Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Frans Hals na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
Frans Hals v kostku
Za posledních dvanáct měsíců byl dílem s nejvyšším počtem zhlédnutí u umělce Frans Hals na ArtsDot.com dílo Šálek smíchejícího se rytíře: 900 návštěv, což představuje 4% všech zhlédnutí děl tohoto umělce. Následuje jich The Meagre Company (detail) a Žárlivý mladík. Celkem bylo zaznamenáno 27 000 návštěv u Frans Hals: 4 800 návštěv stránky umělce a 22 200 návštěv stránek jednotlivých děl. Zánikající pozornost roste: počet návštěv vzrostl o 120% v období od Srp 2026 do Zář 2026. Neaktivnějším měsícem byl Čec 2026 s 20 400 návštěvami. O Frans Hals se čte v Chinese (21%), španělsky (18%) a korejsky (15%). Uživatelé prohlížejí na počítače (88%), telefony (11%) a tablety (1%). Návštěvníci mají sklon k Měkké stínění (Jasnost světla): 25% návštěv směřovalo k dílům tohoto typu, která tvoří 14% katalogu umělce.
10 nejvíce prohlížených děl umělce Frans Hals
Toto je 10 děl umělce Frans Hals, která byla na ArtsDot.com za posledních dvanáct měsíců nejčastěji otevína, seřazených od těch nejvíce prohlédnutých.
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Říj 2025
0
0
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
400
1 400
Čec 2026
2 200
18 200
Srp 2026
500
1 000
Zář 2026
1 700
1 600
Jak často jsou prohlíženy díla autora Frans Hals?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaké díla si vybírají návštěvníci Frans Hals?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
Atmosféra
Atmosféra
Díla umělce
Návštěvy
Elegance
42,1%
49,2%
Klasické
21,1%
14,7%
Dramatický
15,8%
10,7%
Klidná atmosféra
5,3%
10,7%
Zlatavý luxus
0,0%
5,1%
Pokojný
5,3%
2,0%
Hravý
5,3%
1,5%
Výrazné
0,0%
1,5%
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Reflektivní
36,8%
40,6%
Klidná
15,8%
16,8%
Melancholický
15,8%
10,2%
Nostalgický
15,8%
4,6%
Romantický
5,3%
5,1%
Závažný a tklivý
0,0%
5,6%
Radostný
5,3%
4,6%
Záhadný
0,0%
4,6%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
72,0%
69,4%
Měkké stínění
14,0%
24,9%
Střední jas
8,0%
4,9%
Jasná rovnováha
4,0%
0,4%
Luminózní
2,0%
0,4%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
62,0%
62,0%
Jemné odstíny
24,0%
27,8%
Vyvážená jemnost
14,0%
9,8%
Jasná barevná přítomnost
0,0%
0,4%
Sytá barva
0,0%
0,0%
Barevná paleta
Barevná paleta
Díla umělce
Návštěvy
Zemité tóny
90,2%
96,9%
Neutrální tóny
7,3%
1,8%
Monochromní
0,0%
0,9%
Tmavé tóny
0,0%
0,4%
Pastelové barvy
2,4%
0,0%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
76,0%
71,0%
Vyvážená
24,0%
29,0%
Živobylé
0,0%
0,0%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
16,0%
11,4%
Jemný
32,0%
18,0%
Vyvážený
10,0%
11,0%
Výrazný
22,0%
31,0%
Prohlášení
20,0%
28,6%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
2,0%
3,7%
Jemně promíchaná paleta
6,0%
9,8%
Vyvážená harmonie
18,0%
11,8%
Silná barevná jednotnost
58,0%
60,0%
Jednotná paleta
16,0%
14,7%
Která díla umělce Frans Hals jsou nejčastěji prohlížena měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
Dílo
Říj 2025
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
Šálek smíchejícího se rytíře
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
0
400
Marriage Portrait of Isaac…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
0
Paulus Verschuur
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
0
0
Paulus Verschuur
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Laughing Child
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
The Smoker
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Malle Babbe
0
0
0
0
0
0
0
0
200
100
0
100
Buffoon Playing a Lute
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
100
0
Family Group in a Landscape
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Portrait of a Seated Woman
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Jaká zařízení používají návštěvníci Frans Hals?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Zobrazit údaje
Zařízení
Návštěvy
Sdílet
počítače
23 700
87,8%
telefony
3 100
11,5%
tablety
200
0,7%
Jakými jazyky se používají návštěvníci Frans Hals?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit údaje
Jazyk
Návštěvy
Sdílet
Chinese
700
20,6%
španělsky
600
17,6%
korejsky
500
14,7%
italsky
300
8,8%
anglicky
200
5,9%
francouzsky
200
5,9%
litevsky
200
5,9%
nizozemsky
200
5,9%
česky
100
2,9%
chorvatsky
100
2,9%
Kolik návštěv má Frans Hals denně a co následuje poté?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
Den
Návštěvy
so 26 Zář
300
ne 27 Zář
900
po 28 Zář
200
út 29 Zář
700
st 30 Zář
0
čt 1 Říj
200
pá 2 Říj
300
so 3 Říj
200
ne 4 Říj
100
po 5 Říj
100
út 6 Říj
300
st 7 Říj
200
čt 8 Říj
100
pá 9 Říj
100
so 10 Říj
400
ne 11 Říj
200
po 12 Říj
100
út 13 Říj
300
st 14 Říj
400
čt 15 Říj
1 400
pá 16 Říj
800
so 17 Říj (předpověď)
500
ne 18 Říj (předpověď)
700
po 19 Říj (předpověď)
200
út 20 Říj (předpověď)
700
st 21 Říj (předpověď)
300
čt 22 Říj (předpověď)
900
pá 23 Říj (předpověď)
700
so 24 Říj (předpověď)
500
ne 25 Říj (předpověď)
700
po 26 Říj (předpověď)
200
út 27 Říj (předpověď)
800
st 28 Říj (předpověď)
400
čt 29 Říj (předpověď)
1 000
pá 30 Říj (předpověď)
700
so 31 Říj (předpověď)
600
ne 1 Lis (předpověď)
800
po 2 Lis (předpověď)
300
út 3 Lis (předpověď)
800
st 4 Lis (předpověď)
400
čt 5 Lis (předpověď)
1 100
pá 6 Lis (předpověď)
800
Otázky týkající se Frans Hals na ArtsDot.com
Která díla umělce Frans Hals jsou nejoblíbenější?
Nejobliíbenějším dílem je Šálek smíchejícího se rytíře se 900 návštěvami (4% všech zobrazení umělce Frans Hals). Výše uvedené pořadí obsahuje 10 nejvíce prohlížených děl.
Kolik lidí se dívá na Frans Hals na ArtsDot.com?
Za posledních dvanáct měsíců získal/a Frans Hals celkem 27 000 návštěv: 4 800 na stránce umělce a 22 200 na stránkách jednotlivých děl.
Na jakých zařízeních se pohybují návštěvníci Frans Hals?
Většinou na počítače (88%), telefony (11%) a tablety (1%): 88% návštěv pochází z zařízení počítače.
Kterými jazyky lidé čtou o Frans Hals?
Nejpoužívanějšími jazyky jsou Chinese (21%), španělsky (18%) a korejsky (15%). S podílem 21% návštěvníků dominuje jazyk Chinese.
Jaké díla preferují návštěvníci Frans Hals?
Preferují Měkké stínění (Jasnost světla): 25% návštěv oproti 14% v katalogu umělce.