Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce George Fuller na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Krátká verze pro George Fuller
Lidé otevírají Portrait of Mrs. Aaron Fuller častěji než jakékoliv jiné dílo od George Fuller: 100 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 50% všech zobrazení. Nydia doplňují pódiun. George Fuller celkem zaznamenal 800 návštěv, z toho 700 na stránce umělce a 100 u jednotlivých děl. Trend mírně klesá: v období Říj 2026 bylo o 100% méně návštěv než v období Zář 2026. Vrcholem byl Čec 2026 s 500 návštěvami. Jedna kategorie vyčnívá: Eterický (Atmosféra) si připomíná 100% návštěv, přestože tvoří pouze 12% katalogu.
Top 2: díla, která nejčastěji otevírají lidé umělce George Fuller
Žebříček založený na skutečných návštěvách, nikoliv na skóre katalogu: 2 děl umělce George Fuller s nejčastějšími prohlížečemi na ArtsDot.com za posledních dvanáct měsíců.
Jaká je popularita stránky George Fuller měsíc od měsíce?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje pod tímto grafem
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 400 | 100 |
| Srp 2026 | 100 | 0 |
| Zář 2026 | 200 | 0 |
| Říj 2026 | 0 | 0 |
Jakou pozornost získávají díla George Fuller celkově?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaké styly děl přitahují návštěvníky George Fuller?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje pod tímto grafem
| Atmosféra | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Dramatický | 43,8% | 0,0% |
| Eterický | 12,5% | 100,0% |
| Nostalgický | 18,8% | 0,0% |
| Klasické | 6,2% | 0,0% |
| Zemité tóny | 6,2% | 0,0% |
| Mystický | 6,2% | 0,0% |
| Pokojný | 6,2% | 0,0% |
| Emoční náboj | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Závažný a tklivý | 37,5% | 0,0% |
| Melancholický | 18,8% | 100,0% |
| Reflektivní | 25,0% | 0,0% |
| Eterický | 6,2% | 0,0% |
| Nostalgický | 6,2% | 0,0% |
| Pokojný | 6,2% | 0,0% |
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 62,9% | 100,0% |
| Měkké stínění | 20,0% | 0,0% |
| Střední jas | 14,3% | 0,0% |
| Jasná rovnováha | 0,0% | 0,0% |
| Luminózní | 2,9% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 42,9% | 50,0% |
| Jemné odstíny | 20,0% | 50,0% |
| Vyvážená jemnost | 22,9% | 0,0% |
| Jasná barevná přítomnost | 14,3% | 0,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 54,3% | 50,0% |
| Vyvážená | 31,4% | 50,0% |
| Živobylé | 14,3% | 0,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 37,1% | 0,0% |
| Jemný | 20,0% | 50,0% |
| Vyvážený | 17,1% | 50,0% |
| Výrazný | 17,1% | 0,0% |
| Prohlášení | 8,6% | 0,0% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 2,9% | 0,0% |
| Jemně promíchaná paleta | 0,0% | 0,0% |
| Vyvážená harmonie | 5,7% | 0,0% |
| Silná barevná jednotnost | 11,4% | 50,0% |
| Jednotná paleta | 80,0% | 50,0% |
Jak se s sebou srovnávají nejoblíbenější díla umělce George Fuller v průběhu roku?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje pod tímto grafem
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| John Quincy Adams Ward | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Self Portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| George Fuller Self-Portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Head of a Boy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ideal Head of a Boy (George… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| By the Wayside | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ideal Head | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Henry Ware Sr. (1764-1845),… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| And She Was a Witch | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Agnes Gordon Cochran Higgin… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V jakých jazycích je George Fuller čtená?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Jak vypadají denní návštěvy u George Fuller a jaký je výhled na budoucnost?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje pod tímto grafem
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| pá 16 Říj | 0 |
| so 17 Říj | 0 |
| ne 18 Říj | 0 |
| po 19 Říj | 0 |
| út 20 Říj | 0 |
| st 21 Říj | 0 |
| čt 22 Říj | 0 |
| pá 23 Říj | 0 |
| so 24 Říj | 0 |
| ne 25 Říj | 0 |
| po 26 Říj | 0 |
| út 27 Říj | 0 |
| st 28 Říj | 0 |
| čt 29 Říj | 0 |
| pá 30 Říj | 0 |
| so 31 Říj | 0 |
| ne 1 Lis | 0 |
| po 2 Lis | 0 |
| út 3 Lis | 0 |
| st 4 Lis | 0 |
| čt 5 Lis | 0 |
| pá 6 Lis (předpověď) | 0 |
| so 7 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 0 |
| po 9 Lis (předpověď) | 0 |
| út 10 Lis (předpověď) | 0 |
| st 11 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 0 |
| so 14 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 0 |
| po 16 Lis (předpověď) | 0 |
| út 17 Lis (předpověď) | 0 |
| st 18 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 0 |
| so 21 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 22 Lis (předpověď) | 0 |
| po 23 Lis (předpověď) | 0 |
| út 24 Lis (předpověď) | 0 |
| st 25 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 26 Lis (předpověď) | 0 |
George Fuller: rychlé odpovědi
Které dílo má u George Fuller nejvyšší počet zhlédnutí?
- Je to Portrait of Mrs. Aaron Fuller: 100 návštěv, což představuje 50% z celkového počtu zhlédnutí umělce George Fuller. Seznam výše pokračuje až do pořadí č. 2.
Kolik návštěv má George Fuller?
- 800 za posledních dvanáct měsíců, z toho 700 na stránce umělce a 100 u jednotlivých děl.
Existuje nějaký druh díla od George Fuller, který lidé preferují?
- Ano, Eterický (Atmosféra): 100% návštěv pro 12% katalogu.