Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Georges Rouault na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
Georges Rouault: údaje v několika řádcích
Head of Christ je hvězdou: 1 200 návštěv v posledních dvanácti měsících, což představuje 10% všech zobrazení umělce Georges Rouault. Následují The old king a 'Homo homini lupus'. Součet prohlídek stránky umělce (2 600 prohlídek) a děl (8 900 prohlídek) činí celkem 11 500. Zájem roste, počet návštěv se mezi Srp 2026 a Zář 2026 zvýšil o 40%. Nejlepší měsíc: Čec 2026 (9 100 návštěv). Podle zařízení: počítače (85%), telefony (12%) a tablety (3%). Návštěvy vykazují preferenci pro Zemité tóny (Barevná paleta), což představuje 89% návštěv oproti 64% v katalogu.
Georges Rouault: 10 děl, na která se lidé dívají jako první
Každý níže uvedený dílo byl otevřen skutečnými návštěvníky na ArtsDot.com během posledních dvanácti měsíců. Prvním v pořadí je nejčastěji prohlíženým dílem umělce Georges Rouault.
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Tabulka dat
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Říj 2025
0
0
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
0
0
Čec 2026
1 100
8 000
Srp 2026
400
600
Zář 2026
1 100
300
Kdy jsou díla umělce Georges Rouault prohlížena?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si vybírají návštěvníci Georges Rouault ve srovnání s tím, co vytvořil samotný umělec?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Tabulka dat
Atmosféra
Atmosféra
Díla umělce
Návštěvy
Dramatický
72,7%
70,0%
Elegance
18,2%
23,3%
Zemité tóny
9,1%
1,7%
Eterický
0,0%
3,3%
Pokojný
0,0%
1,7%
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Melancholický
81,8%
70,0%
Reflektivní
9,1%
20,0%
Nostalgický
9,1%
1,7%
Závažný a tklivý
0,0%
3,3%
Duchovní
0,0%
3,3%
Klidná
0,0%
1,7%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
30,0%
41,0%
Měkké stínění
36,0%
41,8%
Střední jas
22,0%
14,8%
Jasná rovnováha
10,0%
2,5%
Luminózní
2,0%
0,0%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
54,0%
37,7%
Jemné odstíny
32,0%
38,5%
Vyvážená jemnost
12,0%
21,3%
Jasná barevná přítomnost
2,0%
2,5%
Sytá barva
0,0%
0,0%
Barevná paleta
Barevná paleta
Díla umělce
Návštěvy
Zemité tóny
64,3%
88,9%
Neutrální tóny
32,1%
5,6%
Tmavé tóny
3,6%
5,6%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
64,0%
54,1%
Vyvážená
32,0%
43,4%
Živobylé
4,0%
2,5%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
14,0%
12,3%
Jemný
10,0%
15,6%
Vyvážený
12,0%
11,5%
Výrazný
18,0%
16,4%
Prohlášení
46,0%
44,3%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
30,0%
37,7%
Jemně promíchaná paleta
10,0%
22,1%
Vyvážená harmonie
14,0%
9,0%
Silná barevná jednotnost
22,0%
16,4%
Jednotná paleta
24,0%
14,8%
Jaké jsou nejlepší díla Georges Rouault měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Tabulka dat
Dílo
Říj 2025
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
The old king
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Jesus on the cross as forgo…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
100
We ... By his death we were…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Femme Affranchie, A Quatorz…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
The Superman
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Christ
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Obeying Until the death and…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
'... when the night came. T…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
0
Bring your death out!
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Eternally scourged
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Jaká zařízení používá publikum umělce Georges Rouault?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Tabulka dat
Zařízení
Návštěvy
Sdílet
počítače
9 800
85,2%
telefony
1 400
12,2%
tablety
300
2,6%
Jakými jazyky mluví publikum umělce Georges Rouault?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Tabulka dat
Jazyk
Návštěvy
Sdílet
korejsky
500
41,7%
dánsky
200
16,7%
španělsky
200
16,7%
italsky
200
16,7%
slovinsky
100
8,3%
Kolik je denních návštěv u Georges Rouault a v následujících třech týdnech?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Tabulka dat
Den
Návštěvy
pá 25 Zář
500
so 26 Zář
200
ne 27 Zář
800
po 28 Zář
100
út 29 Zář
500
st 30 Zář
200
čt 1 Říj
100
pá 2 Říj
100
so 3 Říj
0
ne 4 Říj
300
po 5 Říj
500
út 6 Říj
200
st 7 Říj
200
čt 8 Říj
0
pá 9 Říj
300
so 10 Říj
100
ne 11 Říj
100
po 12 Říj
0
út 13 Říj
100
st 14 Říj
100
čt 15 Říj
0
pá 16 Říj (předpověď)
0
so 17 Říj (předpověď)
0
ne 18 Říj (předpověď)
0
po 19 Říj (předpověď)
0
út 20 Říj (předpověď)
0
st 21 Říj (předpověď)
0
čt 22 Říj (předpověď)
0
pá 23 Říj (předpověď)
0
so 24 Říj (předpověď)
0
ne 25 Říj (předpověď)
0
po 26 Říj (předpověď)
0
út 27 Říj (předpověď)
0
st 28 Říj (předpověď)
0
čt 29 Říj (předpověď)
0
pá 30 Říj (předpověď)
0
so 31 Říj (předpověď)
0
ne 1 Lis (předpověď)
0
po 2 Lis (předpověď)
0
út 3 Lis (předpověď)
0
st 4 Lis (předpověď)
0
čt 5 Lis (předpověď)
0
Časté dotazy o Georges Rouault
Která díla od Georges Rouault si lidé nejčastěji prohlížejí?
Nejprve Head of Christ s 1 200 návštěvami nebo 10% z celkového počtu zhlédnutí. Nad ním je zařazeno 10 děl.
Jak velké je publikum Georges Rouault na ArtsDot.com?
11 500 návštěv za dvanáct měsíců: 2 600 na stránce umělce a 8 900 u jeho děl.
Jaká zařízení přitahují publikum Georges Rouault?
Publikum pochází z počítače (85%), telefony (12%) a tablety (3%); počítače tvoří 85% návštěv.
Která díla Georges Rouault nejlépe odpovídají vkusu návštěvníků?
Díla s tagem Zemité tóny (Barevná paleta) tvoří 89% prohlídek, ačkoliv představují pouze 64% katalogu.