George StubbsStatistiky návštěvnosti a nejvyhledávanější díla
1724
–
1806
Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce George Stubbs na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
Krátká verze pro George Stubbs
Lidé otevírají Lovci svačin se dvěma špendlíky častěji než jakékoliv jiné dílo od George Stubbs: 3 100 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 20% všech zobrazení. Lov Grosvenorův a Lví útok na koně doplňují pódiun. George Stubbs celkem zaznamenal 16 900 návštěv, z toho 2 900 na stránce umělce a 14 000 u jednotlivých děl. Trend roste: v období Zář 2026 bylo o 50% více návštěv než v období Srp 2026. Vrcholem byl Čec 2026 s 11 800 návštěvami. Počet návštěv rozdělený podle počítače (84%), telefony (14%) a tablety (2%). Jedna kategorie vyčnívá: Pokojný (Emoční náboj) si připomíná 36% návštěv, přestože tvoří pouze 19% katalogu.
Top 10: díla, která nejčastěji otevírají lidé umělce George Stubbs
Žebříček založený na skutečných návštěvách, nikoliv na skóre katalogu: 10 děl umělce George Stubbs s nejčastějšími prohlížečemi na ArtsDot.com za posledních dvanáct měsíců.
Jaká je popularita stránky George Stubbs měsíc od měsíce?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje pod tímto grafem
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Říj 2025
0
0
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
200
400
Čec 2026
1 400
10 400
Srp 2026
400
1 400
Zář 2026
900
1 800
Jakou pozornost získávají díla George Stubbs celkově?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaké styly děl přitahují návštěvníky George Stubbs?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje pod tímto grafem
Atmosféra
Atmosféra
Díla umělce
Návštěvy
Pokojný
25,0%
32,4%
Romantický
25,0%
24,8%
Dramatický
18,8%
17,1%
Klidná atmosféra
12,5%
7,6%
Elegance
6,2%
7,6%
Klasické
12,5%
4,8%
Nostalgický
0,0%
4,8%
Zemité tóny
0,0%
0,9%
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Pokojný
18,8%
36,2%
Nostalgický
6,2%
14,3%
Výrazný
18,8%
11,4%
Klidná
12,5%
9,5%
Reflektivní
18,8%
8,6%
Melancholický
12,5%
7,6%
Dramatický
0,0%
4,8%
Romantický
6,2%
3,8%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
26,0%
18,9%
Měkké stínění
34,0%
25,5%
Střední jas
32,0%
46,4%
Jasná rovnováha
6,0%
4,6%
Luminózní
2,0%
4,6%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
38,0%
41,2%
Jemné odstíny
40,0%
21,6%
Vyvážená jemnost
20,0%
35,3%
Jasná barevná přítomnost
2,0%
2,0%
Sytá barva
0,0%
0,0%
Barevná paleta
Barevná paleta
Díla umělce
Návštěvy
Zemité tóny
77,1%
73,8%
Neutrální tóny
17,1%
13,9%
Tmavé tóny
2,9%
6,6%
Monochromní
0,0%
3,3%
Pastelové barvy
2,9%
2,5%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
48,0%
42,5%
Vyvážená
50,0%
55,6%
Živobylé
2,0%
2,0%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
12,0%
15,7%
Jemný
12,0%
3,3%
Vyvážený
6,0%
8,5%
Výrazný
10,0%
9,8%
Prohlášení
60,0%
62,7%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
12,0%
12,4%
Jemně promíchaná paleta
10,0%
5,2%
Vyvážená harmonie
8,0%
3,3%
Silná barevná jednotnost
44,0%
60,1%
Jednotná paleta
26,0%
18,9%
Jak se s sebou srovnávají nejoblíbenější díla umělce George Stubbs v průběhu roku?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje pod tímto grafem
Dílo
Říj 2025
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
Lví útok na koně
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
0
Lovci svačin se dvěma špend…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
800
900
1 000
Lov Grosvenorův
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
0
100
Horse Frightened by a Lion
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
100
A Lion Attacking a Stag
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Tiger
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Horse Devoured by a Lion
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Lion Devouring a Horse
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Lord Grosvenor
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Molly Long-legs with her Jo…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
0
Telefony, tablety nebo počítače: jak je George Stubbs vnímán/a?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Zobrazit údaje pod tímto grafem
Zařízení
Návštěvy
Sdílet
počítače
14 200
84,0%
telefony
2 300
13,6%
tablety
400
2,4%
V jakých jazycích je George Stubbs čtená?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit údaje pod tímto grafem
Jazyk
Návštěvy
Sdílet
maďarsky
500
25,0%
nizozemsky
400
20,0%
japonsky
300
15,0%
portugalsky
200
10,0%
bulharsky
100
5,0%
španělsky
100
5,0%
francouzsky
100
5,0%
gruzínštinou
100
5,0%
rumunsky
100
5,0%
srbsky
100
5,0%
Jak vypadají denní návštěvy u George Stubbs a jaký je výhled na budoucnost?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje pod tímto grafem
Den
Návštěvy
so 26 Zář
0
ne 27 Zář
400
po 28 Zář
200
út 29 Zář
0
st 30 Zář
200
čt 1 Říj
200
pá 2 Říj
400
so 3 Říj
200
ne 4 Říj
300
po 5 Říj
300
út 6 Říj
500
st 7 Říj
300
čt 8 Říj
300
pá 9 Říj
100
so 10 Říj
200
ne 11 Říj
200
po 12 Říj
100
út 13 Říj
200
st 14 Říj
0
čt 15 Říj
500
pá 16 Říj
300
so 17 Říj (předpověď)
100
ne 18 Říj (předpověď)
300
po 19 Říj (předpověď)
200
út 20 Říj (předpověď)
200
st 21 Říj (předpověď)
200
čt 22 Říj (předpověď)
300
pá 23 Říj (předpověď)
300
so 24 Říj (předpověď)
100
ne 25 Říj (předpověď)
300
po 26 Říj (předpověď)
200
út 27 Říj (předpověď)
200
st 28 Říj (předpověď)
200
čt 29 Říj (předpověď)
300
pá 30 Říj (předpověď)
300
so 31 Říj (předpověď)
100
ne 1 Lis (předpověď)
300
po 2 Lis (předpověď)
200
út 3 Lis (předpověď)
200
st 4 Lis (předpověď)
200
čt 5 Lis (předpověď)
300
pá 6 Lis (předpověď)
300
George Stubbs: rychlé odpovědi
Které dílo má u George Stubbs nejvyšší počet zhlédnutí?
Je to Lovci svačin se dvěma špendlíky: 3 100 návštěv, což představuje 20% z celkového počtu zhlédnutí umělce George Stubbs. Seznam výše pokračuje až do pořadí č. 10.
Kolik návštěv má George Stubbs?
16 900 za posledních dvanáct měsíců, z toho 2 900 na stránce umělce a 14 000 u jednotlivých děl.
Prohlížejí se lidé na díla George Stubbs na telefonu nebo na počítači?
Obě: podíl návštěv podle počítače (84%), telefony (14%) a tablety (2%); vede počítače s podílem 84%.
Existuje nějaký druh díla od George Stubbs, který lidé preferují?
Ano, Pokojný (Emoční náboj): 36% návštěv pro 19% katalogu.