Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Gerrit Battem na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Krátká verze pro Gerrit Battem
Lidé otevírají Stadsgezicht met markt častěji než jakékoliv jiné dílo od Gerrit Battem: 400 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 33% všech zobrazení. A winter landscape with figures on a frozen canal a Figures on a Frozen Canal doplňují pódiun. Gerrit Battem celkem zaznamenal 1 600 návštěv, z toho 400 na stránce umělce a 1 200 u jednotlivých děl. Vrcholem byl Čec 2026 s 1 400 návštěvami. Jedna kategorie vyčnívá: Vyvážená (Intenzita barev) si připomíná 67% návštěv, přestože tvoří pouze 46% katalogu.
Top 7: díla, která nejčastěji otevírají lidé umělce Gerrit Battem
Žebříček založený na skutečných návštěvách, nikoliv na skóre katalogu: 7 děl umělce Gerrit Battem s nejčastějšími prohlížečemi na ArtsDot.com za posledních dvanáct měsíců.
-
1
Stadsgezicht met markt
400 návštěv · 33,3%
-
2
A winter landscape with figures on a frozen canal
200 návštěv · 16,7%
-
3
Figures on a Frozen Canal
200 návštěv · 16,7%
-
4
The adoration of the shepherds
100 návštěv · 8,3%
-
5
Domestic Scene
100 návštěv · 8,3%
-
6
Shipping In A Stormy Sea
100 návštěv · 8,3%
-
7
Twixt the departing and the upstarting
100 návštěv · 8,3%
Jaká je popularita stránky Gerrit Battem měsíc od měsíce?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje pod tímto grafem
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 100 |
| Čec 2026 | 400 | 1 000 |
| Srp 2026 | 0 | 0 |
| Zář 2026 | 0 | 0 |
| Říj 2026 | 0 | 100 |
Jakou pozornost získávají díla Gerrit Battem celkově?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaké styly děl přitahují návštěvníky Gerrit Battem?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje pod tímto grafem
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 23,1% | 8,3% |
| Měkké stínění | 46,2% | 58,3% |
| Střední jas | 23,1% | 25,0% |
| Jasná rovnováha | 7,7% | 8,3% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 38,5% | 50,0% |
| Jemné odstíny | 38,5% | 41,7% |
| Vyvážená jemnost | 23,1% | 8,3% |
| Jasná barevná přítomnost | 0,0% | 0,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 53,8% | 33,3% |
| Vyvážená | 46,2% | 66,7% |
| Živobylé | 0,0% | 0,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 15,4% | 0,0% |
| Jemný | 23,1% | 33,3% |
| Vyvážený | 23,1% | 25,0% |
| Výrazný | 23,1% | 33,3% |
| Prohlášení | 15,4% | 8,3% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 0,0% | 0,0% |
| Jemně promíchaná paleta | 7,7% | 8,3% |
| Vyvážená harmonie | 0,0% | 0,0% |
| Silná barevná jednotnost | 30,8% | 41,7% |
| Jednotná paleta | 61,5% | 50,0% |
Jak se s sebou srovnávají nejoblíbenější díla umělce Gerrit Battem v průběhu roku?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje pod tímto grafem
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Storehouse Cellar and Kitch… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape with Waterfall | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Village Celebration | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Rhine near Koblenz | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Domestic Scene | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| The adoration of the shephe… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Stadsgezicht met markt | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 400 | 0 | 0 | 0 |
| Twixt the departing and the… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Shipping In A Stormy Sea | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Fishing Pink Running Past… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V jakých jazycích je Gerrit Battem čtená?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Jak vypadají denní návštěvy u Gerrit Battem a jaký je výhled na budoucnost?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje pod tímto grafem
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| ne 18 Říj | 0 |
| po 19 Říj | 0 |
| út 20 Říj | 0 |
| st 21 Říj | 0 |
| čt 22 Říj | 0 |
| pá 23 Říj | 0 |
| so 24 Říj | 0 |
| ne 25 Říj | 0 |
| po 26 Říj | 0 |
| út 27 Říj | 0 |
| st 28 Říj | 0 |
| čt 29 Říj | 0 |
| pá 30 Říj | 0 |
| so 31 Říj | 0 |
| ne 1 Lis | 0 |
| po 2 Lis | 0 |
| út 3 Lis | 0 |
| st 4 Lis | 0 |
| čt 5 Lis | 0 |
| pá 6 Lis | 0 |
| so 7 Lis | 0 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 0 |
| po 9 Lis (předpověď) | 0 |
| út 10 Lis (předpověď) | 0 |
| st 11 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 0 |
| so 14 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 0 |
| po 16 Lis (předpověď) | 0 |
| út 17 Lis (předpověď) | 0 |
| st 18 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 0 |
| so 21 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 22 Lis (předpověď) | 0 |
| po 23 Lis (předpověď) | 0 |
| út 24 Lis (předpověď) | 0 |
| st 25 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 26 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 27 Lis (předpověď) | 0 |
| so 28 Lis (předpověď) | 0 |
Gerrit Battem: rychlé odpovědi
Které dílo má u Gerrit Battem nejvyšší počet zhlédnutí?
- Je to Stadsgezicht met markt: 400 návštěv, což představuje 33% z celkového počtu zhlédnutí umělce Gerrit Battem. Seznam výše pokračuje až do pořadí č. 7.
Kolik návštěv má Gerrit Battem?
- 1 600 za posledních dvanáct měsíců, z toho 400 na stránce umělce a 1 200 u jednotlivých děl.
Existuje nějaký druh díla od Gerrit Battem, který lidé preferují?
- Ano, Vyvážená (Intenzita barev): 67% návštěv pro 46% katalogu.