Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Frank Dadd na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Frank Dadd v kostku
Za posledních dvanáct měsíců byl dílem s nejvyšším počtem zhlédnutí u umělce Frank Dadd na ArtsDot.com dílo Christmas Shopping: 300 návštěv, což představuje 30% všech zhlédnutí děl tohoto umělce. Následuje jich Consulting Her Lawyer a Follow The Drum. Celkem bylo zaznamenáno 1 000 návštěv u Frank Dadd: 200 návštěv stránky umělce a 800 návštěv stránek jednotlivých děl. Neaktivnějším měsícem byl Čec 2026 s 600 návštěvami. Návštěvníci mají sklon k Silná barevná jednotnost (Harmonie barev): 60% návštěv směřovalo k dílům tohoto typu, která tvoří 38% katalogu umělce.
7 nejvíce prohlížených děl umělce Frank Dadd
Toto je 7 děl umělce Frank Dadd, která byla na ArtsDot.com za posledních dvanáct měsíců nejčastěji otevína, seřazených od těch nejvíce prohlédnutých.
-
1
Christmas Shopping
300 návštěv · 30,0%
-
2
Consulting Her Lawyer
200 návštěv · 20,0%
-
3
Follow The Drum
100 návštěv · 10,0%
-
4
The Letter
100 návštěv · 10,0%
-
5
A Merry Christmas
100 návštěv · 10,0%
-
6
Firefight Between Greeks And Turks At Rizomalo In Thessaly During The Greco-turkish War
100 návštěv · 10,0%
-
7
Vignette Of Ottoman Troops Awaiting Embarkation At A Train Station On Their Way To The Greek-ottoman Frontier
100 návštěv · 10,0%
Kolik lidí měsíčně navštěvuje stránku Frank Dadd?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 200 |
| Čec 2026 | 100 | 500 |
| Srp 2026 | 100 | 0 |
| Zář 2026 | 0 | 0 |
| Říj 2026 | 0 | 100 |
Jak často jsou prohlíženy díla autora Frank Dadd?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaké díla si vybírají návštěvníci Frank Dadd?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 4,2% | 20,0% |
| Měkké stínění | 25,0% | 20,0% |
| Střední jas | 50,0% | 30,0% |
| Jasná rovnováha | 20,8% | 30,0% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 25,0% | 20,0% |
| Jemné odstíny | 33,3% | 40,0% |
| Vyvážená jemnost | 25,0% | 30,0% |
| Jasná barevná přítomnost | 16,7% | 10,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Neutrální tóny | 45,5% | 42,9% |
| Zemité tóny | 36,4% | 42,9% |
| Tmavé tóny | 18,2% | 14,3% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 29,2% | 20,0% |
| Vyvážená | 62,5% | 70,0% |
| Živobylé | 8,3% | 10,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 0,0% | 0,0% |
| Jemný | 4,2% | 0,0% |
| Vyvážený | 8,3% | 20,0% |
| Výrazný | 20,8% | 20,0% |
| Prohlášení | 66,7% | 60,0% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 0,0% | 0,0% |
| Jemně promíchaná paleta | 4,2% | 10,0% |
| Vyvážená harmonie | 0,0% | 0,0% |
| Silná barevná jednotnost | 37,5% | 60,0% |
| Jednotná paleta | 58,3% | 30,0% |
Která díla umělce Frank Dadd jsou nejčastěji prohlížena měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| A Merry Christmas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Recruiting Officer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Crown Prince Constantine Of… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vignette Of Ottoman Troops… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Burnham ^ Bonar Armstrong A… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Firefight Between Greeks An… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| British Prisoners Waiting F… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Royal Marines Parade In The… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Beer Cove In A Storm | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| After The Fleeting Furlough | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Jakými jazyky se používají návštěvníci Frank Dadd?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Kolik návštěv má Frank Dadd denně a co následuje poté?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| čt 15 Říj | 0 |
| pá 16 Říj | 0 |
| so 17 Říj | 0 |
| ne 18 Říj | 0 |
| po 19 Říj | 0 |
| út 20 Říj | 100 |
| st 21 Říj | 0 |
| čt 22 Říj | 0 |
| pá 23 Říj | 0 |
| so 24 Říj | 0 |
| ne 25 Říj | 0 |
| po 26 Říj | 0 |
| út 27 Říj | 0 |
| st 28 Říj | 0 |
| čt 29 Říj | 0 |
| pá 30 Říj | 0 |
| so 31 Říj | 0 |
| ne 1 Lis | 0 |
| po 2 Lis | 0 |
| út 3 Lis | 0 |
| st 4 Lis | 0 |
| čt 5 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 6 Lis (předpověď) | 0 |
| so 7 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 0 |
| po 9 Lis (předpověď) | 0 |
| út 10 Lis (předpověď) | 0 |
| st 11 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 0 |
| so 14 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 0 |
| po 16 Lis (předpověď) | 0 |
| út 17 Lis (předpověď) | 0 |
| st 18 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 0 |
| so 21 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 22 Lis (předpověď) | 0 |
| po 23 Lis (předpověď) | 0 |
| út 24 Lis (předpověď) | 0 |
| st 25 Lis (předpověď) | 0 |
Otázky týkající se Frank Dadd na ArtsDot.com
Která díla umělce Frank Dadd jsou nejoblíbenější?
- Nejobliíbenějším dílem je Christmas Shopping se 300 návštěvami (30% všech zobrazení umělce Frank Dadd). Výše uvedené pořadí obsahuje 7 nejvíce prohlížených děl.
Kolik lidí se dívá na Frank Dadd na ArtsDot.com?
- Za posledních dvanáct měsíců získal/a Frank Dadd celkem 1 000 návštěv: 200 na stránce umělce a 800 na stránkách jednotlivých děl.
Jaké díla preferují návštěvníci Frank Dadd?
- Preferují Silná barevná jednotnost (Harmonie barev): 60% návštěv oproti 38% v katalogu umělce.