Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce George Henry na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
George Henry v kostku
Za posledních dvanáct měsíců byl dílem s nejvyšším počtem zhlédnutí u umělce George Henry na ArtsDot.com dílo The Druids Bringing in the Mistletoe: 600 návštěv, což představuje 18% všech zhlédnutí děl tohoto umělce. Následuje jich Japanese Lady with a Fan a Gloamin'. Celkem bylo zaznamenáno 3 600 návštěv u George Henry: 400 návštěv stránky umělce a 3 200 návštěv stránek jednotlivých děl. Zánikající pozornost roste: počet návštěv vzrostl o 200% v období od Srp 2026 do Zář 2026. Neaktivnějším měsícem byl Čec 2026 s 3 200 návštěvami. Uživatelé prohlížejí na počítače (75%), telefony (19%) a tablety (6%). Návštěvníci mají sklon k Vyvážená jemnost (Nasycení barev): 59% návštěv směřovalo k dílům tohoto typu, která tvoří 30% katalogu umělce.
10 nejvíce prohlížených děl umělce George Henry
Toto je 10 děl umělce George Henry, která byla na ArtsDot.com za posledních dvanáct měsíců nejčastěji otevína, seřazených od těch nejvíce prohlédnutých.
-
1
The Druids Bringing in the Mistletoe, 1890
600 návštěv · 17,6%
-
2
Japanese Lady with a Fan, 1894
300 návštěv · 8,8%
-
3
Gloamin', 1889
300 návštěv · 8,8%
-
4
In a Japanese Garden, 1894
200 návštěv · 5,9%
-
5
Mrs Younger, 1903
200 návštěv · 5,9%
-
6
Hikers at Goodwood Downs, West Sussex
200 návštěv · 5,9%
-
7
Ladies by a Loch
200 návštěv · 5,9%
-
8
Japanese Beauty, 1894
200 návštěv · 5,9%
-
9
The Hedgecutter, 1886
100 návštěv · 2,9%
-
10
Geisha Girl, 1894
100 návštěv · 2,9%
Kolik lidí měsíčně navštěvuje stránku George Henry?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 400 | 2 800 |
| Srp 2026 | 0 | 100 |
| Zář 2026 | 0 | 300 |
Jak často jsou prohlíženy díla autora George Henry?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaké díla si vybírají návštěvníci George Henry?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 44,0% | 29,4% |
| Měkké stínění | 28,0% | 50,0% |
| Střední jas | 14,0% | 5,9% |
| Jasná rovnováha | 14,0% | 14,7% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 38,0% | 17,6% |
| Jemné odstíny | 24,0% | 20,6% |
| Vyvážená jemnost | 30,0% | 58,8% |
| Jasná barevná přítomnost | 8,0% | 2,9% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 69,4% | 72,7% |
| Neutrální tóny | 19,4% | 22,7% |
| Tmavé tóny | 5,6% | 4,5% |
| Monochromní | 2,8% | 0,0% |
| Přírodní motivy | 2,8% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 42,0% | 29,4% |
| Vyvážená | 46,0% | 55,9% |
| Živobylé | 12,0% | 14,7% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 24,0% | 14,7% |
| Jemný | 28,0% | 26,5% |
| Vyvážený | 14,0% | 8,8% |
| Výrazný | 8,0% | 11,8% |
| Prohlášení | 26,0% | 38,2% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 12,0% | 11,8% |
| Jemně promíchaná paleta | 16,0% | 29,4% |
| Vyvážená harmonie | 16,0% | 2,9% |
| Silná barevná jednotnost | 44,0% | 47,1% |
| Jednotná paleta | 12,0% | 8,8% |
Která díla umělce George Henry jsou nejčastěji prohlížena měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Druids Bringing in the… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 600 | 0 | 0 |
| East and West | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Geisha Girl | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Japanese Lady with a Fan | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 200 |
| Gloamin' | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 100 | 0 |
| Landscape with Rainbow | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Grey Hat | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Feather Boa | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Lady with a Green Scarf | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Marion N. Parker | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Jaká zařízení používají návštěvníci George Henry?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Zobrazit údaje
| Zařízení | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| počítače | 2 700 | 75,0% |
| telefony | 700 | 19,4% |
| tablety | 200 | 5,6% |
Jakými jazyky se používají návštěvníci George Henry?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Kolik návštěv má George Henry denně a co následuje poté?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| pá 25 Zář | 0 |
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 100 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj | 0 |
| út 13 Říj | 0 |
| st 14 Říj | 0 |
| čt 15 Říj | 0 |
| pá 16 Říj (předpověď) | 0 |
| so 17 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 0 |
| po 19 Říj (předpověď) | 0 |
| út 20 Říj (předpověď) | 0 |
| st 21 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 0 |
| po 26 Říj (předpověď) | 0 |
| út 27 Říj (předpověď) | 0 |
| st 28 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 0 |
| po 2 Lis (předpověď) | 0 |
| út 3 Lis (předpověď) | 0 |
| st 4 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 5 Lis (předpověď) | 0 |
Otázky týkající se George Henry na ArtsDot.com
Která díla umělce George Henry jsou nejoblíbenější?
- Nejobliíbenějším dílem je The Druids Bringing in the Mistletoe se 600 návštěvami (18% všech zobrazení umělce George Henry). Výše uvedené pořadí obsahuje 10 nejvíce prohlížených děl.
Kolik lidí se dívá na George Henry na ArtsDot.com?
- Za posledních dvanáct měsíců získal/a George Henry celkem 3 600 návštěv: 400 na stránce umělce a 3 200 na stránkách jednotlivých děl.
Na jakých zařízeních se pohybují návštěvníci George Henry?
- Většinou na počítače (75%), telefony (19%) a tablety (6%): 75% návštěv pochází z zařízení počítače.
Jaké díla preferují návštěvníci George Henry?
- Preferují Vyvážená jemnost (Nasycení barev): 59% návštěv oproti 30% v katalogu umělce.