Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce George Gregory na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Krátká verze pro George Gregory
Lidé otevírají Off The Needles častěji než jakékoliv jiné dílo od George Gregory: 200 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 12% všech zobrazení. Salvaging The Wreck a The Foundering of the S.S. You-Yangs doplňují pódiun. George Gregory celkem zaznamenal 6 300 návštěv, z toho 4 800 na stránce umělce a 1 500 u jednotlivých děl. Trend mírně klesá: v období Říj 2026 bylo o 55% méně návštěv než v období Zář 2026. Vrcholem byl Čec 2026 s 3 200 návštěvami. Počet návštěv rozdělený podle počítače (73%), telefony (21%) a tablety (6%). Jedna kategorie vyčnívá: Tmavé tóny (Barevná paleta) si připomíná 33% návštěv, přestože tvoří pouze 18% katalogu.
Top 10: díla, která nejčastěji otevírají lidé umělce George Gregory
Žebříček založený na skutečných návštěvách, nikoliv na skóre katalogu: 10 děl umělce George Gregory s nejčastějšími prohlížečemi na ArtsDot.com za posledních dvanáct měsíců.
-
1
Off The Needles
200 návštěv · 12,5%
-
2
Salvaging The Wreck
200 návštěv · 12,5%
-
3
The Foundering of the S.S. You-Yangs
200 návštěv · 12,5%
-
4
Sail And Steam By Moonlight
200 návštěv · 12,5%
-
5
Vollendam Holland
200 návštěv · 12,5%
-
6
Cowes, Isle of Wight
200 návštěv · 12,5%
-
7
Running Down The Channel In A Fair Wind As She Clears The Stern Of The Ferry
100 návštěv · 6,2%
-
8
Marine Painting
100 návštěv · 6,2%
-
9
The Royal Naval Review
100 návštěv · 6,2%
-
10
A Quiet Harbour
100 návštěv · 6,2%
Jaká je popularita stránky George Gregory měsíc od měsíce?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje pod tímto grafem
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 300 | 0 |
| Čec 2026 | 2 300 | 900 |
| Srp 2026 | 800 | 400 |
| Zář 2026 | 900 | 200 |
| Říj 2026 | 500 | 0 |
Jakou pozornost získávají díla George Gregory celkově?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaké styly děl přitahují návštěvníky George Gregory?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje pod tímto grafem
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 14,3% | 25,0% |
| Měkké stínění | 7,1% | 0,0% |
| Střední jas | 42,9% | 50,0% |
| Jasná rovnováha | 35,7% | 25,0% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 50,0% | 50,0% |
| Jemné odstíny | 14,3% | 18,8% |
| Vyvážená jemnost | 21,4% | 18,8% |
| Jasná barevná přítomnost | 14,3% | 12,5% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Neutrální tóny | 63,6% | 50,0% |
| Tmavé tóny | 18,2% | 33,3% |
| Zemité tóny | 18,2% | 16,7% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 28,6% | 25,0% |
| Vyvážená | 35,7% | 43,8% |
| Živobylé | 35,7% | 31,2% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 21,4% | 25,0% |
| Jemný | 28,6% | 31,2% |
| Vyvážený | 14,3% | 6,2% |
| Výrazný | 0,0% | 0,0% |
| Prohlášení | 35,7% | 37,5% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 14,3% | 18,8% |
| Jemně promíchaná paleta | 0,0% | 0,0% |
| Vyvážená harmonie | 7,1% | 12,5% |
| Silná barevná jednotnost | 57,1% | 62,5% |
| Jednotná paleta | 21,4% | 6,2% |
Jak se s sebou srovnávají nejoblíbenější díla umělce George Gregory v průběhu roku?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje pod tímto grafem
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cowes, Isle of Wight | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| Vollendam Holland | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| A Quiet Harbour | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| The Mull Of Cantyre | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sail And Steam By Moonlight | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| The Royal Naval Review | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Marine Painting | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Wreck of the Star of Greece | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Foundering of the S.S.… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Shipping Off Ryde | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Telefony, tablety nebo počítače: jak je George Gregory vnímán/a?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Zobrazit údaje pod tímto grafem
| Zařízení | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| počítače | 4 600 | 73,0% |
| telefony | 1 300 | 20,6% |
| tablety | 400 | 6,3% |
V jakých jazycích je George Gregory čtená?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit údaje pod tímto grafem
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| anglicky | 400 | 100,0% |
Jak vypadají denní návštěvy u George Gregory a jaký je výhled na budoucnost?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje pod tímto grafem
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| st 14 Říj | 0 |
| čt 15 Říj | 0 |
| pá 16 Říj | 100 |
| so 17 Říj | 0 |
| ne 18 Říj | 0 |
| po 19 Říj | 0 |
| út 20 Říj | 0 |
| st 21 Říj | 0 |
| čt 22 Říj | 0 |
| pá 23 Říj | 0 |
| so 24 Říj | 0 |
| ne 25 Říj | 0 |
| po 26 Říj | 0 |
| út 27 Říj | 100 |
| st 28 Říj | 0 |
| čt 29 Říj | 0 |
| pá 30 Říj | 100 |
| so 31 Říj | 0 |
| ne 1 Lis | 0 |
| po 2 Lis | 0 |
| út 3 Lis | 0 |
| st 4 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 5 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 6 Lis (předpověď) | 100 |
| so 7 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 0 |
| po 9 Lis (předpověď) | 0 |
| út 10 Lis (předpověď) | 0 |
| st 11 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 100 |
| so 14 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 0 |
| po 16 Lis (předpověď) | 0 |
| út 17 Lis (předpověď) | 0 |
| st 18 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 100 |
| so 21 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 22 Lis (předpověď) | 0 |
| po 23 Lis (předpověď) | 0 |
| út 24 Lis (předpověď) | 0 |
George Gregory: rychlé odpovědi
Které dílo má u George Gregory nejvyšší počet zhlédnutí?
- Je to Off The Needles: 200 návštěv, což představuje 12% z celkového počtu zhlédnutí umělce George Gregory. Seznam výše pokračuje až do pořadí č. 10.
Kolik návštěv má George Gregory?
- 6 300 za posledních dvanáct měsíců, z toho 4 800 na stránce umělce a 1 500 u jednotlivých děl.
Prohlížejí se lidé na díla George Gregory na telefonu nebo na počítači?
- Obě: podíl návštěv podle počítače (73%), telefony (21%) a tablety (6%); vede počítače s podílem 73%.
Existuje nějaký druh díla od George Gregory, který lidé preferují?
- Ano, Tmavé tóny (Barevná paleta): 33% návštěv pro 18% katalogu.