Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Gaetano Gandolfi na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Krátká verze pro Gaetano Gandolfi
Lidé otevírají Joseph's Dream častěji než jakékoliv jiné dílo od Gaetano Gandolfi: 200 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 29% všech zobrazení. Ulysses escape from Circe a Allegory of Wealth doplňují pódiun. Gaetano Gandolfi celkem zaznamenal 700 návštěv, z toho 200 na stránce umělce a 500 u jednotlivých děl. Trend mírně klesá: v období Zář 2026 bylo o 100% méně návštěv než v období Srp 2026. Vrcholem byl Čec 2026 s 600 návštěvami. Jedna kategorie vyčnívá: Jemné odstíny (Nasycení barev) si připomíná 57% návštěv, přestože tvoří pouze 23% katalogu.
Top 5: díla, která nejčastěji otevírají lidé umělce Gaetano Gandolfi
Žebříček založený na skutečných návštěvách, nikoliv na skóre katalogu: 5 děl umělce Gaetano Gandolfi s nejčastějšími prohlížečemi na ArtsDot.com za posledních dvanáct měsíců.
Jaká je popularita stránky Gaetano Gandolfi měsíc od měsíce?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje pod tímto grafem
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 100 | 500 |
| Srp 2026 | 100 | 0 |
| Zář 2026 | 0 | 0 |
Jakou pozornost získávají díla Gaetano Gandolfi celkově?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaké styly děl přitahují návštěvníky Gaetano Gandolfi?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje pod tímto grafem
| Emoční náboj | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Dramatický | 40,0% | 50,0% |
| Reflektivní | 20,0% | 50,0% |
| Romantický | 20,0% | 0,0% |
| Závažný a tklivý | 20,0% | 0,0% |
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 60,0% | 71,4% |
| Měkké stínění | 31,4% | 28,6% |
| Střední jas | 5,7% | 0,0% |
| Jasná rovnováha | 2,9% | 0,0% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 11,4% | 0,0% |
| Jemné odstíny | 22,9% | 57,1% |
| Vyvážená jemnost | 54,3% | 28,6% |
| Jasná barevná přítomnost | 11,4% | 14,3% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 81,8% | 85,7% |
| Tmavé tóny | 12,1% | 14,3% |
| Neutrální tóny | 6,1% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 31,4% | 57,1% |
| Vyvážená | 65,7% | 42,9% |
| Živobylé | 2,9% | 0,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 8,6% | 0,0% |
| Jemný | 28,6% | 14,3% |
| Vyvážený | 14,3% | 42,9% |
| Výrazný | 17,1% | 0,0% |
| Prohlášení | 31,4% | 42,9% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 5,7% | 28,6% |
| Jemně promíchaná paleta | 2,9% | 0,0% |
| Vyvážená harmonie | 2,9% | 0,0% |
| Silná barevná jednotnost | 68,6% | 71,4% |
| Jednotná paleta | 20,0% | 0,0% |
Jak se s sebou srovnávají nejoblíbenější díla umělce Gaetano Gandolfi v průběhu roku?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje pod tímto grafem
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Sacrifice of Iphigenia | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Allegory of Wealth | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Allegory of Beauty | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Achille | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Crucifixion | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saints Petronius of Bologna… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Head of a Boy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Venus Ordering Armor for Ae… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Venus Ordering Armor for Ae… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Study of an Oriental Head f… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V jakých jazycích je Gaetano Gandolfi čtená?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Jak vypadají denní návštěvy u Gaetano Gandolfi a jaký je výhled na budoucnost?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje pod tímto grafem
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| pá 25 Zář | 0 |
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 100 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj | 0 |
| út 13 Říj | 0 |
| st 14 Říj | 0 |
| čt 15 Říj | 0 |
| pá 16 Říj (předpověď) | 0 |
| so 17 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 0 |
| po 19 Říj (předpověď) | 0 |
| út 20 Říj (předpověď) | 0 |
| st 21 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 0 |
| po 26 Říj (předpověď) | 0 |
| út 27 Říj (předpověď) | 0 |
| st 28 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 0 |
| po 2 Lis (předpověď) | 0 |
| út 3 Lis (předpověď) | 0 |
| st 4 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 5 Lis (předpověď) | 0 |
Gaetano Gandolfi: rychlé odpovědi
Které dílo má u Gaetano Gandolfi nejvyšší počet zhlédnutí?
- Je to Joseph's Dream: 200 návštěv, což představuje 29% z celkového počtu zhlédnutí umělce Gaetano Gandolfi. Seznam výše pokračuje až do pořadí č. 5.
Kolik návštěv má Gaetano Gandolfi?
- 700 za posledních dvanáct měsíců, z toho 200 na stránce umělce a 500 u jednotlivých děl.
Existuje nějaký druh díla od Gaetano Gandolfi, který lidé preferují?
- Ano, Jemné odstíny (Nasycení barev): 57% návštěv pro 23% katalogu.