George Grosz Statistiky návštěvnosti a nejvyhledávanější díla

1893 – 1959

Co najdete na této stránce?

Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce George Grosz na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.

Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.

Krátká verze pro George Grosz

Lidé otevírají Pillars of Society častěji než jakékoliv jiné dílo od George Grosz: 15 300 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 33% všech zobrazení. Úsvit Slunce a Město doplňují pódiun. George Grosz celkem zaznamenal 34 800 návštěv, z toho 10 400 na stránce umělce a 24 400 u jednotlivých děl. Trend roste: v období Zář 2026 bylo o 127% více návštěv než v období Srp 2026. Vrcholem byl Čec 2026 s 24 300 návštěvami. Webové stránky byly čteny v německy (26%), anglicky (19%) a francouzsky (13%). Publikum je rozmístěno v Německo (28%), Itálie (14%) a Francie (11%). Počet návštěv rozdělený podle počítače (69%), telefony (24%) a tablety (7%). Jedna kategorie vyčnívá: Prohlášení (Kontrast) si připomíná 50% návštěv, přestože tvoří pouze 12% katalogu.

Top 10: díla, která nejčastěji otevírají lidé umělce George Grosz

Žebříček založený na skutečných návštěvách, nikoliv na skóre katalogu: 10 děl umělce George Grosz s nejčastějšími prohlížečemi na ArtsDot.com za posledních dvanáct měsíců.

  1. Pillars of Society 1 Pillars of Society, 1926 15 300 návštěv · 32,6%
  2. Úsvit Slunce 2 Úsvit Slunce, 1926 4 700 návštěv · 10,0%
  3. Město 3 Město, 1917 2 300 návštěv · 4,9%
  4. Kain nebo Hitler v pekle 4 Kain nebo Hitler v pekle, 1944 1 600 návštěv · 3,4%
  5. Explosion 5 Explosion, 1917 1 200 návštěv · 2,6%
  6. Erotic scene 6 Erotic scene 1 200 návštěv · 2,6%
  7. Pit, The 7 Pit, The, 1946 1 000 návštěv · 2,1%
  8. Café 1 8 Café 1 800 návštěv · 1,7%
  9. The Gray Day 9 The Gray Day, 1921 600 návštěv · 1,3%
  10. Suicide 10 Suicide, 1916 600 návštěv · 1,3%

Jaká je popularita stránky George Grosz měsíc od měsíce?

Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.

Zobrazit údaje pod tímto grafem
MěsícProfil umělceStránky děl
Říj 202500
Lis 202500
Pro 202500
Led 202600
Úno 202600
Bře 202600
Dub 202600
Kvě 202600
Čen 2026100600
Čec 20263 80020 500
Srp 20267002 300
Zář 20265 8001 000

Jakou pozornost získávají díla George Grosz celkově?

Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.

Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.

Jak se s sebou srovnávají nejoblíbenější díla umělce George Grosz v průběhu roku?

Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.

Zobrazit údaje pod tímto grafem
DíloŘíj 2025Lis 2025Pro 2025Led 2026Úno 2026Bře 2026Dub 2026Kvě 2026Čen 2026Čec 2026Srp 2026Zář 2026
Kain nebo Hitler v pekle00000000030000
Úsvit Slunce0000000001 90000
Město0000000003000600
Pillars of Society0000000003 000200100
Pit, The0000000003004000
The Agitator00000000030000
The Burial0000000001001000
Daum marries her pedantic a…000000000000
Interrogation00000000010000
Der Dank des Vaterlands (Th…00000000020000

Telefony, tablety nebo počítače: jak je George Grosz vnímán/a?

Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.

Zobrazit údaje pod tímto grafem
ZařízeníNávštěvySdílet
počítače24 10069,3%
telefony8 30023,9%
tablety2 4006,9%

V jakých jazycích je George Grosz čtená?

Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.

Zobrazit údaje pod tímto grafem
JazykNávštěvySdílet
německy3 60026,5%
anglicky2 60019,1%
francouzsky1 80013,2%
italsky9006,6%
španělsky8005,9%
polsky7005,1%
portugalsky7005,1%
Chinese6004,4%
korejsky4002,9%
švédsky4002,9%

Jak vypadají denní návštěvy u George Grosz a jaký je výhled na budoucnost?

Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.

Zobrazit údaje pod tímto grafem
DenNávštěvy
so 26 Zář900
ne 27 Zář1 500
po 28 Zář1 300
út 29 Zář2 300
st 30 Zář800
čt 1 Říj2 400
pá 2 Říj2 100
so 3 Říj1 000
ne 4 Říj1 600
po 5 Říj1 200
út 6 Říj1 300
st 7 Říj1 600
čt 8 Říj1 800
pá 9 Říj1 800
so 10 Říj2 500
ne 11 Říj2 300
po 12 Říj7 500
út 13 Říj2 600
st 14 Říj2 100
čt 15 Říj1 700
pá 16 Říj2 400
so 17 Říj (předpověď)2 600
ne 18 Říj (předpověď)3 200
po 19 Říj (předpověď)5 900
út 20 Říj (předpověď)3 700
st 21 Říj (předpověď)2 700
čt 22 Říj (předpověď)3 500
pá 23 Říj (předpověď)3 700
so 24 Říj (předpověď)3 000
ne 25 Říj (předpověď)3 600
po 26 Říj (předpověď)6 700
út 27 Říj (předpověď)4 200
st 28 Říj (předpověď)3 000
čt 29 Říj (předpověď)4 000
pá 30 Říj (předpověď)4 200
so 31 Říj (předpověď)3 300
ne 1 Lis (předpověď)4 000
po 2 Lis (předpověď)7 500
út 3 Lis (předpověď)4 600
st 4 Lis (předpověď)3 400
čt 5 Lis (předpověď)4 400
pá 6 Lis (předpověď)4 700

George Grosz: rychlé odpovědi

Které dílo má u George Grosz nejvyšší počet zhlédnutí?

Je to Pillars of Society: 15 300 návštěv, což představuje 33% z celkového počtu zhlédnutí umělce George Grosz. Seznam výše pokračuje až do pořadí č. 10.

Kolik návštěv má George Grosz?

34 800 za posledních dvanáct měsíců, z toho 10 400 na stránce umělce a 24 400 u jednotlivých děl.

Prohlížejí se lidé na díla George Grosz na telefonu nebo na počítači?

Obě: podíl návštěv podle počítače (69%), telefony (24%) a tablety (7%); vede počítače s podílem 69%.

Čtou si lidé o George Grosz v několika jazycích?

Ano: německy (26%), anglicky (19%) a francouzsky (13%). Nejčastější jazyk je německy s podílem 26%.

Existuje nějaký druh díla od George Grosz, který lidé preferují?

Ano, Prohlášení (Kontrast): 50% návštěv pro 12% katalogu.