernini na ArtsDot.com
Která díla umělce Gian Lorenzo Bernini jsou nejoblíbenější?
Nejobliíbenějším dílem je The Louvre, East Façade (study for the First Project) se 900 návštěvami (5% všech zobrazení umělce Gian Lorenzo Bernini). Výše uvedené pořadí obsahuje 10 nejvíce prohlížených děl.
Kolik lidí se dívá na Gian Lorenzo Bernini na ArtsDot.com?
Za posledních dvanáct měsíců získal/a Gian Lorenzo Bernini celkem 18 500 návštěv: 4 800 na stránce umělce a 13 700 na stránkách jednotlivých děl.
Na jakých zařízeních se pohybují návštěvníci Gian Lorenzo Bernini?
Většinou na počítače (61%), telefony (34%) a tablety (5%): 61% návštěv pochází z zařízení počítače.
Kterými jazyky lidé čtou o Gian Lorenzo Bernini?
Nejpoužívanějšími jazyky jsou španělsky (17%), anglicky (13%) a japonsky (13%). S podílem 17% návštěvníků dominuje jazyk španělsky.
Jaké díla preferují návštěvníci Gian Lorenzo Bernini?
Preferují Melancholický (Emoční náboj): 29% návštěv oproti 9% v katalogu umělce.