Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Frank Stella na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
Frank Stella v kostku
Za posledních dvanáct měsíců byl dílem s nejvyšším počtem zhlédnutí u umělce Frank Stella na ArtsDot.com dílo The Fountain: 900 návštěv, což představuje 20% všech zhlédnutí děl tohoto umělce. Následuje jich Darabjerd III a Tahkt-I-Sulayman Variation II. Celkem bylo zaznamenáno 6 000 návštěv u Frank Stella: 3 300 návštěv stránky umělce a 2 700 návštěv stránek jednotlivých děl. Zánikající pozornost roste: počet návštěv vzrostl o 191% v období od Srp 2026 do Zář 2026. Neaktivnějším měsícem byl Zář 2026 s 3 200 návštěvami. O Frank Stella se čte v anglicky (76%), španělsky (7%) a česky (5%). Uživatelé prohlížejí na počítače (53%), telefony (42%) a tablety (5%). Návštěvníci mají sklon k Jemně promíchaná paleta (Harmonie barev): 30% návštěv směřovalo k dílům tohoto typu, která tvoří 10% katalogu umělce.
10 nejvíce prohlížených děl umělce Frank Stella
Toto je 10 děl umělce Frank Stella, která byla na ArtsDot.com za posledních dvanáct měsíců nejčastěji otevína, seřazených od těch nejvíce prohlédnutých.
Kolik lidí měsíčně navštěvuje stránku Frank Stella?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Říj 2025
0
0
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
0
0
Čec 2026
200
1 500
Srp 2026
300
800
Zář 2026
2 800
400
Jak často jsou prohlíženy díla autora Frank Stella?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaké díla si vybírají návštěvníci Frank Stella?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
Atmosféra
Atmosféra
Díla umělce
Návštěvy
Minimalistický
66,7%
59,1%
Výrazné
11,1%
18,2%
Pokojný
11,1%
18,2%
Moderní minimalismus
11,1%
4,5%
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Klidná
44,4%
45,5%
Energický
22,2%
22,7%
Reflektivní
22,2%
13,6%
Pokojný
11,1%
18,2%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
10,0%
13,6%
Měkké stínění
6,0%
0,0%
Střední jas
22,0%
34,1%
Jasná rovnováha
34,0%
36,4%
Luminózní
28,0%
15,9%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
44,0%
15,9%
Jemné odstíny
18,0%
34,1%
Vyvážená jemnost
16,0%
15,9%
Jasná barevná přítomnost
14,0%
18,2%
Sytá barva
8,0%
15,9%
Barevná paleta
Barevná paleta
Díla umělce
Návštěvy
Neutrální tóny
51,1%
33,3%
Zemité tóny
13,3%
25,6%
Pastelové barvy
11,1%
17,9%
Tmavé tóny
8,9%
12,8%
Monochromní
8,9%
2,6%
Výrazné
2,2%
5,1%
Metalické tóny
2,2%
2,6%
Přírodní motivy
2,2%
0,0%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
40,0%
13,6%
Vyvážená
34,0%
50,0%
Živobylé
26,0%
36,4%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
24,0%
2,3%
Jemný
14,0%
29,5%
Vyvážený
2,0%
0,0%
Výrazný
18,0%
20,4%
Prohlášení
42,0%
47,7%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
46,0%
50,0%
Jemně promíchaná paleta
10,0%
29,5%
Vyvážená harmonie
6,0%
4,5%
Silná barevná jednotnost
18,0%
13,6%
Jednotná paleta
20,0%
2,3%
Která díla umělce Frank Stella jsou nejčastěji prohlížena měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
Dílo
Říj 2025
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
Gran Cairo
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Hyena Stomp
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Basra Gate III
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Die Fahne Hoch!
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
The Marriage of Reason and…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Manteneia II – Frank Stella
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
0
Composition (S/1)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Fountain
0
0
0
0
0
0
0
0
0
900
0
0
Maquette for the Mural in t…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Shoubeegi
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Jaká zařízení používají návštěvníci Frank Stella?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Zobrazit údaje
Zařízení
Návštěvy
Sdílet
počítače
3 200
53,3%
telefony
2 500
41,7%
tablety
300
5,0%
Jakými jazyky se používají návštěvníci Frank Stella?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit údaje
Jazyk
Návštěvy
Sdílet
anglicky
4 400
75,9%
španělsky
400
6,9%
česky
300
5,2%
polsky
300
5,2%
rusky
200
3,4%
italsky
100
1,7%
portugalsky
100
1,7%
Kolik návštěv má Frank Stella denně a co následuje poté?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
Den
Návštěvy
pá 25 Zář
400
so 26 Zář
200
ne 27 Zář
800
po 28 Zář
600
út 29 Zář
100
st 30 Zář
600
čt 1 Říj
400
pá 2 Říj
300
so 3 Říj
100
ne 4 Říj
200
po 5 Říj
900
út 6 Říj
200
st 7 Říj
600
čt 8 Říj
200
pá 9 Říj
0
so 10 Říj
200
ne 11 Říj
100
po 12 Říj
0
út 13 Říj
100
st 14 Říj
500
čt 15 Říj
300
pá 16 Říj (předpověď)
0
so 17 Říj (předpověď)
0
ne 18 Říj (předpověď)
100
po 19 Říj (předpověď)
100
út 20 Říj (předpověď)
0
st 21 Říj (předpověď)
100
čt 22 Říj (předpověď)
100
pá 23 Říj (předpověď)
0
so 24 Říj (předpověď)
0
ne 25 Říj (předpověď)
0
po 26 Říj (předpověď)
0
út 27 Říj (předpověď)
0
st 28 Říj (předpověď)
0
čt 29 Říj (předpověď)
0
pá 30 Říj (předpověď)
0
so 31 Říj (předpověď)
0
ne 1 Lis (předpověď)
0
po 2 Lis (předpověď)
0
út 3 Lis (předpověď)
0
st 4 Lis (předpověď)
0
čt 5 Lis (předpověď)
0
Otázky týkající se Frank Stella na ArtsDot.com
Která díla umělce Frank Stella jsou nejoblíbenější?
Nejobliíbenějším dílem je The Fountain se 900 návštěvami (20% všech zobrazení umělce Frank Stella). Výše uvedené pořadí obsahuje 10 nejvíce prohlížených děl.
Kolik lidí se dívá na Frank Stella na ArtsDot.com?
Za posledních dvanáct měsíců získal/a Frank Stella celkem 6 000 návštěv: 3 300 na stránce umělce a 2 700 na stránkách jednotlivých děl.
Na jakých zařízeních se pohybují návštěvníci Frank Stella?
Většinou na počítače (53%), telefony (42%) a tablety (5%): 53% návštěv pochází z zařízení počítače.
Kterými jazyky lidé čtou o Frank Stella?
Nejpoužívanějšími jazyky jsou anglicky (76%), španělsky (7%) a česky (5%). S podílem 76% návštěvníků dominuje jazyk anglicky.
Jaké díla preferují návštěvníci Frank Stella?
Preferují Jemně promíchaná paleta (Harmonie barev): 30% návštěv oproti 10% v katalogu umělce.