Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce George Race na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
George Race: údaje v několika řádcích
'Request' LT629 je hvězdou: 200 návštěv v posledních dvanácti měsících, což představuje 17% všech zobrazení umělce George Race. Následují 'John and Norah' LT203 a 'Devon County' LT526. Součet prohlídek stránky umělce (500 prohlídek) a děl (1 000 prohlídek) činí celkem 1 500. Zájem klesl o 100% v období od Srp 2026 do Zář 2026. Nejlepší měsíc: Čec 2026 (1 200 návštěv). Návštěvy vykazují preferenci pro Jasná rovnováha (Jasnost světla), což představuje 75% návštěv oproti 50% v katalogu.
George Race: 10 děl, na která se lidé dívají jako první
Každý níže uvedený dílo byl otevřen skutečnými návštěvníky na ArtsDot.com během posledních dvanácti měsíců. Prvním v pořadí je nejčastěji prohlíženým dílem umělce George Race.
-
1
'Request' LT629, 1906
200 návštěv · 16,7%
-
2
'John and Norah' LT203, 1924
200 návštěv · 16,7%
-
3
'Devon County' LT526, 1921
100 návštěv · 8,3%
-
4
'Smilax' LT594, 1911
100 návštěv · 8,3%
-
5
'East Briton' LT447, 1921
100 návštěv · 8,3%
-
6
'Shipmates' LT1134, 1925
100 návštěv · 8,3%
-
7
'Renovate' LT307, 1910
100 návštěv · 8,3%
-
8
The Lowestoft Trawler 'Fearless', 1911
100 návštěv · 8,3%
-
9
The 'Dominican', GY406, 1899
100 návštěv · 8,3%
-
10
The 'Bermuda', GY56, 1905
100 návštěv · 8,3%
Kdy lidé navštěvují stránku George Race?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Tabulka dat
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 100 |
| Čec 2026 | 300 | 900 |
| Srp 2026 | 200 | 0 |
| Zář 2026 | 0 | 0 |
Kdy jsou díla umělce George Race prohlížena?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si vybírají návštěvníci George Race ve srovnání s tím, co vytvořil samotný umělec?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Tabulka dat
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 2,1% | 0,0% |
| Měkké stínění | 2,1% | 0,0% |
| Střední jas | 35,4% | 25,0% |
| Jasná rovnováha | 50,0% | 75,0% |
| Luminózní | 10,4% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 33,3% | 50,0% |
| Jemné odstíny | 35,4% | 16,7% |
| Vyvážená jemnost | 27,1% | 33,3% |
| Jasná barevná přítomnost | 4,2% | 0,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Neutrální tóny | 91,9% | 100,0% |
| Tmavé tóny | 2,7% | 0,0% |
| Zemité tóny | 2,7% | 0,0% |
| Přírodní motivy | 2,7% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 22,9% | 33,3% |
| Vyvážená | 64,6% | 33,3% |
| Živobylé | 12,5% | 33,3% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 4,2% | 0,0% |
| Jemný | 6,2% | 0,0% |
| Vyvážený | 8,3% | 16,7% |
| Výrazný | 25,0% | 16,7% |
| Prohlášení | 56,2% | 66,7% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 31,2% | 16,7% |
| Jemně promíchaná paleta | 25,0% | 41,7% |
| Vyvážená harmonie | 14,6% | 0,0% |
| Silná barevná jednotnost | 25,0% | 25,0% |
| Jednotná paleta | 4,2% | 16,7% |
Jaké jsou nejlepší díla George Race měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Tabulka dat
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 'Devon County' LT526 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| 'Request' LT629 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| 'Laburnum' LT1051 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 'Vigilant' LT1025 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 'Mary Adeline' LT650 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 'Shipmates' LT1134 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| 'Smilax' LT594 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 'Incentive' LT581 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fishing Smack, GY732 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 'Bountiful' LT1151 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Jakými jazyky mluví publikum umělce George Race?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Kolik je denních návštěv u George Race a v následujících třech týdnech?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Tabulka dat
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| po 21 Zář | 0 |
| út 22 Zář | 0 |
| st 23 Zář | 0 |
| čt 24 Zář | 0 |
| pá 25 Zář | 0 |
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 100 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 100 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 100 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj (předpověď) | 0 |
| út 13 Říj (předpověď) | 0 |
| st 14 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 15 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 16 Říj (předpověď) | 0 |
| so 17 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 0 |
| po 19 Říj (předpověď) | 0 |
| út 20 Říj (předpověď) | 0 |
| st 21 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 100 |
| so 24 Říj (předpověď) | 100 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 100 |
| po 26 Říj (předpověď) | 0 |
| út 27 Říj (předpověď) | 0 |
| st 28 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 100 |
| so 31 Říj (předpověď) | 100 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 100 |
Časté dotazy o George Race
Která díla od George Race si lidé nejčastěji prohlížejí?
- Nejprve 'Request' LT629 s 200 návštěvami nebo 17% z celkového počtu zhlédnutí. Nad ním je zařazeno 10 děl.
Jak velké je publikum George Race na ArtsDot.com?
- 1 500 návštěv za dvanáct měsíců: 500 na stránce umělce a 1 000 u jeho děl.
Která díla George Race nejlépe odpovídají vkusu návštěvníků?
- Díla s tagem Jasná rovnováha (Jasnost světla) tvoří 75% prohlídek, ačkoliv představují pouze 50% katalogu.