Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Geoff Hunt na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Geoff Hunt: údaje v několika řádcích
'Endeavour' Leaving Plymouth je hvězdou: 1 200 návštěv v posledních dvanácti měsících, což představuje 46% všech zobrazení umělce Geoff Hunt. Následují Desolation Island a Oil painting of the Mary Rose warship sinking in the Solent. Součet prohlídek stránky umělce (100 prohlídek) a děl (1 200 prohlídek) činí celkem 1 300. Zájem klesl o 67% v období od Zář 2026 do Říj 2026. Nejlepší měsíc: Čec 2026 (800 návštěv). Návštěvy vykazují preferenci pro Jasná rovnováha (Jasnost světla), což představuje 88% návštěv oproti 69% v katalogu.
Geoff Hunt: 9 děl, na která se lidé dívají jako první
Každý níže uvedený dílo byl otevřen skutečnými návštěvníky na ArtsDot.com během posledních dvanácti měsíců. Prvním v pořadí je nejčastěji prohlíženým dílem umělce Geoff Hunt.
-
1
'Endeavour' Leaving Plymouth, 1768
1 200 návštěv · 46,2%
-
2
Desolation Island
400 návštěv · 15,4%
-
3
Oil painting of the Mary Rose warship sinking in the Solent, 2012
300 návštěv · 11,5%
-
4
HMS 'Surprise'
200 návštěv · 7,7%
-
5
The Ionian Mission
100 návštěv · 3,8%
-
6
Reverse of the Medal
100 návštěv · 3,8%
-
7
Letter of Marque
100 návštěv · 3,8%
-
8
Mauritius Command
100 návštěv · 3,8%
-
9
Master and Commander
100 návštěv · 3,8%
Kdy lidé navštěvují stránku Geoff Hunt?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Tabulka dat
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 100 | 700 |
| Srp 2026 | 0 | 100 |
| Zář 2026 | 0 | 300 |
| Říj 2026 | 0 | 100 |
Kdy jsou díla umělce Geoff Hunt prohlížena?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si vybírají návštěvníci Geoff Hunt ve srovnání s tím, co vytvořil samotný umělec?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Tabulka dat
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 0,0% | 0,0% |
| Měkké stínění | 0,0% | 0,0% |
| Střední jas | 15,4% | 7,7% |
| Jasná rovnováha | 69,2% | 88,5% |
| Luminózní | 15,4% | 3,9% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 69,2% | 50,0% |
| Jemné odstíny | 30,8% | 50,0% |
| Vyvážená jemnost | 0,0% | 0,0% |
| Jasná barevná přítomnost | 0,0% | 0,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 15,4% | 26,9% |
| Vyvážená | 84,6% | 73,1% |
| Živobylé | 0,0% | 0,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 7,7% | 11,5% |
| Jemný | 7,7% | 7,7% |
| Vyvážený | 23,1% | 7,7% |
| Výrazný | 30,8% | 50,0% |
| Prohlášení | 30,8% | 23,1% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 53,8% | 23,1% |
| Jemně promíchaná paleta | 15,4% | 26,9% |
| Vyvážená harmonie | 0,0% | 0,0% |
| Silná barevná jednotnost | 30,8% | 50,0% |
| Jednotná paleta | 0,0% | 0,0% |
Jaké jsou nejlepší díla Geoff Hunt měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Tabulka dat
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Desolation Island | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 |
| 'Endeavour' Leaving Plymouth | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 100 | 100 |
| Mauritius Command | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Master and Commander | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Post Captain | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Letter of Marque | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| HMS 'Surprise' | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Fortune of War | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Oil painting of the Mary Ro… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 | 0 |
| Reverse of the Medal | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
Jakými jazyky mluví publikum umělce Geoff Hunt?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Kolik je denních návštěv u Geoff Hunt a v následujících třech týdnech?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Tabulka dat
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| so 17 Říj | 0 |
| ne 18 Říj | 0 |
| po 19 Říj | 0 |
| út 20 Říj | 0 |
| st 21 Říj | 0 |
| čt 22 Říj | 0 |
| pá 23 Říj | 0 |
| so 24 Říj | 0 |
| ne 25 Říj | 0 |
| po 26 Říj | 0 |
| út 27 Říj | 0 |
| st 28 Říj | 0 |
| čt 29 Říj | 0 |
| pá 30 Říj | 0 |
| so 31 Říj | 0 |
| ne 1 Lis | 0 |
| po 2 Lis | 0 |
| út 3 Lis | 0 |
| st 4 Lis | 0 |
| čt 5 Lis | 0 |
| pá 6 Lis | 0 |
| so 7 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 0 |
| po 9 Lis (předpověď) | 0 |
| út 10 Lis (předpověď) | 0 |
| st 11 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 0 |
| so 14 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 0 |
| po 16 Lis (předpověď) | 0 |
| út 17 Lis (předpověď) | 0 |
| st 18 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 0 |
| so 21 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 22 Lis (předpověď) | 0 |
| po 23 Lis (předpověď) | 0 |
| út 24 Lis (předpověď) | 0 |
| st 25 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 26 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 27 Lis (předpověď) | 0 |
Časté dotazy o Geoff Hunt
Která díla od Geoff Hunt si lidé nejčastěji prohlížejí?
- Nejprve 'Endeavour' Leaving Plymouth s 1 200 návštěvami nebo 46% z celkového počtu zhlédnutí. Nad ním je zařazeno 9 děl.
Jak velké je publikum Geoff Hunt na ArtsDot.com?
- 1 300 návštěv za dvanáct měsíců: 100 na stránce umělce a 1 200 u jeho děl.
Která díla Geoff Hunt nejlépe odpovídají vkusu návštěvníků?
- Díla s tagem Jasná rovnováha (Jasnost světla) tvoří 88% prohlídek, ačkoliv představují pouze 69% katalogu.