Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Frederick William Hayes na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Frederick William Hayes: údaje v několika řádcích
Rock and Mountains je hvězdou: 300 návštěv v posledních dvanácti měsících, což představuje 8% všech zobrazení umělce Frederick William Hayes. Následují Llanbedrog a Twilight, Criccieth. Součet prohlídek stránky umělce (600 prohlídek) a děl (3 700 prohlídek) činí celkem 4 300. Nejlepší měsíc: Čec 2026 (4 000 návštěv). Podle zařízení: počítače (100%). Návštěvy vykazují preferenci pro Přírodní (Atmosféra), což představuje 33% návštěv oproti 0% v katalogu.
Frederick William Hayes: 10 děl, na která se lidé dívají jako první
Každý níže uvedený dílo byl otevřen skutečnými návštěvníky na ArtsDot.com během posledních dvanácti měsíců. Prvním v pořadí je nejčastěji prohlíženým dílem umělce Frederick William Hayes.
-
1
Rock and Mountains, 1883
300 návštěv · 8,1%
-
2
Llanbedrog, 1910
200 návštěv · 5,4%
-
3
Twilight, Criccieth, 1880
200 návštěv · 5,4%
-
4
Moel Wyn, 1882
200 návštěv · 5,4%
-
5
Skyscape, 1883
200 návštěv · 5,4%
-
6
River Scene, 1883
200 návštěv · 5,4%
-
7
Llandwrog, 1880
100 návštěv · 2,7%
-
8
A Waterfall, 1883
100 návštěv · 2,7%
-
9
Ty Mawr, 1883
100 návštěv · 2,7%
-
10
The Colwyn, 1883
100 návštěv · 2,7%
Kdy lidé navštěvují stránku Frederick William Hayes?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Tabulka dat
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 100 |
| Čec 2026 | 500 | 3 500 |
| Srp 2026 | 0 | 100 |
| Zář 2026 | 100 | 0 |
Kdy jsou díla umělce Frederick William Hayes prohlížena?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si vybírají návštěvníci Frederick William Hayes ve srovnání s tím, co vytvořil samotný umělec?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Tabulka dat
| Atmosféra | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Pokojný | 88,9% | 66,7% |
| Přírodní | 0,0% | 33,3% |
| Nostalgický | 11,1% | 0,0% |
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 2,0% | 0,0% |
| Měkké stínění | 4,0% | 5,4% |
| Střední jas | 38,0% | 40,5% |
| Jasná rovnováha | 56,0% | 54,0% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 48,0% | 54,0% |
| Jemné odstíny | 38,0% | 29,7% |
| Vyvážená jemnost | 14,0% | 16,2% |
| Jasná barevná přítomnost | 0,0% | 0,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 22,0% | 16,2% |
| Vyvážená | 72,0% | 81,1% |
| Živobylé | 6,0% | 2,7% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 6,0% | 8,1% |
| Jemný | 44,0% | 37,8% |
| Vyvážený | 26,0% | 16,2% |
| Výrazný | 14,0% | 16,2% |
| Prohlášení | 10,0% | 21,6% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 20,0% | 27,0% |
| Jemně promíchaná paleta | 12,0% | 29,7% |
| Vyvážená harmonie | 18,0% | 8,1% |
| Silná barevná jednotnost | 48,0% | 35,1% |
| Jednotná paleta | 2,0% | 0,0% |
Jaké jsou nejlepší díla Frederick William Hayes měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Tabulka dat
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| On the Colwyn | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| On the Colwyn, Beddgelert | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Pool in Colwyn | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Wet Day on Moel Hebog | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Near Snowdon | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Boulders near Aberglaslyn | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Waterfall | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Colwyn | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Glaslyn River | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Beech, Talysarn | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Jaká zařízení používá publikum umělce Frederick William Hayes?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Tabulka dat
| Zařízení | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| počítače | 4 300 | 100,0% |
Jakými jazyky mluví publikum umělce Frederick William Hayes?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Tabulka dat
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| anglicky | 100 | 100,0% |
Kolik je denních návštěv u Frederick William Hayes a v následujících třech týdnech?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Tabulka dat
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 200 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj | 0 |
| út 13 Říj | 0 |
| st 14 Říj | 0 |
| čt 15 Říj | 0 |
| pá 16 Říj | 0 |
| so 17 Říj (předpověď) | 300 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 0 |
| po 19 Říj (předpověď) | 0 |
| út 20 Říj (předpověď) | 0 |
| st 21 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 400 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 0 |
| po 26 Říj (předpověď) | 0 |
| út 27 Říj (předpověď) | 0 |
| st 28 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 400 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 0 |
| po 2 Lis (předpověď) | 0 |
| út 3 Lis (předpověď) | 0 |
| st 4 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 5 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 6 Lis (předpověď) | 0 |
Časté dotazy o Frederick William Hayes
Která díla od Frederick William Hayes si lidé nejčastěji prohlížejí?
- Nejprve Rock and Mountains s 300 návštěvami nebo 8% z celkového počtu zhlédnutí. Nad ním je zařazeno 10 děl.
Jak velké je publikum Frederick William Hayes na ArtsDot.com?
- 4 300 návštěv za dvanáct měsíců: 600 na stránce umělce a 3 700 u jeho děl.
Jaká zařízení přitahují publikum Frederick William Hayes?
- Publikum pochází z počítače (100%); počítače tvoří 100% návštěv.
Která díla Frederick William Hayes nejlépe odpovídají vkusu návštěvníků?
- Díla s tagem Přírodní (Atmosféra) tvoří 33% prohlídek, ačkoliv představují pouze 0% katalogu.