Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Frederick Bacon Barwell na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Krátká verze pro Frederick Bacon Barwell
Lidé otevírají The Right Honourable Edward Cardwell (1813–1886) častěji než jakékoliv jiné dílo od Frederick Bacon Barwell: 100 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 33% všech zobrazení. William Mulready (1786–1863), RA (design for a mosaic in the Victoria and Albert Museum) a The Hill at Norwich on Market Day doplňují pódiun. Frederick Bacon Barwell celkem zaznamenal 800 návštěv, z toho 500 na stránce umělce a 300 u jednotlivých děl. Vrcholem byl Čec 2026 s 600 návštěvami. Jedna kategorie vyčnívá: Vyvážená jemnost (Nasycení barev) si připomíná 33% návštěv, přestože tvoří pouze 7% katalogu.
Top 3: díla, která nejčastěji otevírají lidé umělce Frederick Bacon Barwell
Žebříček založený na skutečných návštěvách, nikoliv na skóre katalogu: 3 děl umělce Frederick Bacon Barwell s nejčastějšími prohlížečemi na ArtsDot.com za posledních dvanáct měsíců.
Jaká je popularita stránky Frederick Bacon Barwell měsíc od měsíce?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje pod tímto grafem
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 400 | 200 |
| Srp 2026 | 0 | 100 |
| Zář 2026 | 100 | 0 |
Jakou pozornost získávají díla Frederick Bacon Barwell celkově?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaké styly děl přitahují návštěvníky Frederick Bacon Barwell?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje pod tímto grafem
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 14,3% | 0,0% |
| Měkké stínění | 0,0% | 0,0% |
| Střední jas | 78,6% | 100,0% |
| Jasná rovnováha | 7,1% | 0,0% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 78,6% | 33,3% |
| Jemné odstíny | 7,1% | 0,0% |
| Vyvážená jemnost | 7,1% | 33,3% |
| Jasná barevná přítomnost | 7,1% | 33,3% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 81,8% | 66,7% |
| Tmavé tóny | 9,1% | 33,3% |
| Neutrální tóny | 9,1% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 78,6% | 33,3% |
| Vyvážená | 14,3% | 33,3% |
| Živobylé | 7,1% | 33,3% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 0,0% | 0,0% |
| Jemný | 7,1% | 0,0% |
| Vyvážený | 7,1% | 0,0% |
| Výrazný | 7,1% | 0,0% |
| Prohlášení | 78,6% | 100,0% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 28,6% | 0,0% |
| Jemně promíchaná paleta | 42,9% | 33,3% |
| Vyvážená harmonie | 0,0% | 0,0% |
| Silná barevná jednotnost | 14,3% | 33,3% |
| Jednotná paleta | 14,3% | 33,3% |
Jak se s sebou srovnávají nejoblíbenější díla umělce Frederick Bacon Barwell v průběhu roku?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje pod tímto grafem
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| William Bell Scott | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The 2nd Earl Granville (181… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Right Honourable Henry… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Right Honourable Lord S… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Right Honourable Edward… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Right Honourable Joseph… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Gilbert Ainslie (1793–1870) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Right Honourable Lord S… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Duke of Marlborough (18… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Duke of Buckingham and… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V jakých jazycích je Frederick Bacon Barwell čtená?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit údaje pod tímto grafem
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| anglicky | 100 | 100,0% |
Jak vypadají denní návštěvy u Frederick Bacon Barwell a jaký je výhled na budoucnost?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje pod tímto grafem
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| ne 20 Zář | 0 |
| po 21 Zář | 0 |
| út 22 Zář | 0 |
| st 23 Zář | 0 |
| čt 24 Zář | 0 |
| pá 25 Zář | 0 |
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 100 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj (předpověď) | 0 |
| po 12 Říj (předpověď) | 0 |
| út 13 Říj (předpověď) | 0 |
| st 14 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 15 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 16 Říj (předpověď) | 0 |
| so 17 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 0 |
| po 19 Říj (předpověď) | 0 |
| út 20 Říj (předpověď) | 0 |
| st 21 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 0 |
| po 26 Říj (předpověď) | 0 |
| út 27 Říj (předpověď) | 0 |
| st 28 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
Frederick Bacon Barwell: rychlé odpovědi
Které dílo má u Frederick Bacon Barwell nejvyšší počet zhlédnutí?
- Je to The Right Honourable Edward Cardwell (1813–1886): 100 návštěv, což představuje 33% z celkového počtu zhlédnutí umělce Frederick Bacon Barwell. Seznam výše pokračuje až do pořadí č. 3.
Kolik návštěv má Frederick Bacon Barwell?
- 800 za posledních dvanáct měsíců, z toho 500 na stránce umělce a 300 u jednotlivých děl.
Existuje nějaký druh díla od Frederick Bacon Barwell, který lidé preferují?
- Ano, Vyvážená jemnost (Nasycení barev): 33% návštěv pro 7% katalogu.